Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Adaptacija stana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2010. 8:14 
Naslov:  Adaptacija stana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li netko zna neku firmu koja se bavi manjim adaptacijama, a da ima realne cijene i da naravno kvalitetno rade?

Ne radi se o adaptaciji kompletnog stana, nego ima nesto sitno gradjevinskih radova, parketarskih, gipsanih, keramicarskih i licilackih


Ako imate kakav savjet ili konkat bio buh zahvalan

pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ti imam jedan jako bitan savjet

a to je da visiš iznad majstora dok radi, inače će oni napravit "bolje" nego si zamislio, ili će zasrat nešto pa pokušat to sakrit

ne ustručavaj se pokazat nezadovoljstvo ako nije urađeno kako je dogovoreno, jer ipak ih ti plačaš

pozz

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2011. 10:07 
Naslov:  Re: Adaptacija stana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da je tema jako stara i da baš nije bilo neke rasprave, ali eto, tu sam da ju ponovo otvorim Smile
dakle u potrazi sam za stanom i čini mi se da će ipak biti starogradnja. naravno prije useljenja treba to ljudski renovirati, ali baš sve sve (instalacije kompletno, kupaonica, kuhinja, parket, pločice, jedino će stolarija ostati stara).

vi koji ste prolazili kroz ovakve stvari, kakva su vaša iskustva s majstorima? vidim na netu da po zagrebu postoje firme koje preuzmu kompletan posao i imaju svoje majstore koji izvedu sve aspekte adaptacije, zna li netko za takvu firmu u osijeku ili okolici? kakve su njihove cijene i izvedba?

jeste li zadovoljni sa time što su vam napravili pojedinačni majstori, jel bilo problema zato što ih se moralo izmijeniti nekoliko različitih, jeste li neke radove morali ponavljati, koliko ste novaca ulupali i jel to bila planirana cifra ili totalno nešto drugo?

vjerujem da je ovaj topic koristan i za druge, dakle nemojmo u pm, neka rasprava bude otvorena za sve oči.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo mi je zapelo za oko...Mi smo kupili staru kuću i jednostavno sam ODUŠEVLJENA stolarom koji mi je radio svu drvenariju (kuhinja i spavača po mjeri, podovi, štokovi, vrata, police i još neke sitnice...). Stariji čovjek s ogromnim iskustvom: radio je Patrick i Beckers u Tvrđi, i još neke kafiće po gradu...Iznenadilo me kak je povoljan i precizan: sve je ispalo TOČNO onako kako sam mu odnijela fotke s neta. S ostalim majstorima...hm, nebi o tome, nebi imala ništ lijepo za reći Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo mi je zapelo za oko...Mi smo kupili staru kuću i jednostavno sam ODUŠEVLJENA stolarom koji mi je radio svu drvenariju (kuhinja i spavača po mjeri, podovi, štokovi, vrata, police i još neke sitnice...). Stariji čovjek s ogromnim iskustvom: radio je Patrick i Beckers u Tvrđi, i još neke kafiće po gradu...Iznenadilo me kak je povoljan i precizan: sve je ispalo TOČNO onako kako sam mu odnijela fotke s neta. S ostalim majstorima...hm, nebi o tome, nebi imala ništ lijepo za reći Smile


a ime majstora? može i pp iako ne vidim razlog da dobrog čovjeka javno ne nahvalimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.02.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo mi je zapelo za oko...Mi smo kupili staru kuću i jednostavno sam ODUŠEVLJENA stolarom koji mi je radio svu drvenariju (kuhinja i spavača po mjeri, podovi, štokovi, vrata, police i još neke sitnice...). Stariji čovjek s ogromnim iskustvom: radio je Patrick i Beckers u Tvrđi, i još neke kafiće po gradu...Iznenadilo me kak je povoljan i precizan: sve je ispalo TOČNO onako kako sam mu odnijela fotke s neta. S ostalim majstorima...hm, nebi o tome, nebi imala ništ lijepo za reći Smile


a ime majstora? može i pp iako ne vidim razlog da dobrog čovjeka javno ne nahvalimo

upravo tako... i mene zanima
neću imati neke prevelike radove, ali svakako želim da se kvalitetno naprave
može ime i telefon na pp da netko ne shvati ovo kao besplatno reklamiranje...
hvala

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E onda neka jedna od Vas meni proslijedi podatke na PP. Very Happy

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › E onda neka jedna od Vas meni proslijedi podatke na PP. Very Happy

Tebi !?
ja bih 2x razmislila!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha, stvarno ispada ko reklama, nije mi bila namjera...al jbg.zadovoljna sam, a svi znamo kak je teško bit zadovoljan s majstorom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: