Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Branimir Glavaš uhićen u Drinovcima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota hrvatskog pravosuđa, sramota hrvatske države i na kraju sramota hrvatskoga naroda ovo činiti generalima bez kojih ni ovakva kakva je nebi postojala ...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Flaki031
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2010. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konačno, već sam se počeo plašit da će pravosuđe BiH zakazati. Žalosno je jedino što će glavaš, unatoč nazavidnom smještaju iza rešetaka, i dalje imati utjecaj preko svojim potrčkala iz HDSSB-a, a ti ljigavci neće još skoro propasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chavez
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je ratni zločin braniti svoj grad i domovinu, ja sam ratni zločinac. To su Branimirove riječi.
Branimire tvoj grad je uz tebe!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chavez
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Flaki031 je napisao/la: ›
Konačno, već sam se počeo plašit da će pravosuđe BiH zakazati. Žalosno je jedino što će glavaš, unatoč nazavidnom smještaju iza rešetaka, i dalje imati utjecaj preko svojim potrčkala iz HDSSB-a, a ti ljigavci neće još skoro propasti.

Ti si antihrvat, ti si sramota Hrvatske!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Flaki031
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2010. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chavez je napisao/la: ›
Flaki031 je napisao/la: ›
Konačno, već sam se počeo plašit da će pravosuđe BiH zakazati. Žalosno je jedino što će glavaš, unatoč nazavidnom smještaju iza rešetaka, i dalje imati utjecaj preko svojim potrčkala iz HDSSB-a, a ti ljigavci neće još skoro propasti.

Ti si antihrvat, ti si sramota Hrvatske!


Ti si *. Sramota me dijelit istu nacionalnost s takvima kao što si ti. Nije ratni zločin branit domovinu, * neobrazovani, ali glavaš je radio i još neke stvari koje ne spadaju u obranu domovine. Obrazuj se malo, pa onda serendaj po forumima.

glavaš, * je uz tebe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja otišao piti pivo i slaviti čim sam čuo... Hajlajt dana!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško mi se baviti ovakim temama kada ljudi rade a rade za ništa, kada su postali robovi u vlastitim firmama, kada štrajkaju glađu a direktor ždere čavepe pred njima da ih još više ponižava. Bolje gledajte kako pomoći tim ljudima nego se prepucavate po raznim forumima. Jer ljudi, sutra umjesto tih žena u Kamenskom može biti vaša žena, vaše dijete, vaša mater..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja otišao piti pivo i slaviti čim sam čuo... Hajlajt dana!


i jel ti sjelo to nikšićko lav ili koje već piješ... -.-

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaper je napisao/la (Pogledaj post): › Teško mi se baviti ovakim temama kada ljudi rade a rade za ništa, kada su postali robovi u vlastitim firmama, kada štrajkaju glađu a direktor ždere čavepe pred njima da ih još više ponižava. Bolje gledajte kako pomoći tim ljudima nego se prepucavate po raznim forumima. Jer ljudi, sutra umjesto tih žena u Kamenskom može biti vaša žena, vaše dijete, vaša mater..
nagradno pitanje. čija je između ostalog krivica što je i u slavoniji tako?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja otišao piti pivo i slaviti čim sam čuo... Hajlajt dana!


i jel ti sjelo to nikšićko lav ili koje već piješ... -.-


Zlatni Pan! Mašala! Bolje neg' ovima u Zenci! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Flaki031
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
zaper je napisao/la (Pogledaj post): › Teško mi se baviti ovakim temama kada ljudi rade a rade za ništa, kada su postali robovi u vlastitim firmama, kada štrajkaju glađu a direktor ždere čavepe pred njima da ih još više ponižava. Bolje gledajte kako pomoći tim ljudima nego se prepucavate po raznim forumima. Jer ljudi, sutra umjesto tih žena u Kamenskom može biti vaša žena, vaše dijete, vaša mater..
nagradno pitanje. čija je između ostalog krivica što je i u slavoniji tako?


točan odgovor: HDZ! ...Ali ovakvo su stanje stvarali godinama, pogotovo za vrijeme dok je glavaš bio njihov počasni član. Ustvari, politiku kakvu je on vodio u tadašnjem HDZ-u krivim za ovakvu stanje, a to se ništa nije promijenilo prelaskom/stvarenjem HDSSB-a. Dakle, glavaš je kriv za sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2010. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj topic je smijeh, i vidim toliko idiotskih komentara da to nije normalno, neću komentirati Glavaševo uhićenje al ću reći da mi je jako žalosno što u hrvatskoj ima toliko ljudi koji bi jeli govna svaki dan, samo da je na tetrapaku hrvatski grb.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja otišao piti pivo i slaviti čim sam čuo... Hajlajt dana!


znači tako ćeš na pivo i za mjesec-dva kad bude bila presuda generalima Gotovini i Markaču. svaka čast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi ih sto slave, može vas biti sram! Da nije bilo njega pola bi ljudi ovog grada izginilo, pola bi sigurno proslo agoniju koju je prosao vukovar, borovo... i vi veliki osjecani i hrvati idete slaviti sto su ga optuzili i strpali u zatvor.... BRAVO a pritom zaboravljate, da je njemu nadređeni bio vas neprikosnoveni Vladimir Šeks... ne on nije kriv za nista

Tko na tvrdoj stini svoju povist piše,
Tom ne može nitko prošlost da izbriše,
Varaju se i ne misle tako
Što se krvlju brani, ne pušta se lako.






hrvati su najvece smece od naroda, po svom pljuju, svoje nepostuju, svoje necjene... samo kod nas i nije ni cudno sto smo sirotinja i sto nikad necemo opstati kad smo jadni umjesto da se drzimo skupa i da branimo svoje, gdje su srpski oficiri JNA koji su porusili nase gradove, pobili nase roditelje, nasu bracu i sestre??? ne njih 10 vec na 1000? gdje su oni koji su ljude masakrirali , gdje su odgovorni za ovcaru??? kakve su sramotne kazne dobili odgovorni za srebrenicu?????

OSIJEK NIKADA NECE BITI OCEK!!!!

jednom general, uvjek general!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Flaki031
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ovaj topic je smijeh, i vidim toliko idiotskih komentara da to nije normalno, neću komentirati Glavaševo uhićenje al ću reći da mi je jako žalosno što u hrvatskoj ima toliko ljudi koji bi jeli govna svaki dan, samo da je na tetrapaku hrvatski grb.


hehehe, true, true! ...velike hrvatine! xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: