Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Majstor ide od vrata do vrata, nudi popravke i otima novac!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2010. 13:20 
Naslov:  Re: Majstor ide od vrata do vrata, nudi popravke i otima novac!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj joj... kada vam netko nepozvan kuca na vrata i traži novac = pošaljite ga u rodni kraj. Čak i od komunacala, poštara, nekog trećeg uniformiranog, tražite dokumente, bilo šta što dokazuje tko su i što su. I tu nema nikakve pretjerane filozofije. Nažalost, živimo u vremenima kada ni vlastitoj rodbini ne možeš vjerovati, a kamoli strancu koji ti dolazi u kuću i traži novac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2010. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Joj joj... kada vam netko nepozvan kuca na vrata i traži novac = pošaljite ga u rodni kraj. Čak i od komunacala, poštara, nekog trećeg uniformiranog, tražite dokumente, bilo šta što dokazuje tko su i što su. I tu nema nikakve pretjerane filozofije. Nažalost, živimo u vremenima kada ni vlastitoj rodbini ne možeš vjerovati, a kamoli strancu koji ti dolazi u kuću i traži novac.


upravo to...
ne mogu vjerovati da ti netko pozvoni na vrata i traži unaprijed novac....a ti mrtvo hladno daš...iako ne o toj osobi ne znaš ništa...
zato i kažem...ako je netko toliko naivan...takve osobe i zaslužuju da budu prevarene...
žalosno al istinito...

pogotovo u doba...gdje više ne možeš ocekivati ni poštenje od rođenog brata....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2010. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. i onda se vrate po još novaca pa im ljudi daju.. i onda još jednom, i tako par puta..

pa ja nebi ni reko da me neko tako izvozo, sramota bi me bilo..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anjas75
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
mene zanima kako bi policija reagirala kada bi ga se prijavilo? Rješavaju li oni takve slučajeve ili baš i ne?

Tesko da bi policija rijesila takvo sto, buduci da oni ne rjesavaju ni teze kradje i napade na ljude, a kada ih prijavite, jos ste vi sumnjivi...toliko o policiji...
Osim toga, potreban je dokaz, recimo racun, da je on zaprimio novac, i gad to zna, stoga ga ne izdaje.
Ljudima preostaje da rijese situaciju u koju su upali svatko na svoj nacin, najbolje kako zna i kako se snadje i da javno objave da postoji lopov koji vara ljude, da i ostalim ljudima skrenu paznju da NE TREBA VJEROVATI NIKOME.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2010. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › prema ovom opisu, izgleda da je prevarant supermario...

To su ti komentari zbog kojih obožavam čitati forum nakon što vidim da si nešto komentirao!

Najbolje riješenje je ne puštati tako random ljude u kuću i ne povjeravati im čak ni te sitne poslove prije upita o cijeni... pogotovo ako izgledaju kao Super Mario Laughing

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ja bi baš volio da meni dođe na vrata da ga riješim jednim potezom zmajeve kandže

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: