Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bizovačke toplice postaju lječilište [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 16:08 
Naslov:  Bizovačke toplice postaju lječilište [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za nepuna tri mjeseca Bizovačke toplice i službeno će postati lječilište. Očekivanja Uprave i Nadzornoga odbora po tom pitanju su velika, jer osim što će napokon poslovati s dobiti, osigurat će i nova radna mjesta, te će postojećem radnom kadru omogućiti prekvalifikacije. Koliko će točno biti novih radnih mjesta znat će se nakon što komisija ministarstva zdravstva utvrdi standarde. Za teško stanje djelomično optužuju i one koji su odobrili građenje objekta veličine 16 tisuća četvornih metara sa samo stotinjak soba, odnosno 209 ležajeva. Fond za privatizaciju pokušao je u sedam navrata prodati Toplice, no nakon obilaska svaki bi potencijalni investitor odustao. Nakon dobivanja statusa lječilišta i to bi se moglo promijeniti, s obzirom da imaju zainteresiranog kupca iz Rusije.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- 140. obljetnica Doma za djecu “Klasje”
- Svjetski dan stanovanja
- obilježavanje Dječjeg tjedna



Osječka televizija - Vijesti, 04.10.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2010. 6:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošli vikend sam se dobro zeznula i završila tamo na kupanju.Ljudi moji to je katastrofa .Ulaz je dobrih 30 kuna po osobi a ono što unutra dobiješ i vidiš je više nego sramotno.To je sve derutno i zapušteno,boja se ljušti sa zidova,gljivice su na svim mogućim površinama.Neznam što je gore gardearoba ili bazeni.Odljepljene ili razbijene pločice derutni tuševi iz kojih kaplje voda jer su mnogi začepljeni kamencem starim par godina.Ukratko užas.Imala sam osjećaj da sam upala ne svojom voljom u svijet Alana Forda.Nadam se samo da će naći budalu koja će to kupiti i istresti doslovno vreće novca da se to upristoji.Altrenative nema osim možda dinamita.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.10.2010. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh... da. Zaboravili su i spomenuti da su bazeni Bizovačkih toplica prije nekoliko godina bili zatvoreni od strane sanitarne inspekcije jer su u vodi pronađeni nekakvi crvi... A ulaznica je neekad daavno bila 20kn. Toliko o tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: