Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zagrebački Kraš kupio osječku Karolinu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 15:34 
Naslov:  Re: Zagrebački Kraš kupio osječku Karolinu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuba Libre"Što se tiče Kraša i Karoline obje su tvornice vrlo slične i što se tiče upravljanja ne zna se koja je gora. Obje imaju cjenovno nekonkurentne proizvode jer imaju gomilu nepotrebnih ljudi, troškovi se ne kontroliraju, efikasnost im je na 0, po meni nemaju nikakvu perspektivu ni jedna ni druga firma. "

ovo je dokaz koliko ljudi mogu srati bez ikavih informacija, za Kraš ne znam..a da u Karolini ima ljudi koji su nepotrebni i ništa ne rade je notorna velika laž..tamo se krv piša..iskreno mislim da je Karolina jedina firma pored Meglea u kojoj ja svaka minuta iskorištena, voljela bi neke od vas tkz velike radnike staviti ma samo tjedan dana u taj mlin..nije problem u višku radnika nego u staroj opremi, poslovanju, te interesima vlasnika, puno toga ..finncijski postavljeno na način da se vuče lova iz firme , ne možeš biti rentabilan ako ti gazda pored svih troškova redovnih nameće nekakve svoje , fincijskim inžinjeringom izmišljene..npr. jeli ikome odavdje normalno da netko kupi tvornicu, pa iznajmljuje skladišni prostor i svaku paletu koja stoji jedan dan naplati(čemu plaćati najam za paletu kad je skladišni prsotor tvoj???? to je isto kao da ti netko proda kuću pa naplati najam u spavaćoj sobi) ili jeli normalno da se pola od predviđenih sredstva za jedan odijel troši na analize za supstance koje se uopće ne koriste u Hrvastkoj,(npr, ionizirajuće zračenje) i to se sve radi samo u jednom određenom labosu u Njemačkoj ili da gazda kupi brend, pa onda svojoj firmi u mjesečnim anuitetma naplaćuje korištenje istog tog brenda..ili da se štapići proizvode u Rusiji putuju kamionom do Poljske tamo se prepakiraju i onda opet uvoze u Hrvstku a, sve firme su od istog vlasnika, ili da ti gazda nađe 20 paleta nisparvnih pa ne samo da ti ne plati te palete , nego ti ih ni ne vrati, ali firmi pošalje fakturu za spaljivanje navedenih paleta, jesu li one spaljene???? Gazda je izvukao iz te tvornice tko zna koliko puta više nego što ju je platio, uložio. Stranci su 50 godina ispred nas u kapitalizmu i način na koji oni posluju ..ne mi to ne možemo ni pohvatati. Firma je na nuli??? pa tko bi normalan plaćap porez na dobit ako ne mora. Niti jedan menager nikada ne bi tu firmu napravio renatbilnom jer su ti ruke i noge vezane..nemoguća misija..a ljudi...to samo oni znaju kako zarađuju svoj kruh.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: