Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



New York City: Konvencije ponašanja: Kako umjetnost komunicira s publikom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65873
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2010. 12:27 
Naslov:  New York City: Konvencije ponašanja: Kako umjetnost komunicira s publikom
10.11.2010. 18:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U srijedu, 10. studenog 2010. godine, s početkom u 18:30 sati, na CEC ArtsLink (435 435 Street Hudson, 8. kat) u New York City, održat će se izložba osječanke Margarete Lekić, pod nazivom 'Konvencije ponašanja: kako umjetnost komunicira s publikom'.

Margareta Lekić rođena je 1982. u Osijeku. Završila je BFA na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu 2007. Trenutno je još uvijek na toj akademiji na doktoratu, a ujedno i radi kao asistent u odjelu skulpture. Izlagala je na više skupnih i pojedinih izložbi u Hrvatskoj i inozemstvu.







Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2010. 21:51 
Naslov:  Re: New York City: Konvencije ponašanja: Kako umjetnost komunicira s publikom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi je zbog cure, ali ne bi li se pod tim danima trebale stavljati obavijesti o događanjima u Osijeku? Nije li bolje da je to išlo među tekstove ispod dana? Ili sam ja prespavao 50 godina, pa odjednom Osječani masovno idu svaki tjedan u New York?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65873
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la: › Drago mi je zbog cure, ali ne bi li se pod tim danima trebale stavljati obavijesti o događanjima u Osijeku?


Poštovani,

Dobra primjedba, ali uz malu napomenu da se u najavama zbivanja objavljuju obavijesti od interesa Osječana (u Osijeku i drugdje). Upravo zbog toga se nerijetko mogu vidjeti najave zbivanja u okolnim mjestima (fišijade, vezovi, koncerti i sl.), a ponekad i o značajnim zbivanjima u ovako udaljenim mjestima na kojima sudjeluju Osječani.

Želja nam je prikazivati uspjeh i rad svakog Osječanina (rođenjem ili odrastanjem/životom) u Osijeku i drugdje, te time poticati stvaralaštvo, pozitivno razmišljanje i želju za napretkom i ispunjenjem.

Voljeli bismo da nam se javljaju i drugi Osječani koji bi svoj uspjeh i trud željeli podijeliti s drugima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2010. 1:33 
Naslov:  Re: New York City: Konvencije ponašanja: Kako umjetnost komunicira s publikom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, kontam, nemam ništa protiv toga da napišete nešto o uspjehu Osječana, štoviše, uvijek mi drago kad naši sugrađani uspiju, ali nekako mislim da bi u najavama ipak trebale biti stvari koje ćemo moći posjetiti, bilo bi super kad bi Osječani mogli do New Yorka, ali to je malo teže. A i da taj tekst ide ispod najava, mislim da bi više ljudi pročitalo taj tekst i obratilo malo više pozornosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: