Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar: Doček nove godine 2011. + Intervju s Lauren Pope

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žućo će ovu novu godinu dočekat nevin!

Da
9%
 9%  [ 1 ]
Ne
9%
 9%  [ 1 ]
Tko te j*** šta si prodo kartu!
81%
 81%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 11


Autor Poruka
sh0ba
Offline
Ukupno postova: 26
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2010. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neke studentske karte ? popust s iksicom ovo ono Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARIO777
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2010. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavle99 je napisao/la: ›
Evo poštovani forumaši, da Vas nebi prevarili dotični Marc Times i Mađar ( Modna Agencija Carpediem) Gospodica Lauren Pope NENASTUPA u Esseker Centru, nego nastupa u Zagrebu u Novinarskom Domu. Provjerena informacija s organizatorom dotičnog dočeka Nove Godine!!!


EVO DA POTVRDIMO.... za sve....pa pogledajte....

http://www.djlaurenpope.com/diary.htm

pozdrav.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta to onda dolazi i Natalie Peris???? Vidim na njenoj stranici da pise da nastupa sa Lauren u Essekeru???http://www.myspace.com/natalieperis/shows

DARIO777 je napisao/la: ›
pavle99 je napisao/la: ›
Evo poštovani forumaši, da Vas nebi prevarili dotični Marc Times i Mađar ( Modna Agencija Carpediem) Gospodica Lauren Pope NENASTUPA u Esseker Centru, nego nastupa u Zagrebu u Novinarskom Domu. Provjerena informacija s organizatorom dotičnog dočeka Nove Godine!!!


EVO DA POTVRDIMO.... za sve....pa pogledajte....

http://www.djlaurenpope.com/diary.htm

pozdrav.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2010. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la (Pogledaj post): › To sam čula i ja

pavle99 je napisao/la: ›
Evo poštovani forumaši, da Vas nebi prevarili dotični Marc Times i Mađar ( Modna Agencija Carpediem) Gospodica Lauren Pope NENASTUPA u Esseker Centru, nego nastupa u Zagrebu u Novinarskom Domu. Provjerena informacija s organizatorom dotičnog dočeka Nove Godine!!!


http://www.djlaurenpope.com/diary.htm Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega93
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2010. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavle99 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo poštovani forumaši, da Vas nebi prevarili dotični Marc Times i Mađar ( Modna Agencija Carpediem) Gospodica Lauren Pope NENASTUPA u Esseker Centru, nego nastupa u Zagrebu u Novinarskom Domu. Provjerena informacija s organizatorom dotičnog dočeka Nove Godine!!!


E sad zbog ovog cu bas ici , kako se nisko ljudi spustaju cccc strasno
Na sluzbenoj stranici od te ribe stoji da svira u Os u Essekeru..
ajd sad priznaj , koju ng ti organiziras pa da podvaljujes o drugima dezinformacije
jako nisko prijatelju , jako nisko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2010. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej jel netko od organizatora čita ovo, da mi zna reći jel dolazi Natalie Peris ili ne??? Mislim nije mi jasno jel nije najavljena, a na njenoj stranici pise da je za NYE u Essekeru u Os???? A obožavam je Smile plizzzzz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2010. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la: ›
Hej jel netko od organizatora čita ovo, da mi zna reći jel dolazi Natalie Peris ili ne??? Mislim nije mi jasno jel nije najavljena, a na njenoj stranici pise da je za NYE u Essekeru u Os???? A obožavam je Smile plizzzzz


Probaj boldati pitanje, možda onda uoče Very Happy

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa baš, svi me ignoriraju :/

emem je napisao/la: ›
plavusaa je napisao/la: ›
Hej jel netko od organizatora čita ovo, da mi zna reći jel dolazi Natalie Peris ili ne??? Mislim nije mi jasno jel nije najavljena, a na njenoj stranici pise da je za NYE u Essekeru u Os???? A obožavam je Smile plizzzzz


Probaj boldati pitanje, možda onda uoče Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.12.2010. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je sad pa ta peris isto neka striptizeta s silikonima ili..Ma mislim da bim jeftinija varijanta bila da su iz Novoga Sada iznajmili neke striptizete nego tu dj za koju nisam nikada cula,stvarno ne kuzim sto ona bolje svira nego nasi decki iz Osijeka.
Pa 7 djecaka iz Osijeka sviraju pa kolko ce se iskesirati na sve to kad znam da dj ne sviraju isod 400 eura novu godinu u manjim lokalima tako sam cula razgovora 2 dj u swan pubu prije neki dan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2010. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plavusaa je napisao/la (Pogledaj post): › Hej jel netko od organizatora čita ovo, da mi zna reći jel dolazi Natalie Peris ili ne??? Mislim nije mi jasno jel nije najavljena, a na njenoj stranici pise da je za NYE u Essekeru u Os???? A obožavam je Smile plizzzzz


Cita, cita. Nazalost nemozemo na deset foruma istovremeno odgovarati. Trudimo se. Nase isprike.
Nazalost moram te razocarati jel Natalie Peris ne dolazi s Lauren Pope, mora da je neka smicalica opet od istih sto nam miniraju vec duze vrijeme ovaj event.
Sorry!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alek
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2010. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › Tko je sad pa ta peris isto neka striptizeta s silikonima ili..Ma mislim da bim jeftinija varijanta bila da su iz Novoga Sada iznajmili neke striptizete nego tu dj za koju nisam nikada cula,stvarno ne kuzim sto ona bolje svira nego nasi decki iz Osijeka.
Pa 7 djecaka iz Osijeka sviraju pa kolko ce se iskesirati na sve to kad znam da dj ne sviraju isod 400 eura novu godinu u manjim lokalima tako sam cula razgovora 2 dj u swan pubu prije neki dan.


Nema Natalie Peris, samo Lauren Pope! Nevjeruj sto svasta cujes i ljudi sto pricaju.

http://www.djlaurenpope.com/diary.htm

Nije istina i za dj-e jer neki od tih dj-a su i organizatori tak da ono...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sanader
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2010. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno mi nije jasno cemu tolika prepucavanja oko izvodaca!!! nova godina kao i svaka druga bitno da ima cuge klope, dobar prostor i dobro drustvo. ove informacije da lauren pope ne nastupa sigurno podvaljuju ovi iz wlm-a, a mislim da je bolje da se pobrinu da im docek ne bude u PREDVORJU!!!! ja idem u esseker jer mi je ljepsi prostor i na moralesu mi je bilo ok. a svi vi nabrijani partijaneri idite na ibizu ako vam tu ne stima!!! da se mene pita ja bi dovela 50 centa hahahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2010. 23:07 
Naslov:  Re: Esseker centar: Doček nove godine 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje vas mogu tužiti zbog ove spolne diskriminacije, ha? osijek031.com smile


E to i mene zanima. Mislim, ja jesam žensko, ali brate ne može to tako. To je stvarno debilno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eeee
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobry je napisao/la (Pogledaj post): › Mene ne zanima glazba i te seme , imam pitanje u vezi cuge i hrane , hoce biti neograniceno ili se mora placati naknadno ?


..i mene to zanima,pa ako netko zna?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za cugu i klopu tko je pitao je sljedeći odgovor organizatora: uključena je cuga u cijenu karte...cugas i klopas koliko mozes!!! A osim toga i još nešto: u cijenu karte je uključen i ulaz na after party u night bar Pandur u Tvrdji... Exclamation

_________________
Narodnjaci ne idu u mp3, nego u 3pm !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: