Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slk
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2010. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preloše, od malih nogu im ispiru mozgove i ne mogu oni tu ništa, jedina utjeha mi je dok čitam komentare pa se vidi da ipak velika većina razmišlja ispravno i osuđuje ovakve gadarije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2010. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slk je napisao/la: › preloše, od malih nogu im ispiru mozgove i ne mogu oni tu ništa...
Sadasnji studenti ni ne znaju da postoji bolje. Dovoljno je tri godine zaredom dovuci drlog izvodjace (2008. - Lana Jurcevic, 2009. - Jole, 2010. Rozba i Bulic) i vec sljedece godine ce takvi izvodjaci biti jedini.

SZBOR ionako nitko ne kontrolira, studenti su ionako pasivna nakupina oportunog sebicnjastva, stare generacije su omatorile i imaju drugih briga na pameti (pelene, kakica, ...).

Sve mi je vise zao sto kao porezni obveznik financiram takve studente. Osobe bez muda, bez misljenja, bez ideala. Ne jebe me njihov ukus ili izostanak ukusa, vec ta pasivnost, nezainteresiranost, ravnodusnost.

Mislim da cu ovih dana postati pobornik placanja studiranja za sve. Ne zelim vise financirati takve osobe.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2010. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2010. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Leteci mungos"]
slk je napisao/la: ›
Sve mi je vise zao sto kao porezni obveznik financiram takve studente. Osobe bez muda, bez misljenja, bez ideala. Ne jebe me njihov ukus ili izostanak ukusa, vec ta pasivnost, nezainteresiranost, ravnodusnost.

Mislim da cu ovih dana postati pobornik placanja studiranja za sve. Ne zelim vise financirati takve osobe.
siguran sam da je ovo najbolji komentar koji sam pročitao ikada na bilo koju temu, iznenađenje totalno. svaka čast.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la: ›
FB event: Posljednji ispraćaj Osječkog ljeta mladih


a mi bez facebook-a?

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2010. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
slk je napisao/la: › preloše, od malih nogu im ispiru mozgove i ne mogu oni tu ništa...
Sadasnji studenti ni ne znaju da postoji bolje. Dovoljno je tri godine zaredom dovuci drlog izvodjace (2008. - Lana Jurcevic, 2009. - Jole, 2010. Rozba i Bulic) i vec sljedece godine ce takvi izvodjaci biti jedini.

SZBOR ionako nitko ne kontrolira, studenti su ionako pasivna nakupina oportunog sebicnjastva, stare generacije su omatorile i imaju drugih briga na pameti (pelene, kakica, ...).

Sve mi je vise zao sto kao porezni obveznik financiram takve studente. Osobe bez muda, bez misljenja, bez ideala. Ne jebe me njihov ukus ili izostanak ukusa, vec ta pasivnost, nezainteresiranost, ravnodusnost.

Mislim da cu ovih dana postati pobornik placanja studiranja za sve. Ne zelim vise financirati takve osobe.


kapa dolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2010. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel mmože netko barem pokušati definirati cajku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.10.2010. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj pa hrpa izložbi,projekcija filmova i predstava
od mjuze za svakog po nešto

pa predobro

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2010. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Doista nije bitno odakle je tko i kakav glazbeni ukus ima. Ne bi bilo ni bitno da u Osijek dolaze Bulic i Rozga, ali ne na Osjecko ljeto mladih.

Prema svemu sudeci, jedino mjerilo je postala posjecenost. U tom slucaju - Halid Beslic i imat cete gledatelja kao nikada do sada.

Doduse, oni nesto stariji se sjecaju i koncerata "u rupi" sipred STUC-a, kad je svaku vecer bilo po nekoliko tisuca gledatelja, sjecaju se i izlozbi stripova, predstava, bilo je svega. Sjecaju se i jazz koncerata ispred STUC-a na kojima se i pored 100tinjak sjedecih mjesta znalo okupiti i parsto stajaca. Tada jedini i osnovni kriterij nije bila "ponuda i potraznja", kako nas uci jedan vrli korisnik, vjerojatno duboko ukljucen u organizaciju i vjerojatno izravno odgovoran za dovodjenje Mate Bulica i Jelene Rozge ove godine.

Tja... doista, s glazbe Matije Dedica, Osijek je spao na Bulica i Rozgu. Tako je to kad je kriterij "ponuda i potraznja".

Nekad je to bio OLJM i s pravom se tako zvao. Danas ovu manifestaciju nazovite drugacije, nemojte svojim novim kriterijima kaljati ono sto su generacije prije vas stvarale.


Slažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2010. 3:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

problem u svemu ovome je sto ljudi opravdavaju, da studentski zbor - koji predstavlja buduce akademske gradjane, na studentsku manifestaciju dovodi rozgu i bulica

zamislite da vam na dodjeli mature ili diplome, dok svecano primate taj komad papira, sa zvucnika dvorane ori gori borovina ili narodno veselje

nije stvar u tome, da su bulic ili rozga losi, to je stvar ukusa, ali nisu primjerni za ovakvu manifestaciju

ako se istice stalno ta posjecnost, netko je spomunuo vec beslica, ali mogli ste jednostavno dovest cigane odnekud i bilo bi puno

sramota je da netko ovo uopce pokusava opravdat

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2010. 22:52 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: OaLJM - Osječko after ljeto mladih 2010. - Otvorenje
[Foto: Daniel Antunović][11.-16.10.2010. Rektorat]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2010. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima više pjevačica u ovom zboru nego posjetitelja. snokra. a vidim na slikama i jednu osobu kojoj tamo nije mjesto Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iđe se iđe i na Bulića i na Rozgu, a vi sitne duše koje pod velom koječega ("naprednog", "uzvišenog", kako to sami sebi volite tepati), a napose stranačke obojenosti, volite pljuvati i omalovažavati sve živo, patite uz dva glazbena broja, jedne od naših trenutno najpopularnijih pjevačica:

http://www.youtube.com/watch?v=sQQGv0BTjN0

http://www.youtube.com/watch?v=MRNF6W3LpyU&feature=related

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2010. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

siguran sam da će Bog poslati kišu koja je prijeko potrebna za ovakvu manifestaciju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la: › siguran sam da će Bog poslati kišu koja je prijeko potrebna za ovakvu manifestaciju...
Iako lose vrijeme nije sigurno, organizator je vec dogovorio s privatnikom da se koncerti odrze u zatvorenom prostoru ugostiteljskog objekta. Na radost ugostitelja (i organizatora osobno)...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: