Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ključ 13 video tutorial

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ČOBANAC
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek Drvljanik
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 14:14 
Naslov:  Ključ 13 video tutorial
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ključ 13 je video podcast kojem je namjena obrazovanje građana u korištenju alata i izrada manjih uradi sam projekata. Teme koje obrađujemo vezane su uz svakodnevno održavanje, renoviranje, građenje, izrade i sve ostale poslove gdje se koristi alat.
“Bez alata nema fuša!”
Projekte uradi sam zavise o materijalu, vremenu, a bogami i sponzorima, i koliko imate zahtjevnu suprugu. Uradi sam projekte radimo prema vašim željama ili putem naših anketa. Dajemo stručne savjete za demonstraciju vašoj susjedi/komšinki kako se buši rupa (“ako ste mašili rupu, bušite drugu”).
Nacrte projekata, popis materijala i alata možete pronaći na našim stranicama, a ovise o našem slobodnom vremenu. U svrhu stvaranja svjesti i očuvanja starih zanata u Hrvatskoj i svijetu.
Ključ 13 se distribuira putem videa, slikom i u pisanom obliku na stranicama www.ključ13.com.
Vaše prijedloge, želje, pitanja i sve ono što ste htjeli pitati a niste znali koga da pitate možete putem e-maila kontaktirati cure i dečke iz ekipe Ključ 13 .http://www.kljuc13.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuuuuuuuuuu svaka čast na ovome uradku Smile
samo linsk ovaj crveni ti nevlaja baš Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ČOBANAC
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek Drvljanik
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da č,c ali uglavnom tu samo http://www.kljuc13.com/ i na facebooku kljuc trinaest

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: