Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Dino Špehar prvijencem uljepšao blijedu Osijekovu predstavu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65938
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2010. 6:41 
Naslov:  NK Osijek: Dino Špehar prvijencem uljepšao blijedu Osijekovu predstavu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NK Osijek - NK Slaven Belupo 1 : 1 (0:0)
Pelaić (autogol) 73. minuta, Špehar 83. minuta


Doista je slab Osijek bio danas. Nastavio se ovim remijem negativan trend rezultata, jer Osijek već tri prvenstvena kola ne zna za pobjedu. Ali ono što puno više zabrinjava je igra koja danas nije bila ni blizu prvoligaškog nivoa. Tko zna koliko bi dugo trajao napadački post da se u 83. minuti današnje utakmice nije ukazao jocker trenera Karačića, mladi Dino Špehar. Do tog trenutka Osijekovi napadači nisu točno 275 minuta zabili gol. Doista zabrinjavajuć podatak za ekipu koja gaji europske ambicije. Bar je tako bilo na početku sezone.

O samoj utakmici se nema puno toga reći, jer bila je to vjerojatno najlošija predstava Osijeka u ovoj sezoni na domaćem terenu. Prava je sreća što danas puno kvalitetniji gosti nisu odlučnije krenuli prema vratima Karduma, jer tko zna kako bi završilo! Dovoljno je reći da je Ivan Kardum bio daleko najbolji Osijekov igrač današnje utakmice!

Prvo poluvrijeme je bilo očajno, no ni drugi dio nije donio veće promjene u odnosu snaga na terenu. Gosti su i dalje bili osjetno bolji, a domaćini su tu kvalitativnu razliku uspijevali donekle nivelirati borbenošću. Sve je kulminiralo u zadnjih 15 minuta. Prvo je Osječanin Aljoša Vojnović u 73. minuti po tko zna koji put na desnoj strani ispremiješao Osijekovu obranu, ubacio opasnu loptu u peterac, a nesretni Pelaić je nespretno zabio loptu u vlastitu mrežu. Kulminacija loše predstave Osijeka. Ipak, da sve ne bi završilo tako crno pobrinio se dečko o kojem se najviše priča posljednjih mjesec dana u Osijeku. Dino Špehar je u doslovno prvom dodiru s loptom zabio glavom u lijevi kut. Fantastičan osjećaj za prostor, pravovremeno utrčavanje i mirna realizacija. Zar je toliko teško? Imam osjećaj da u izvedbi „novogŠpehara to nikada neće biti teško!

No dosta hvalospjeva, dečko je mlad i bilo bi pogubno vršiti ikakav pritisak na njega. Zaključak večerašnje Osijekove predstave je da „niti jedan igrač danas nije zaslužio Tvrđu“, kako je to slikovito dočarao jedan od mazohista sa istoka.

Igrači se današnjom predstavom nisu pobrinuli poslati dostojnu pozivnicu za „Slavonski derbi“ koji se iduće subote održava u Gradskom vrtu. Ali za Cibaliu posebno dobre igre i neke pozivnice mislim da zbilja nisu potrebne!

Do skorog viđenja pozdrav iz Gradskog vrta! Pozdravima se priključuju naši dobri znalci Monstrum i Kežman!



















Piše: M.K.
Foto: Kristijan Cimer [Pro-Art], Ivica Glavaš [Pro-Art], Igor Bellian [Pro-Art], Hrvoje knežević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2010. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je Slaven vodio 3 0 na poluvremenu niko ne bi mogo ni a reći... : ((((
Svaka čast Dini!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OPORBENI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2010. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najtužnije što će Kara opet forsirati totalne debile a malog Dinu držati na klupi pod izgovorom da je mlad, a Kranjčar je u njegovim godinama bio kapiten Dinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.11.2010. 14:02 
Naslov:  Re: NK Osijek: Dino Špehar prvijencem uljepšao blijedu Osijekovu predstavu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predobro! Uspjeli su zabiti 2 gola Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2010. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U moje vrijeme smo mi igrali bolji nogomet "na male branke" nego što ovi danas igraju za velike pare.

Hrvatski nogomet? ZA KREPAT!!!!

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2010. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kriminalna igra Osijeka. Miličevića podhitno treba posjesti na klupu. Ne znam do kada će biti nedodirljiv. Kako sezona odmiče, on igra sve slabije. Kurtović je opet igrao na razini svog talenta, dakle bio je očajan. Pelajić i Lukačević nikako da otpuste ručnu. Veznjaci su nam bili prestatični i presporo su se rješavali lopte. Tako se ne može osvajati prostor. Falilo nam je i trke i borbenosti.
Malog Špehara ne treba sada preforsirati da ne izgori, pa on je još dijete. Treba mu pametno dozirati minutažu.
Iduću subotu ćemo morati pružiti puno, puno više da dobijemo Ciganiju.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2010. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad bi im špehar zabio hat trick to bi neopisivo djellovalno na sve u klubu i šire

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2010. 7:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Manchester Utd. rezervirao 3 mjesta u loži Gradskog vrta za utakmice NK Osijeka sa Cibalijom i Dinamom. Dolaze gledati Dinu Špehara!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2010. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Manchester Utd. rezervirao 3 mjesta u loži Gradskog vrta za utakmice NK Osijeka sa Cibalijom i Dinamom. Dolaze gledati Dinu Špehara!!!

Ode Špehar, ode glava (tati Špeharu) osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2010. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ode špehar ode PEHAR !! Very Happy

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2010. 13:39 
Naslov:  Re: NK Osijek: Dino Špehar prvijencem uljepšao blijedu Osijekovu predstavu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ode špehar,ode behar! Very Happy,



Behar je naziv za cvijeće drveća iz roda Prunus i nekih drugih biljaka koje posjeduju slično cvijeće za kratko vrijeme tokom proljeća. Behar može biti bijele ili roza boje u zavisnosti od vrste drveta. Behar od nektarina, breskvi, višnji i nekih badema je najčešće roza boje, a behar od šljiva, jabuka, nekih višnji i većine badema je bijele boje.

Uloga behara je da proizvede polen i privuče pčele da se izvši polenizacija potrebna za reprodukciju i proizvodnju voća.

Drveće behara u proljeće i karakteristično je još po tome što prilikom vjetra latice behara se lako otkidaju i padaju na tlo i tako okružuju tlo oko drveta. Po ovoj karakteristici se razlikuju drveća koja beharaju od drugog drveća.

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previše hortikulture a 1 dan xd

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: