Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



RHCP World tribute band: Premalo Osječana ispratilo predobru grupu! + galerija fotografija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2010. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Juzomachine je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo je, ne žalosno je, ljudi se žale na tih 60 kuna a kad su drugi bendovi i kad je ulaz 40 ili 30 kuna, cak i 20, onda se opet žale. Dolaze samo kada su besplatni u padi i to samo da uđu unutra kupiti cugu i onda izađu van bez obzira na bend.
Sad ce jos ljudi poceti trazit da se njima placa da dodju na koncerte...


i gdje ste samo bili u unitedu na svirkama, zanima me??? svi veliki podržavatelji, zato se i zatvorio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Juzomachine je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo je, ne žalosno je, ljudi se žale na tih 60 kuna a kad su drugi bendovi i kad je ulaz 40 ili 30 kuna, cak i 20, onda se opet žale. Dolaze samo kada su besplatni u padi i to samo da uđu unutra kupiti cugu i onda izađu van bez obzira na bend.
Sad ce jos ljudi poceti trazit da se njima placa da dodju na koncerte...


i gdje ste samo bili u unitedu na svirkama, zanima me??? svi veliki podržavatelji, zato se i zatvorio.


Ja sam osobno isao u united i sve ostale klubove svaki puta kad su bili meni zanimljivi bendovi i svaki puta placao kartu... to sto drugi nisu, meni je zao, al jebiga tako je to kod nas, rađe ce ljudi ostati u parku nekom, cugati dvoguzu nego platiti kartu za koncert

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2010. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Juzomachine je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Juzomachine je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo je, ne žalosno je, ljudi se žale na tih 60 kuna a kad su drugi bendovi i kad je ulaz 40 ili 30 kuna, cak i 20, onda se opet žale. Dolaze samo kada su besplatni u padi i to samo da uđu unutra kupiti cugu i onda izađu van bez obzira na bend.
Sad ce jos ljudi poceti trazit da se njima placa da dodju na koncerte...


i gdje ste samo bili u unitedu na svirkama, zanima me??? svi veliki podržavatelji, zato se i zatvorio.


Ja sam osobno isao u united i sve ostale klubove svaki puta kad su bili meni zanimljivi bendovi i svaki puta placao kartu... to sto drugi nisu, meni je zao, al jebiga tako je to kod nas, rađe ce ljudi ostati u parku nekom, cugati dvoguzu nego platiti kartu za koncert


sad si sam sebi odgovorio. plaćao si kartu za nešto što te zanima, na ono što te ne zanima nisi ni nišao.. dok je bio stari teatar i united, mi smo od početka išli svaki vikend na sve jer su upadi bili normalni, do 50 kuna i to za autorske bendove, ne kojekakve tribute bendove.. karta za Ignite u Željezničaru je bila 80/100 kuna u Os, i onda mi dođe tribute bend za 60. joj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2010. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.last.fm/event/1433057+The+Exploited+at+Dvori%C5%A1te+Vega+on+9+July+2010

karta za Exploited je bila 60 kuna, E X P L O I T E D.

eto, argumentirao sam svaku riječ kojekakvih čobana.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bytheway
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › neće shvatiti da za tribute bend ne može cijena biti 60 kuna.



prije koncerta bih se vjerovatno složio sa tobom al nakon kocerta nemogu reć da je puno 60 kn za ovakav tribute band jer dečki su me oduševili da sam dobio dojam da stvarno sviraju pepersi...no ja sam opet njihov veliki fan pa moža nemogu bit dovoljno objetivan Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba bojkotirati lešinare i grobare glazbene scene zvane tribute bendovi, što je osječka publika u ovom slučaju i napravila. Ja zadovoljan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kurbla je napisao/la: ›
Treba bojkotirati lešinare i grobare glazbene scene zvane tribute bendovi, što je osječka publika u ovom slučaju i napravila. Ja zadovoljan Smile

ne bih rekao da se radi o bojkotu, jer bi za bojkot bila, uz nedolazak, potrebna i svijest o bojkotu, a vjerujem da toga nije bilo kod onih koji nisu došli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iznenadio bi se. ;-) Neka oni lijepo pjevaju tribute u kadi ili na rivi uz gitaru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.11.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je tako žao što nisam mogla doći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady.veka
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2010. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oduševljena sam kako dečki sviraju. ali očito da nitko nije upućen niti se dovoljno potrudio saznati nešto o grupi, jer nikakav rafael ne svira u grupi nego filippo. dečki sviraju odlično, upoznala sam ih, apsolutno sam oduševljena njima i svaka im čast, nadam se da će opet skoro doći. 50 kn nije puno za ono što sam čula, a to je savršen zvuk i glas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: