Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Napravit ćemo više sa 400 nego prethodnici sa 600 milijuna kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2010. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebalo bi u tocku dnevnog reda na gradskom vijecu uvrstit da jedan gradski vijecnik ne odgovara na sva pitanja na forumu. Smile
Forum ne treba shvacati bas tako ozbiljno iako se i sam nekad uhvatim da se zivciram Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2010. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne brini znam ja da se pruža mladima u HDSSB-u šansa. Nudili ste je i meni pa sam Vas odbio Very Happy - ili ti tu činjenicu šefovi nisu do sada obznanili? Very Happy

Ne krivo si shvatio, nisam ja ni najmanje isfrustriran, čak suprotno zadovoljan stanjem u HSP-u, i mojom pozicijom u istome Very Happy, a isto tako ne mrzim nikoga Very Happy - moj kršćanski nauk i odgoj mi to ne dopušta Very Happy
Jedino što me frustrira je to da ljudi moraju plaćati skuplji vrtić a gradonačelnik se vozika u novoj limuzini...

I opet krivo nešto si čitaš, a još više tumačiš Very Happy - ni o od obveze nisam spomenuo samo sam napisao da je nezainteresiranost gradskih vijećnika po pitanju odgovora poreznim obveznika koji im svaki mjesec uredno isplaćuju naknade zastrašujuća, i je htio ti to priznati ili ne...

A da je Grad bio ili je sada čist to je stvar subjektivnog gledišta. No jedina objektivna činjenica je da se moralo hitno naći 700 000 kuna za interventno čišćenje. Meni ta činjenica govori da baš i nije bio čist.

No opet odosmo u offtopic - ajmo o proračunu - jesi li kao gradski vijećnik spreman inzistirati da se u proračun stavi nastavak obnove vodovodno - kanalizacijske mreže u gornjem gradu (iz kojeg si i sam Very Happy) ili se manje više tebe ništa ne pita i ne smiješ inzistirati ni na čemu ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ne brini znam ja da se pruža mladima u HDSSB-u šansa. Nudili ste je i meni pa sam Vas odbio Very Happy - ili ti tu činjenicu šefovi nisu do sada obznanili? Very Happy

Nisam upoznat s tim i čisto sumnjam u istinitost toga, jer nemamo običaj vrbovati članove drugih stranaka. Iskreno želim i vama da okrenete novu stranicu i pružite mladima prostora.

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ne krivo si shvatio, nisam ja ni najmanje isfrustriran, čak suprotno zadovoljan stanjem u HSP-u, i mojom pozicijom u istome Very Happy, a isto tako ne mrzim nikoga Very Happy - moj kršćanski nauk i odgoj mi to ne dopušta Very Happy
Jedino što me frustrira je to da ljudi moraju plaćati skuplji vrtić a gradonačelnik se vozika u novoj limuzini...

Provjeri koliko je tvoj gradonačelnik potrošio na svoj auto. Možeš ga usput i pitati zašto je Gavran odnio TV kada su odlazili iz Kuhačeve. da je bilo više vremena možda bi i namještaj odfurali. Sad
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
I opet krivo nešto si čitaš, a još više tumačiš Very Happy - ni o od obveze nisam spomenuo samo sam napisao da je nezainteresiranost gradskih vijećnika po pitanju odgovora poreznim obveznika koji im svaki mjesec uredno isplaćuju naknade zastrašujuća, i je htio ti to priznati ili ne...

Kako ti to znaš? Jesi li ikad meni na moje email poslao neki zahtjev? Mogu pitati i ostale vijećnike iz redova HDSSB. Svatko tko mi s eobrati s nekim problemom sam uvjeik odgovorio i proslijedio nadležnim službama u gradu.
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
A da je Grad bio ili je sada čist to je stvar subjektivnog gledišta. No jedina objektivna činjenica je da se moralo hitno naći 700 000 kuna za interventno čišćenje. Meni ta činjenica govori da baš i nije bio čist.

Nije riječ o interventnom čišćenju, već o dodatnim sredstvima. Svima je čistoća važna, pa zašto se nebi uložila dodatna sredstva. Halo. Osijek je uz Varaždin kandidiran za Zlatni cvijet Europe. Misliš da je to moguće u slučaju da je Osijek prljav?
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
No opet odosmo u offtopic - ajmo o proračunu - jesi li kao gradski vijećnik spreman inzistirati da se u proračun stavi nastavak obnove vodovodno - kanalizacijske mreže u gornjem gradu (iz kojeg si i sam Very Happy) ili se manje više tebe ništa ne pita i ne smiješ inzistirati ni na čemu ?

Naravno kao i uvijek za Gornji grad. Upravo zbog tog lobiranja Gornji grad je ove godine dobio više sredstava nego u zadnje 4 zajedno. Raspitaj se u ostalim GČ i MO kako su ljubomorni na Gornji grad. Meni je žao da se ti nisi izborio za Gornji grad za vrijeme HSP-ove vladavine , kao što se mi sada borimo. Hoće li neka inicijativa proći ovisi o mnogo elemenata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo ti i dalje sumnjaj, to je tvoje pravo i ni najmanje ti ga ne mislim osporavati Very Happy - no znaš me i privatno (doduše nismo se zadnjih nekoliko godina baš previše viđali) i znaš i sam da nemam običaj lagati...

Ali znaš što je u biti najgore? Evo mi se tu svađamo (ajmo to tako nazvati) a privatno protiv tebe nemam ali baš ništa, čak štoviše, i dok si bio u HSP-u sam te cjenio pa i u udruzi u kojoj smo obojica bili (nećemo sada pisati koja je to da sad i bespla reklame ne bacamo Very Happy) Sad kakvo je tvoje mišljenje o meni, ne znam Very Happy.

No dok se mi tu prepiremo, pitanje je što građani od toga imaju? Hoće li im se grad počistiti samo zato što se mi svađamo? Neće. Hoće li im se otvoriti radna mjesta? Neće. Hoće li im ikako biti bolje od toga što se ja, ti ili netko drugi, treći, četvrti ? Neće. Tako da i sam zaista ne shvaćam uopće poantu svih ovih rasprava, i evo prvi ću priznati da smisla nema i povući se. Ti imaš svoje mišljenje o politici i načinu vođenja ovog grada ja svoje i to je to. A izbori su ubiti jedini pokazatelj tko je dao bolje argumente za Gornji grad (kažem za njih jer smo eto obojica iz GG-a) i obećajem ti da ako budete bolji 12.12 ja ću ti prvi čestitati. Eto toliko od mene, za ovu temu naravno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2010. 16:09 
Naslov:  Re: Napravit ćemo više sa 400 nego prethodnici sa 600 milijuna kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako samo smijem zahvaliti i jednima i drugima za sve što su učinili za ovaj grad zadnjih godina..
Zavide nam redom dalmacija, istra, Varaždineci, purgeri..da ste bar na vlasti pa da cijeloj zemlji bude tak super kao nama.
pozdrav i gazdi, nadam se da voli ćevape!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2010. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Ako samo smijem zahvaliti i jednima i drugima za sve što su učinili za ovaj grad zadnjih godina..
Zavide nam redom dalmacija, istra, Varaždineci, purgeri..da ste bar na vlasti pa da cijeloj zemlji bude tak super kao nama.
pozdrav i gazdi, nadam se da voli ćevape!

Touché Smile

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: