Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde, u svakom zlu ima i nešto dobroga. Kad vam dođe Hladno pivo, bit će kao da je Metallica došla u palanku Smile

@Mrkonjić
Da li razmišljate o snimanju emisije "Znanje i imanje" ili "Plodovi zemlje" ? To bi vam super stajalo u CV-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tvrtkobojcic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="antifriz"]
Fotografija s opisom "Mladez HDZ-a i Mate Bulic vole se javno!" - s lijeva (na fotografiji) gospodinu Buliću:
1. osoba, nije potrebno pojašnjavati.
2. osoba, glavni "menadžer" OLJM-a 2008.-2009. godine, te trenutni član SZ-a Sveučilišta, i pretpostavio bih organizator 'headlinera' ove godine.
3. osoba, bivši v.d. predsjednika SZ-a Sveučilišta, trenutni HDZ-ov kandidat za predsjednika SZ-a Sveučilišta.
4. osoba, bivša članica SZ-a Sveučilišta, osoba koju se nedavno, protivno Statutu SZ-a, guralo u Sveučilišni savjet kao člana.

Iskreno me zanima koliko je mladih osoba na fotografiji s desna sada u SZ-ovima


pa krenimo s lijeva na desno redom:
1. Antonija Vranješ član mhdz-a , nekadašnji član senata sveučilišta jjs i sz sveučilišta
2. Marko Šimić predsjednik mhdz-a tvrđa , u prijašnjem sazivu član skupštine , danas v.d. predsjednik
3.Nikola Volarić član skupštine sz-a mhdz-a, i vječni student s upitnim brojem bodova i potvrdom da se uopce moze kandidirati u sz.
4.Nije potrebno nista pisati jer 0
5.Mate bulić
6.Ana Kordić mhdz-a i u bivsem sazivu član sz-a na pravnom fakultetu- opačkova cura

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zamimljiva kombinacija br. 6. HDZnjare se pare unutarstrančki? Ili je to slučajnost? Kroz koju generaciju, moći će osnovati ogranak mongoloida HDZ-a Smile
Stvarno Osijek se pretvorio u vrhunsku palanku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="tvrtkobojcic"]
antifriz je napisao/la: ›
Fotografija s opisom "Mladez HDZ-a i Mate Bulic vole se javno!" - s lijeva (na fotografiji) gospodinu Buliću:
1. osoba, nije potrebno pojašnjavati.
2. osoba, glavni "menadžer" OLJM-a 2008.-2009. godine, te trenutni član SZ-a Sveučilišta, i pretpostavio bih organizator 'headlinera' ove godine.
3. osoba, bivši v.d. predsjednika SZ-a Sveučilišta, trenutni HDZ-ov kandidat za predsjednika SZ-a Sveučilišta.
4. osoba, bivša članica SZ-a Sveučilišta, osoba koju se nedavno, protivno Statutu SZ-a, guralo u Sveučilišni savjet kao člana.

Iskreno me zanima koliko je mladih osoba na fotografiji s desna sada u SZ-ovima


pa krenimo s lijeva na desno redom:
1. Antonija Vranješ član mhdz-a , nekadašnji član senata sveučilišta jjs i sz sveučilišta
2. Marko Šimić predsjednik mhdz-a tvrđa , u prijašnjem sazivu član skupštine , danas v.d. predsjednik
3.Nikola Volarić član skupštine sz-a mhdz-a, i vječni student s upitnim brojem bodova i potvrdom da se uopce moze kandidirati u sz.
4.Nije potrebno nista pisati jer 0
5.Mate bulić
6.Ana Kordić mhdz-a i u bivsem sazivu član sz-a na pravnom fakultetu- opačkova cura
au majku ti poljubim, pa ovo je sve redom sistemu podbno. siguran sam da ovoga nema ni u kini, kubi, sjevernoj koreji, bivšem SSSR-u. ijao. ravno do dna. jako mi je žao ovih i budućih generacija.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to dno. Budete vidjeli kad Branimirova sinčina uđe u organizaciju OLJM-a. Slušat ćete gusle. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
Nije to dno. Budete vidjeli kad Branimirova sinčina uđe u organizaciju OLJM-a. Slušat ćete gusle. Smile
Pa gusle su u redu, to je dio kulturnog naslijeđa. ja bih osobno to došao slušati.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › eh kako je dobro bilo dok je Bač radio ovo, fancy lazy, MILADOJKA YOUNEED,
bilo je i tada crvene jabuke i gibonija, ali je 10 puta više bilo onog drugog. ima netko slike plakata OLJM- ova prošlih sve na hrpi možda? ladno se može napraviti grafički prikaz i slijed / uzdizanje gluposti / zatupljivanja.


