Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Karačić i Kardum bez sočnih izjava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2010. 16:28 
Naslov:  NK Osijek: Karačić i Kardum bez sočnih izjava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A moglo ih je biti! Jer pomalo je apsurdno da smo u istoj utakmici gledali taktički vrlo dobro postavljeni i individualno iznimno loš Osijek. Osobno mislim da je vrijeme da se odbace floskule o mladom Osijeku i atomskom Dinamu, o iskustvu, novcima i tko zna čemu. Jer negativni niz koji Osijek ima protiv Dinama se jednostavno ne smije tolerirati jednom ozbiljnom prvoligašu! Problem je to koji brine i trenera Karačića i na koji, sasvim razumljivo, nema jasan odgovor.

- Dinamo trebamo što prije zaboraviti, iako smo se nadali boljem rezultatu. Ipak, treba priznati da je sve osim prvih i zadnjih 15 minuta utakmice bilo na njihovoj strani. Normalno da nismo mogli ući 'otvorenog garda', jer uvijek postoji bojazan da završiš s 5 komada u mreži. Mislim da su se igrači nakon vodećeg gola čak i uplašili eventualnog uspjeha. Na kraju smo ipak uspjeli ući u veći rizik potpomognuti našim navijačima. Zabrinjava veliki broj grešaka u čistim situacijama. Rekao bih da se nalazimo usred složenog procesa, a trenutno smo u jednoj lošoj epizodi. Ali siguran sam da će sve to doći na svoje, zaključio je Karačić analizu utakmice protiv Dinama i okrenio se sljedećem kolu i gostovanju na Kantridi.

- Čaval, Čagalj i Štrok imaju problema. Sigurno se radi o vrlo važnim igračima, ali isto tako sam siguran da će riječka liječnička služba učiniti sve da ih osposobi za subotnju utakmicu. Ono što nam u ovom trenutku treba su vezane pobjede. Mi smo ti koji trebamo Rijeku dovesti u nervozu. Isto tako napadači ne smiju bježati iz šansi, već preuzeti odgovornost i vratiti izgubljeno samopouzdanje. Isto se odnosi i na vezni red u kojem svoje mjesto neće naći Domagoj Pušić zbog žutih kartona, kao ni tek oporavljeni Srđan Vidaković. Zahtijevat ću od svojih igrača kvalitetniju „obradu“ lopte. U ovim trenucima nam ne preostaje ništa drugo osim da budemo pomalo „pokvareni“.

Sličnog je razmišljanja i golman Bijelo–plavih Ivan Kardum, jedan od najboljih na subotnjoj utakmici, unatoč tri lopte u mreži.

- Dinamo trebamo što prije zaboraviti. Ove sezone nam nekako bolje leže utakmice u gostima i na teren trebamo izaći uzdignute glave i dati svoj maksimum. Rijeka nije bolja od nas, tamo nismo izgubili 4 godine, ali trebat će nam i doza sreće. Rijeku se nikako ne smije podcijeniti, ali ne trebamo je se ni plašiti.

Najavljeni sastav za subotnju utakmicu protiv Rijeke: Kardum – Lukačević, Smoje, Gavrić, Ibriks – Jugović, Kvržić, Kurtović, Šorša – Nikšić, Miličević.

Utakmica na Kantridi igra se u subotu 23. listopada 2010. u 18 sati.

Tekst: Mladen Kovačević
Foto: M.K./foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 18:26 
Naslov:  Re: NK Osijek: Karačić i Kardum bez sočnih izjava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
- Dinamo trebamo što prije zaboraviti. Ove sezone nam nekako bolje leže utakmice u gostima i na teren trebamo izaći uzdignute glave i dati svoj maksimum. Rijeka nije bolja od nas, tamo nismo izgubili 4 godine, ali trebat će nam i doza sreće. Rijeku se nikako ne smije podcijeniti, ali ne trebamo je se ni plašiti.

1. Doza sreće? Pa ako će igrat kao u Splitu i ne uputit nijedan (0) udarac na gol onda ne znam kakva to sreća mora bit...
2. Bolje im leže utakmice u gostima? Dobili su Istru koja se ionako već oprostila s prvoligaškim statusom, oteli bod Zagrebu i strašnom Dragovoljcu Laughing
3. Dinamo treba zaboraviti? Tako su zaboravili i šamarčinu od Cibalije i nebrojene slične šamare, ali navijači ne zaboravljaju, zato je i broj mazohista na stadionu sve manji.
Na kraju pozdrav Kardumu uz želju da im konačno počnu isplaćivat plaće proporcionalno broju prodanih ulaznica osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, Osijek je zadnji puta izgubio na Kantridi prije 4,5 godine! Nadam se da će se taj niz nepobjedivosti nastaviti i nakon subote.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 18:59 
Naslov:  Re: NK Osijek: Karačić i Kardum bez sočnih izjava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nie ni u Zaprešići, "malo" duže nego u Rijeci, ali ova generacija je očito stvorena za rušenje dobrih tradicija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ove sezone ne ide vam nikako, i kao što je već rečeno bodove treba skupljati na "malima" ali ne treba se bojati niti "velikih" jer ih u Hrvatskoj nema i ako se želi u Evropu onda nema biranja nego podići štucne i šišati sve redom, to je jedini recept, pa ako se negdje i omakne nije tragedija, ove jeseni je to nažalost obratno i kao što kaže LUFUS zarada prema prodanim kartama bi bila prava nanada za isplatu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.10.2010. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema rezultata ako prodaješ "najbolje" igrače. Na taj način Nk Osijek već godinama ima "mladu" momčad, koja je da prostiš goli ****.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2010. 12:22 
Naslov:  Re: NK Osijek: Karačić i Kardum bez sočnih izjava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cibalia je ostala bez vise od pola momcadi pa nisu u zoni ispadanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponovo vam se potkralo, te ste otkrili identitet autora ovih odličnih izvještaja vezanih za klub za koji navijamo (svim razočarenjima unatoč). Prijedlog, mani se inicijala i potpisuj tekstove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: