Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dan grada Osijeka 2010. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2010. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: › dno dna
Sto je, zalostan si jer nema Mate Bulica?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2010. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majko mila, neki stvarno imaju viška vremena za komentiranje svega i svačega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2010. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dim je napisao/la: ›
Autobusni kolodvor možda nagodinu, danas lijepo vrijeme nikoga na gradilištu, isto kao i Euro dom, gradi se već godinama, a kinezi za 6 dana naprave zgradu od 15 katova s tim da je u tom roku i useljena, niti ova gradska vlast nije ništa bolja od predhodne samo pusta obečanja.


ne gradi kolodvor grad, ali je to gradsko zemljište i kolodvor kao kolodvor pripada gradu, ne osijek-koteksu... btw već je dva ili tri puta probijen rok... očito će ih još biti... ako se ne varam prvo je bilo najavljeno da će se na ljeto ove godine otvoriti...

tux je napisao/la: ›
Koliko znam i otvorenje Istarske ulice je trebalo biti 2.12,barem se tako pričalo.Ali kad bolje razmislim rečeno je da će biti otvorenje za dan grada Osijeka,samo nisu rekli koje godine.


tako je, i ja sam isto to čuo... ali koliko sam primjetio, tamo radovi još nisu ni blizu kraja... a bit će valda nagodinu... ako ne, onda za dvije definitivno...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože dragi, koji program. Ako ne bude i samo-bičevanja po pravilima Opus Dei-a, ne dolazim.

No, podoknica ispod prozora gradonačelnika poseban je događaj.

Bubi je garantirano vidio ovakav program u Međugorju ili Drinovcima, pa mu se svidio. Netko bi dečku trebao reći da je postao gradonačelnik Osijeka. Treba samo pripaziti da bude dovoljno hrane za pomoćnog biskupa Đuru, Đuku našega.

Ja bih organizirao i javnu kolektivnu ispovijed - s obzirom na današnju vlast, svatko bi rekao koliko je milijuna lapio, koliko Srbčića civila likvidirao, Đuka bi ih razriješio grijeha, i onda bi mogli zajedno u sretnu budućnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2010. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S@ky c@r je napisao/la: ›
dim je napisao/la: ›
Autobusni kolodvor možda nagodinu, danas lijepo vrijeme nikoga na gradilištu, isto kao i Euro dom, gradi se već godinama, a kinezi za 6 dana naprave zgradu od 15 katova s tim da je u tom roku i useljena, niti ova gradska vlast nije ništa bolja od predhodne samo pusta obečanja.


ne gradi kolodvor grad, ali je to gradsko zemljište i kolodvor kao kolodvor pripada gradu, ne osijek-koteksu... btw već je dva ili tri puta probijen rok... očito će ih još biti... ako se ne varam prvo je bilo najavljeno da će se na ljeto ove godine otvoriti...

tux je napisao/la: ›
Koliko znam i otvorenje Istarske ulice je trebalo biti 2.12,barem se tako pričalo.Ali kad bolje razmislim rečeno je da će biti otvorenje za dan grada Osijeka,samo nisu rekli koje godine.


tako je, i ja sam isto to čuo... ali koliko sam primjetio, tamo radovi još nisu ni blizu kraja... a bit će valda nagodinu... ako ne, onda za dvije definitivno...



Kolodvor je iducih 30g Koteksov a tek nakon toga pripada Gradu.Đapić i Os koteks su potpisali takav ugovor u kojem nema datuma dovrsetka - ajde nije to tolko glupo jer za ocekivat je da investitor želi sto prije poceti zaradjivati i otplacivati svoje ulaganje.
Druga stvar je kako ce oni pridobiti sve autobusne prijevoznike da dodju bas na taj novi kolodvor ako imaju ugovr sa starim kolodvorom.


Istarska treba biti zavrsena iduci mjesec. od pocetka radova su imai 90 radnih dana za radove; tu ne treba mjesati radove pod zemljom koji je radio HEP i vodovod a koji su bili u 8mj

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki bi izgleda bili najsreniji da su se potrošili milioni našeg novca na narodno veselje, da se djele kobasice sa senfom i da mate bulić urla u mikrofon, da se otvaraju spomenici itd.. kruha i igara Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenk
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 10:54 
Naslov:  Re: Dan grada Osijeka 2010. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2010. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: › dno dna
Sto je, zalostan si jer nema Mate Bulica?


drugi su sve rekli, nema potrebe da ih citiram

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene cudi sto se gradjani vec do sada nisu organizirali sami za proslavu.

bilo bi dobro da svatko kod kuce uzme sto ima ... lopate, vile, srpove i cekice ... upalimo baklje ... i slavimo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde za 1. prosinac ok, ali za 2. prosinac (Dan grada) program je slabiji. Drago mi je da su uštedili novce, ali nije mi svejedno na što će te novce potrošiti.
Potrošiti će ih na svoju promidžbu. "Šparaju" za svoje izborne crne dane.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.12.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jej idemo slaviti dan grada...idemo slaviti što nam je 90 posto lokala prazno,što 80 posto građanja neradi dok ostali rade za 2000kn kod privatnika,...idemo slaviti što cijeli grad drži mafija...jej idemo slaviti mito i korupciju..JEEEEJ!!!!

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majko mila!!!!
To proslava?!
Možda bi proslava trebala nositi naziv:"Jer građani Osijeka to zaslužuju".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2010. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mene cudi sto se gradjani vec do sada nisu organizirali sami za proslavu.

bilo bi dobro da svatko kod kuce uzme sto ima ... lopate, vile, srpove i cekice ... upalimo baklje ... i slavimo Smile


Ma samo dogovoriti spontamo okupljanje na Trgu!
Par gitara, nešto cuge i gle slavlja. Naravno, ovi iz Poglavarstva i Županije nisu dobro došli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: