GPP d.o.o Osijek obavještava svoje korisnike o načinu prometovanja autobusnih i tramvajskih linija u dane
30. i 31. listopada i 01. studenoga 2010. godine, za blagdan
Svih Svetih, pa je tako prijevoz organiziran kako slijedi...
1. Promet
tramvajskih linija:
Linija 1:
Zeleno polje - Višnjevac - Zeleno polje
•
30. listopada i 01. studenoga prema
voznom redu za subotu
•
31. listopada prema
voznom redu za nedjelju i blagdan
Linija 2:
Velebitska - Mačkamama - Kolodvor - Trg A. Starčevića - Velebitska
• sva 3 dana,
30. i 31. listopada te 01. studenoga prema
voznom redu za radni dan
2. Promet
autobusnih linija:
•
30. listopada prema
voznom redu za subotu
•
31. listopada i 01. studenoga prema
voznom redu za nedjelju i blagdan, uz dodatne
privremene vozne redove 34, 35 i 38 (umjesto VR 28 )
a)
vozni red 34 prometuje na relaciji:
MIO - Gajev trg - Centralno groblje - MIO
- prvi polazak od MIO-a u 06,55 sati, i dalje svakih 60 min. do 16,55 sati
- prvi polazak s Centralnog groblja u 07,30 sati, i dalje svakih 60 min. do 18,20 sati
b)
vozni red 35 prometuje na relaciji:
Mačkamama - Centralno groblje -Mačkamama
- prvi polazak s Mačkamame u 06,50 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,10 sati
- prvi polazak s Centralnog groblja u 07,00 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,20 sati
c)
vozni red 38 prometuje na relaciji:
Jug II - Donjogradsko groblje - Jug II
- prvi polazak s Juga II u 06,30 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,30 sati
- prvi polazak s Donjogradskog groblja u 06,45 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,45 sati
Obavijesti o novim polascima za blagdan Svih svetih možete dobiti na brojevima telefona u prometnom uredu GPP-a
228–308 i
228–346, kao i na Gajevom trgu
206–032.