sjećam se toga, iako sam bila osnovnoškolka tada (i posljednjeg osječkog koncerta Azre).
nisi cijelo ljeto morao razmišljati kamo ćeš, a imao si zagarantiran dobar i kvalitetan provod...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je isto kao da Kustos muzeja organizira izložbu kostima i dopičnjaka karleuše i maje šuput te dizajn unutrašnjih prostora Zlatka SUca , jer to narod ŽELI vidjeti. Kruha i igara, jelda?

( uz put će dotični muški prezentirati i način farbanja kose, čupanje obrva te koji korektor koristiti da se prekriju rupe na licu i kako žiletom izrezati križ na čelu)
ženske će prezentirati koji je kirurg najbolji i kako se bezbolno vodi analni seks.
to narod želi vidjeti i kustos im to mora obezbijediti.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je isto kao da Kustos muzeja organizira izložbu kostima i dopičnjaka karleuše i maje šuput te dizajn unutrašnjih prostora Zlatka SUca , jer to narod ŽELI vidjeti. Kruha i igara, jelda?


Kako prije nije nikome palo na pamet zvati Lepu Brenu, Miroslava Ilića, Nedu Ukraden... na OLJM? A bili su popularni u to doba i bilo je onih koji su ih slušali, valjda Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mrkonjicu, svaka cast na drustvenom angazmanu, doista si aktivan i puno toga si radio. Thumbs up!

No, nemoj pasti pod utjecaj kritike cobana i njihove price kako "treba biti za svega ponesto". Ne treba. Sjeti se rada u Klubu mladih. Jesu i tamo dolazili Sabani, Bulici, Rozge?!

Dakle, zauzmite cvrsci stav i ne dajte se pokolebati jeftinim trikovima sebicnih cobanoida koji zele dovuci stranacke lude. Sad, kad se uvidjelo da su to stranacki zabavljaci HDZ-a, imate argument i potpuno pokrice za osujetiti namjeru tih drkofuzera.

I, kao sto mengeskas kaze, vasa uloga nije zadovoljenje niskih strasti pojedinaca. Zbog takvog popustanja cobanima kulturna scena Osijeka je mrtva. Tim stranackim jebivjetrima treba reci "No passaran!"


!

Nemogu vjerovati da neki sljepci na forumu i dalje misle da se pojednici ukljucuju u rasprave zbog glazbenog opredjeljenja. Alo, pajserčine, odavno rasprave nemaju veze sa glazbom na festivalima, vec sto to predstavlja. Za svakoga po nesto, vecini ljudi znaci, za njih, NISTA! Ako stvar nemoze biti organizirana kako treba, ne treba se ni dogoditi. Prestanite se zadovoljavati sa "Bar nesto" događanjima. Sve oko nas tako funkcionira, zato i jesmo gdje jesmo i tako nam je. A nije dobro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 10:15 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De ništa vam ne valja! Uvijek ćete pljuvati po nečemu, što god netko organizirao. Osobno, nisam ni bila ni na jednom OaLJM-u, niti planiram...ali da uvijek možete pljuvati i to većinom isti...to je žalosno!

Jel bi bilo bolje da je organizirana folk parada?! A s obzirom kolika je "folk" parada na faxu (što se tiče oblačenja - u 7 ujutro štikle od 10 cm i kila pudera na faci, đinđe-minđe i ostalo)...očito bi većini to i odgovaralo.

Pljuvat ćete po svemu što se organizira, jednostavno ste takvi! Meni osobno, Mate Bulić je zabavljač, a Rozga je također ok, ima lijepe pjesme. Iako ni jedno ni drugo baš ne slušam, kad čujem pjesme, što da ne? Da su zabavljači - jesu. Nisu kao one glupe cajke: "Ostavi me, prevari me...patim, ubit ću se..."

A oni koji su rekli kako su to seljački sajmovi, čobanska zabava...whatever...jel i Splitski festival, Melodije Istre i Kvarnera i sl. festivali koji su cijenjeni, btw, na kojima su spomenuti izvođači sudjelovali, osvajali nagrade i sl.?? Zašto je to seljački sajam ili čobanska zabava ako pojedinci to ne slušaju. Vidi se koliko prihvaćate ukuse i mišljenja drugih kad pljujete po svemu što vam se ne sviđa. To puno govori o vama kao osobama!

Imam ideju: nek si svatko organizira sam što hoće...ali da, opet će se naći nekoliko budala koje će uvijek pljuvati jer im ništa nije dobro...

A da su doveli Let 3, Majke...koga god, onda biste opet pljuvali kako je to jadno, bili su već tisuću puta u Osijeku, ne želite gledati kako neki idioti pokazuju ku*ac i sl. Kao što sam već imala prilike pročitati na ovome portalu... Rolling Eyes


Zadnja promjena: Stella1989; 30.09.2010. 10:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
De ništa vam ne valja! Uvijek ćete pljuvati po nečemu, što god netko organizirao. Osobno, nisam ni bila ni na jednom OaLJM-u, niti planiram...ali da uvijek možete pljuvati i to većinom isti...to je žalosno!

Jel bi bilo bolje da je organizirana folk parada?! A s obzirom kolika je "folk" parada na faxu (što se tiče oblačenja - u 7 ujutro štikle od 10 cm i kila pudera na faci, đinđe-minđe i ostalo)...očito bi većini to i odgovaralo.

Pljuvat ćete po svemu što se organizira, jednostavno ste takvi! Meni osobno, Mate Bulić je zabavljač, a Rozga je također ok, ima lijepe pjesme. Iako ni jedno ni drugo baš ne slušam, kad čujem pjesme, što da ne? Nisu k'ao one glupe cajke: "Ostavi me, prevari me...patim, ubit ću se..."

A oni koji su rekli kako su to seljački sajmovi, čobanska zabava...whatever...jel i Splitski festival, Melodije Istre i Kvarnera i sl. festivali koji su cijenjeni, btw, na kojima su spomenuti izvođači sudjelovali, osvajali nagrade i sl.??

Imam ideju: nek si svatko organizira sam što hoće...ali da, opet će se naći nekoliko budala koje će uvijek pljuvati jer im ništa nije dobro...

A da su doveli Let 3, Majke...koga god, onda biste opet pljuvali kako je to jadno, bili su već tisuću puta u Osijeku, ne želite gledati kako neki idioti pokazuju ku*ac i sl. Kao što sam već imala prilike pročitati na ovome portalu... Rolling Eyes
kultura ?


Zadnja promjena: mengeskas; 30.09.2010. 10:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la: ›
sramota, i ovo je kultura jelda?


Jesam ja po kome od izvođača pljuvala?! Za razliku od nekih...

Dosadila su mi vječita prepucavanja i pljuvanja pojedinaca...po svakom događaju se mora pljuvat. Ne bi ništa pohvalili... Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stalno se tupi da rozga i bulić nisu cjelokupni program i da će program zadovoljiti sve ukuse (ili barem većinu). ok, recimo da čak i je tako svejedno mi se nameće pitanje: zašto su rozga i bulić (donekle različitog izričaja, ali oboje šund) headlineri, a ostali - predstavnici drugih (nadam se i popularnijih) glazbenih smjerova - su jeftini ili besplatni lokalni bendovi? zašto za taj dio studentske populacije koji slušaju gange i jeftini pop nisu dovedeni tamo neki puno jeftiniji izvođači?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih radije da nastupi Belfast Food i/ili Gužva u 16-ercu, ali što je tu je. Neću sad prigovarati i tu se prepirati... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: