Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Recenzija 031: Machete

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2010. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O ukusima se na raspravlja...Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2010. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bas da sam procitao neki hvalospjev ovom filmu

Pročitaj ponovno.
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali mi je cudno ovo gdje za jedan film mislis da je recenzija opravdana, a za ostale recenzija ne stoji
Nisam napisao da je opravdana, nego da hvalospjevi imaju smisla.
Uglavnom, htjedoh reći da mi ove recenzije filmova djeluju jako pristrano, tj. neobjektivno, kosile se one s mojim mišljenjem ili ne. I zato sam onda malo možda i preoštro napisao kontra post. Da je recenzent napisao nešto u stilu forumaša Ed Wooda (iako je i on malo podcjenjivački nastrojen prema onima kojima se ne sviđa film, tj. za koje smatra da isključivo gledaju sladunjave holivudske ispljuvke), onda bi se još i dalo raspravljati, ali ovako to nema previše smisla. Kao da gledam onu emisiju na HTV-u "Kokice" ili kako se već zove gdje hvale filmove s Miley Cyrus i slična nedjela.

Što se tiče Roberta Rodrigeza, čini mi se da sam imao priliku pogledati 90% njegovih filmova, ali mi oni (izuzev Sin Cityja) nisu sjeli baš najbolje. Pogotovo ovaj zadnji Planet terror. Odajem mu jedino priznanje što praktički u svojoj garaži ima filmski studio i što s vrlo malo novaca radi blockbustere, ali rekoh, o kvaliteti njegovih filmova ne bih diskutirao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero32236
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2010. 17:36 
Naslov:  Re: Recenzija 031: Machete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recenzija po meni nije bas toliko subjektivna,al svatko ima svoje misljenje.i ja pratim autora vec duze vrijeme i koliko vidim dobar je,jer ovo se zove recenzija a ne filmska kritika,malo treba razlucit ta 2 pojma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2010. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odličan film u svom žanru, bez pretenzija postati novi "Građanin Kane" što je sasvim fer i korektno!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2010. 5:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledala sam filmić, i svakom slučaju je zabavan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: