Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban fest Osijek - UFO od 15. do 17. lipnja 2006.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2006. 9:02 
Naslov: Great ! Urban fest Osijek - UFO od 15. do 17. lipnja 2006.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treći po redu međunarodni festival, Urban Fest Osijek ili UFO održat će se od 15. do 17. lipnja i to na novoj lokaciji – na lijevoj obali Drave kod amfiteatra. 30-ak demo bendova i DJ-eva, zajedno sa posebnim gostima, predstavit će se svirkom na glavnoj pozornici od 20 do 2 sata iza ponoći, dok će mladi DJ-evi na pozornici ili electro stage-u svoja glazbena umijeća pokazati od 2 sata iza ponoći. Valja naglasiti kako će poznatih imena domaće i inozemne glazbene scene ove godine biti znatno više, kako bi dali potporu nadolazećoj urbanoj glazbenoj mladosti.

Natječaj traje do 15. svibnja, a svi podaci o uvjetima i načinu prijave, kao i mnoštvo informacija i s foto-galerijom, nalaze se na www.ufo.com.hr .

UFO festival do sada je pokazao izvrsne rezultate : puno dobre glazbe mladih neafirmiranih, ali i onih poznatih izvođača iz zemlje i inozemstva, akreditirani novinari, velika zaintersiranost medija te ponajviše posjetitelja, uglavnom mladih ljudi.

Sadržajniji i kvalitetniji međunarodni glazbeni festival (8 zemalja), sada već tradicionalni UFO, i ove godine ima veliko iznenađenje za sve one koje put namjeri u Osijek. Kao i prethodnih godina svi ljubitelji kampiranja moći će koristiti UFO kamp, a očekuju se mladi iz brojnih sushednih zemalja.

Od 12. do 18. lipnja bit će organiziran UFO CULTURE SCHOK koji će mladim ljudima iz Osijeka, ali i šire regije u okviru sedmodnevnog kampa ponuditi mnoštvo raznolikih kulturno-umjetničkih i edukativnih sadržaja.

Ovakva vrsta događanja gradu Osijeku, osim u kulturnoj afirmaciji, može pomoći u turističke svrhe. Jedan od ciljeva ovog projekta je sudionicima iz regije i inozemstva prikazati grad Osijek kao grad s velikim turističkim potencijalom. Tome u prilog ide i činjenica da su Hrvatske Željeznice spremene uvesti dodatni popust za sve one koji krenu vlakom na UFO.

Kupovinom ulaznica po simboličnim cijenama mladi će darovati za mlade, jer ovogodišnji UFO propagira „čistu“ zabavu - dio prihoda daruje se za kupovinu glazbene opreme mladima u „Zajednici CENACOLO“, čije predstavljanje na festivalu također očekujemo. Pretprodajna mjesta bit će u u svim poslovnicama Hrvatskog ferijalnog i hostelskog saveza u Hrvatskoj (HFHS – u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Puli, Varaždinu, Gospiću, Sl. Brodu, Bjelovar i Osijeku u Pejačevićevoj 2), CD Shopu Glazba (pothodnik), Croatia Recordsu (iza „Supera“), te na mjestima koja budu tijekom najavnih evenata za to predviđena.

Pokrovitelji trećega UFO-a su Ministarstvo kluture, Grad Osijek, Hrvatska glazbena unija, HDS ZAMP.
Medijski, UFO pokrivaju svi koji UFO glas žele prenositi sve dalje i dalje...

Osobe za kontakt: Domagoj Jukić (Koncert), GSM: 091/506-48-44

Domagoj Jukić

Vezane vijesti:

UFO 2006.
Galerija031 - UFO 2006. Dan 1. - gosti & Belfast Food
UFO 2006. na djelu od večeras!
UFO 2006. - 100 % zAbAvE = UFO 2006. - Survival guide
UFO 2006. Lineup
Urban fest Osijek - UFO od 15. do 17. lipnja 2006.

UFO 2005.
Galerija031 - UFO 2005. Special - Laibach
Galerija031 - UFO 2005. Dan 1. i 2. - Rambo Amadeus i Darkwood Dub

UFO 2005. Report: Laibach: Nismo bend za svadbe i sprovodep
UFO 2005. Report: Rambo je genijalac!
UFO 2005. Počelo odbrojavanje do početka osječkog festivala
UFO 2005. Laibach i tri dana glazbene brije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2006. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo, ali mislim da je pored katoličke atrakcije i preobraćeničkog rocka potrebno dovesti bar neko zvučno ime.

No eto, konkretno pitanje: zašto pobogu, planirate nastupe izvođača do 2 ujutro?

Mislim, poznato je da zvijezde kasne, ali ovo više nema smisla? Tko na to može ići?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2006. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›


Ovakva vrsta događanja gradu Osijeku, osim u kulturnoj afirmaciji, može pomoći u turističke svrhe. Jedan od ciljeva ovog projekta je sudionicima iz regije i inozemstva prikazati grad Osijek kao grad s velikim turističkim potencijalom. Tome u prilog ide i činjenica da su Hrvatske Željeznice spremene uvesti dodatni popust za sve one koji krenu vlakom na UFO.

Domagoj Jukić


...na žalost nas koji bi željeli doći vlakom, Hrvatske željeznice ipak nisu bile spremne uvesti dodatni popust...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2006. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi gosti koji dolaze van Osijeka imaju popust 40 % popusta na karte HŽ. Info na mailovima ili šalterima HŽ (Hrvatski Željeznica) uz predočenje žiga UFO Festivala!

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, sorry...tražila sam na Netu, nisu imali informacije o tome, pa sam tek preko šaltera saznala da je tako...thanks...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2006. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi nigdje morala tražiti, samo pročitati gornji članak i kliknuti na link Smile
Ali, eto, dala si nam dobru ideju da od tvog pitanja napravimo vijest već danas! Thx! Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2006. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...još sam mlada, ali naučiti ćuSmile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: