Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.12.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
Joj ajd mal budite sretni i zahvalni da pored vas itko zeli nest organizirati. Pa ja ne vjerujem, pa da stvarno dovedu najbolje DJ-eve na svijetu (što je stvarno i relativan pojam, ukusi su razliciti, Tiesto koji je koliko, 3 puta proglasen najboljim DJ-em, garantiram da ga ovdje 200 ljudi moze popljuvati). Iskreno sumnjam da ovdje ista vise moze uspjeti. Da napravimo par uspjesnih partya za redom, sigurna sam da bi i dovodili ''najbolje svjetske DJ-eve'' jer bi bili u mogucnosti to organizirati, ali ovako čemu i još bolje pitanje kome?

chosen je napisao/la: ›
Ono što volim od WLM je što svaki put dovedu neke najnepoznatije djice i onda se ponašaju i razlgasaju kao da su doveli najbolje svijetske Dj ^^



dijete...ajde se drogiraj kao i sva normalna djeca...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad cula za njih no nema veze. Dobro to stvarno znam bubnila sam primje Ali popularnost će napuniti dvorane i klubove ne kvaliteta. Šta ti vrijedi dovesti nekog odličnog DJ-a za kojeg nitko nije čuo. Jednostavno mi smo takav grad i ta glazba u našem gradu prođe svaki deseti put.
Pa ja se sjećam, mislim stvarno nemam pravo i spominjati to jer sam za vas klinka, ali kad je bio Ronski Speed mislim 2007. god koji je meni tad bio ok, pa to je sramota da tak malo ljudi bude.

A eto ako treba priznajem glupa sam, vi ste jako pametni pa se nadam da ćete nam vi organizirati nekog najboljeg svjetskog DJ-a, bas bi rado to vidjela. Smile

avantgarde je napisao/la: ›
LoL

Pitaš li se zašto nemože uspjeti i tko je kriv?

Btw DJ MAG je drlog od časopisa i nije mjerilo kvalitete, već popularnosti. Nekada su bili popularni i Marina Perazić, Senna M, Duško Lokin... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2010. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: › ali kad je bio Ronski Speed mislim 2007. god koji je meni tad bio ok, pa to je sramota da tak malo ljudi bude.

Pa zar ti iskreno misliš da itko u ovom kraju RH, osim onih koji prate tu glazbenu scenu, znaju tko je Ronski Speed (koji je btw. rasturio O2, baš sam se dobro proveo)?

Daj se uozbilji malo.


A mogli bi i svi na temi malo u tom smjeru. Kad se dovede netko poznatiji - "aaa komercijala fuj bla ser". Kad se dovede netko manje poznat - "aaa za njega nitko ne zna garant je loš bla ser truć". - Kad se dovede žensko (koje je usput i relativno zgodno) - "aaa pokušavaju nam prodat sise i guzice a mala garant ništ ne zna bla ser truć".

Ponašate se kao hrpa razmažene djece koja kao da MORAJU ići na ovaj event. Pa... ne morate. Možete ostati kod kuće jer je kod kuće urbano i cool i bit će vam sigurno super. Možete ići negdje drugdje. Jer po pitanju elektronske glazbe narodu više očigledno nitko ne može ugoditi da svima bude super. I za Davida Moralesa se svaki put kokodakalo "hnjeee ovo ono" pa su na kraju svi otišli i dobro se proveli.


A ovi "najbolji svjetski DJevi po DJ Magu" su najbolji samo zbog jedne stvari - imaju jako dobar marketing iza sebe.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2010. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uostalom, internet umjesto za trollanje po forumu možete iskoristiti i za, primjerice, download live mixa dotične gospođice pa malo poslušati i razmisliti vrijedi li ići ili ne.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2010. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krivo si me shvatio Very Happy upravo to sto ti kazes i ja tvrdim. Bilo koji DJ da dodje ce se popljuvati. Svi nest seru za Guettu jbt covjek napunio Arenu. Al samo ne razumijem kad su svi tak pametni na ovom forumu sta nitko nista ne organizira.

Frost je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la: › ali kad je bio Ronski Speed mislim 2007. god koji je meni tad bio ok, pa to je sramota da tak malo ljudi bude.

Pa zar ti iskreno misliš da itko u ovom kraju RH, osim onih koji prate tu glazbenu scenu, znaju tko je Ronski Speed (koji je btw. rasturio O2, baš sam se dobro proveo)?

Daj se uozbilji malo.


A mogli bi i svi na temi malo u tom smjeru. Kad se dovede netko poznatiji - "aaa komercijala fuj bla ser". Kad se dovede netko manje poznat - "aaa za njega nitko ne zna garant je loš bla ser truć". - Kad se dovede žensko (koje je usput i relativno zgodno) - "aaa pokušavaju nam prodat sise i guzice a mala garant ništ ne zna bla ser truć".

Ponašate se kao hrpa razmažene djece koja kao da MORAJU ići na ovaj event. Pa... ne morate. Možete ostati kod kuće jer je kod kuće urbano i cool i bit će vam sigurno super. Možete ići negdje drugdje. Jer po pitanju elektronske glazbe narodu više očigledno nitko ne može ugoditi da svima bude super. I za Davida Moralesa se svaki put kokodakalo "hnjeee ovo ono" pa su na kraju svi otišli i dobro se proveli.


A ovi "najbolji svjetski DJevi po DJ Magu" su najbolji samo zbog jedne stvari - imaju jako dobar marketing iza sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2010. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://soundcloud.com/missmavrik/brazil-mix-2010 evo i na soundcloudu njen mix, iskreno meni je sasvim ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2010. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znate što, ja idem u gradski vrt, pa što bude bude...

a sigurna sam da će mi biti super jer idem sa svojom ekipom..više mi ništ ne treba! Kužiš...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanja.ladydance
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Studentske ulaznice možete kupiti kod mene Very Happy

★ CIJENA ULAZNICE

Studentske ulaznice
do 15.12. - 160kn
od 15.12. do 25.12. - 180kn
poslije 25.12. - 200kn

★ U cijenu studentske ulaznice uključena je neograničena konzumacija jela i pića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanja.ladydance
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vanja Kubatka
Tel: 095 528 0364
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001843777251

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2010. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
http://soundcloud.com/missmavrik/brazil-mix-2010 evo i na soundcloudu njen mix, iskreno meni je sasvim ok.


uuu predobro zvuci, ima da se ubijem od plesa do jutra Smile a vi kojima se ne svidja ckomite doma Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 18:03 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music] - nagradna igra!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i službenog trailera!



Vidimo se 31.12. u dvorani Gradski vrt!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanja.ladydance
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vip ulaznice također preko mene možete uzeti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vip ulaznice za studente koštaju koliko?

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema vip za studente, imas studentske karte, obicne i vip Smile

Studentske ulaznice
do 15.12. - 160kn
od 15.12. do 25.12. - 180kn
poslije 25.12. - 200kn

Obične ulaznice:
do 15.12. - 170kn
od 15.12. do 25.12. - 200kn
poslije 25.12. - 250kn

VIP ulaznice:
do 15.12. - 200kn
od 15.12. do 25.12. - 230kn
poslije 25.12. - 300kn


ivan1602 je napisao/la: ›
vip ulaznice za studente koštaju koliko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2010. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sam i ja pitala hehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: