Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unatoč zabrani, u vrijeme odmora pekare pune učenika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2010. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gigi27 je napisao/la: ›
Pa ja ne znam stvarno!U moje vrijeme, a to nije bilo tako davno, djeca u prvom razredu osnovne su znala kako preći ulicu. Ne vidim u čemu je problem sada. Sada, kao, ne znaju?Znaju googlati ali nisu u stanju preći pješački?Ma gluposti!Treba pustiti djecu da žive!


nisam rekla da ne znaju naći pješački.. već je hića tko će prvi doći na red u pekari, a onda je bitan što kraći i brži put, jer se razmišlja želucem a ne glavom...a i već je netko rekao da kada djeca i jesu na pješačkom, ne znači da su nevidljivom silom zaštićena..ne mora biti djetetova greška...ako se ta situac može izbjeći, zašto ne..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2010. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što je sa školskim kantinama?
Imaju li uopće sve osnovne škole kantine?
Koliko se sjećam, moji su roditelji plaćali neku sitnu lovu svaki mjesec pa smo imali obrok u školi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2010. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › A što je sa školskim kantinama?
Imaju li uopće sve osnovne škole kantine?
Koliko se sjećam, moji su roditelji plaćali neku sitnu lovu svaki mjesec pa smo imali obrok u školi.


u osnovnim skolama skolska kuhinja se placa 100 i nesto kuna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2010. 13:44 
Naslov:  Re: Unatoč zabrani, u vrijeme odmora pekare pune učenika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova tema ide i na dušu roditelja, naime moja oba roditelja su radila cijeli svoj radni vijek, bila sam sama kod kuće sa ključem oko vrata i ako sam išla poslijepodne u školu ručak me je čekao u termosici, a vekerica je zvonila kad se trebam početi oblačiti i krenuti u školu. Nakon što sam naučila grijati si ručak i na sat sve sam radila sama. U slučaju da idem ujutro u školu moja mama se budila u 5 i 15 , pravila sendvič za svo četvero..tako da sam ja prije škole popila bijelu kavu, imala goto fini sendvič i jogurt..iako je u školi osnovnoj bila kuhinja sa obrokom no po procjeni moje mame nedovoljnim. U srednjoj školi se procedura nastavila, sve do 3. srednje kad sam jela sendvič iz kantine koji je bio slične kvalitete kao i onaj mamin. Puno je lakše klincu ugurati u ruke novec i bog te veselio..to što će oni pojesti u pekari ili kupiti u Lidlu nije obrok koji ti daje dovoljno energije da funkcioniraš pet šest sati u školi.
U razredu sam imala jednu prijateljicu koja je uvijek tražila gric od mojeg sendviča jer je bila gladna, a njezina ljena mam je bila kod kuće dakle nikada nije radila i nije se udostojila probuditi i pripremiti sendvič svojem djetetu za školu. Moja mama je imala radno vrijeme od 7 sati i ništa joj nikad nije bilo teško napraviti za svoju obitelj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2010. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je ako se djeci nešto dogodi kad pretrčavaju cestu, ali smiješno mi je da ih se naziva bjeguncima...pa ne možete ih zaključati u zgradu... Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2010. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): › A što je sa školskim kantinama?
Imaju li uopće sve osnovne škole kantine?
Koliko se sjećam, moji su roditelji plaćali neku sitnu lovu svaki mjesec pa smo imali obrok u školi.


u osnovnim skolama skolska kuhinja se placa 100 i nesto kuna

Pa eto..u čemu je onda problem, što fali toj hrani, zašto se ide u pekare?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: