Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao da nije bilo dovoljno što su od zbora napravili prčiju privatnih i stranačkih interesa...
seljačizam epskih proporcija.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma fuuuuuj kako se usuduju uopce nekoga dovoditi, organizirati nesto??? puuuuj -.-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam za Vas ali ja: NEĆU LEĆI PRIJE ZOREEEEEE !!!! Mate Bulić car... Ova Rozga me može slobodno i zaobići Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam za Vas ali ja: NEĆU LEĆI PRIJE ZOREEEEEE !!!! Mate Bulić car... Ova Rozga me može slobodno i zaobići Very Happy
molim te mi reci da se zajebavaš

jel on pjeva da je naoružan do zuba? ili ono gori gora? osijek031.com smile

za sve to vam je kriv MILAN. al ne onaj vidoviti već ovaj portalski. sa svim prigovorima se obratite NJEMU!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahahahahahah a čuj meni je lik zakon a vi pričajte što god hoćete XD - ja u prvom redu i vjerojatno prvi mrtav pijan na koncertu XDXD

I P.S. - ono naoružan sam do zuba mu stvarno nije trebalo ali Gori gora mi nemoj dirati XDXD

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2010. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahahahaha. Strašno.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Održavanje uopće nije bilo upitno... 40.000 kn utopiti na raspašoj, 40.000 kn u džep... fifti-fifti. Barem je prošle 2 godine bilo takvo pravilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2010. 0:41 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S-kaoadu razumijem - to su sve studenti, i u ovo vrijeme krize je svaka para dobra... inače sigurno ne bi nastupali...

a za ove ostale... čudniju nakupinu glazbenika nisam vidio... možda da još dobetu nekog hard techno dj-a, i death metal band...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 0:51 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BrunCHI je napisao/la (Pogledaj post): › S-kaoadu razumijem - to su sve studenti, i u ovo vrijeme krize je svaka para dobra... inače sigurno ne bi nastupali...

a za ove ostale... čudniju nakupinu glazbenika nisam vidio... možda da još dobetu nekog hard techno dj-a, i death metal band...


pare???? xD ti se šališ, siguran sam 10000% da neće dobiti ni lipe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citirao bi nekolicinu... Međutim, smatram da će dovoljno jasna biti moja izjava.
Sebe smatram alternativcem. Kao takav volim alternativnu glazbu (alt rock, indie rock, progressive...) i ne dopuštam ljudima da mi seru po ukusu. Nadam se da tako misli većina ljudi koja pronalazi glazbu kao važan segment njihova života. Generalno pravilo osijek031 portala je "Don't be evil!" što mnogi zapravo, svojim komentarima to i krše.
Replika na temu Mate Bulića i Jelene Rozge:
Neko i to sluša (vjerovali vi ili ne) i tko smo mi da etiketiramo njegov izbor kao loš ili manje vrijedan?
Replika na honorare:
Svi će honorari biti isplaćeni. Znam, jer sam ja jedan od članova tog organizacijskog odbora i brinem se (kao i ostatak ekipe) da sve prođe ok... Kako prema izvođačima tako i publici.
Replika na komentatore članka:
Znate li samo čitati selektivno ili pokazujete to umjeće fore-radi? Zar niste mogli prokomentirati ni jednu drugu stavku? Postaviti koje pitanje, možda? Nope! Samo tražite negativne stvari.
A, i uz sve to, piše da to nije CIJELI ni KONAČNI program... Lijepo osuđena manifestacija, koja se nije ni dogodila. Neke su stvari u planu o kojima se još ne priča.
Ccc... Samo brojni "hejterski" komentari. Šta? Alternativci su bolji ljudi od drugih? Mainstreameri su bolji? ... A svi ljudi... Bar nešto zajedničko. Baš mi je bed kad čitam ovakve hejterske komentare.
Uglavnom, čut ćete sve in due time.
P.S. S-kapada su i moji prijatelji! HA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo organizator i može opravdavati ovakvo nešto. kvaliteta oljma i umijeće onih koji ga organiziraju i imaju veze sa organizacijom nikome normalnome i iole upućenome uopće nisu diskutabilni.

kraj priče.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zašto se odmah ne pozove Tompson i srpski narodnjaci, nego se stvar pokušava zamaskirati ovim blažim verzijama.

Da se u Hrvatskoj kultura srozala do neslućenih granica, to smo znali, ali studenti uvijek uspijevaju negativno iznenaditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Mrkonjicu,

Hoce li SZBOR javno prikazati sve racune vezane uz ovaj OaLJM.

Pozivas se na objektivnost, najmanje sto mozete uciniti je javno prikazati sve troskove ovog festivala. Pa kad studenti, kako vec kazes, zele Bulica i Rozgu, neka znaju koliko je novaca placeno za ta dva koncerta, a koliko za sva ostala zbivanja.

Dakle, evo jednog vrlo iskrenog i konstrukvitnog pitanja: Hoce li SZBOR javno objaviti sve racune i honorare ove manifestacije?

Molim odgovor s Da/Ne.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero32236
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al ljudi recite mi, zašto pljujete stalno ovako??? ako vam se ne sviđa rješenje je jednostavno NEMOJTE IĆI na te koncerte i ok...a ne stalno ovakve gadarije pisati...i koliko god da se pljuje dajem ruku u vatru da će na buliću biti krcato, a o rozgi da i ne pričam...ako je punila diskoteke i dvorane širem Hrvatske znači li to da su svi ostali seljaci i zaostali?? pustite ljude da uživaju...bude wlm festival ne valja, bude saft ne valja, dolazi morales , ne valja, bio tomcraft-zastario njemački, dani piva- seljački sa tamburicama...pa vas ja sad pitam: RECITE ŠTO VALJA???????? I ŠTO BISTE HTJELI????? u 4 mjeseca bilo toliko raznovrsnih događanja i još će ih biti i nikad osječani nisu zadovoljni...stvarno mi ovaj grad neće biti jasan nikada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2010. 9:44 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Pa ko se tu zajebava s nama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: