Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Ja bih radije da nastupi Belfast Food i/ili Gužva u 16-ercu, ali što je tu je. Neću sad prigovarati i tu se prepirati... Wink
hehe, povlačim ono gore napisanu uz ispriku

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A gle, tko će vam ozbiljan više doć na OLJM kad ste srozali kvalitetu. Pa ozbiljni bendovi NISU tezgaroši pa će za bilo koju lovu doći svirati bilo gdje. NAime, zamisli da u Route 66 dođe i održi performace Jelena Rozga. Rezultat:
1. otjera stalne goste
2. Route 66 navuče reputaciju narodnjačkog kluba a`la Lampaši
3. otjera bendove koji nisu tezga tipa OK bend ili tako nekakve bezvezarije
Mislim, odakle vama ideja da se ozbiljni bendovi trgaju za nastup na OLJM-u.
Zamisli da se na EXIT-u pojavi "red" Jelene Karleuše, red Cece, i red Red Hot Chili Peppersa.
To prihvaća samo shizoidni tip osobe. Opet, to je moje mišljenje. Iako sam iz generacije koja je bila na OLJM-u kad je Koja iz Discipline u OKS-u izvodio solo na bas gitari. Kad je LAibach imao performance u OKS restoranu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
A gle, tko će vam ozbiljan više doć na OLJM kad ste srozali kvalitetu. Pa ozbiljni bendovi NISU tezgaroši pa će za bilo koju lovu doći svirati bilo gdje. NAime, zamisli da u Route 66 dođe i održi performace Jelena Rozga. Rezultat:
1. otjera stalne goste
2. Route 66 navuče reputaciju narodnjačkog kluba a`la Lampaši
3. otjera bendove koji nisu tezga tipa OK bend ili tako nekakve bezvezarije
Mislim, odakle vama ideja da se ozbiljni bendovi trgaju za nastup na OLJM-u.
Zamisli da se na EXIT-u pojavi "red" Jelene Karleuše, red Cece, i red Red Hot Chili Peppersa.
To prihvaća samo shizoidni tip osobe. Opet, to je moje mišljenje. Iako sam iz generacije koja je bila na OLJM-u kad je Koja iz Discipline u OKS-u izvodio solo na bas gitari. Kad je LAibach imao performance u OKS restoranu.
potpisujem.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Ja bih radije da nastupi Belfast Food i/ili Gužva u 16-ercu, ali što je tu je. Neću sad prigovarati i tu se prepirati... Wink
hehe, povlačim ono gore napisanu uz ispriku

Wink Ja sam napisala što bih ja voljela, ali ne možeš ugoditi svakome. Niti se mislim prepirati, samo mi bude glupo kad vidim kako svi hraćkaju po onome što im se ne sviđa. Ok, ako je folk parada, ne sviđa mi se, ali masovno pljuvanje mi se također ne sviđa...

Kao i za ovogodišnje Dane piva. Volim ja nekad poslušat tamburicu, ali kako nema onih bendova kao kad je bila "Jesen uz Osječko", nisam išla, nisam ni komentirala." Kako je, tako je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.youtube.com/watch?v=KSlYPKP09oo&feature=player_embedded
Predobro.... Uživajte uz mexičko-turkish melos Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na djeluje nije sraz ukusa, nego mentaliteta.

Sukob bi se slikovito mogao prikazati onakako kako je menge napisao, ili na nacin da rulja lupa na vrata galerije zeleci da se u tom prostoru odrzi stocni sajam, jer eto - ima u ovom gradu ljudi koji se bave stokom, zivotinjama i oni eto - imaju pravo odrzati tamo stocni sajam, kao sto netko drugi ima pravo okaciti te neke slike i postaviti tu neku pecenu zemlju i metalne izljeve.

Kao sto sam ranije rekao, maniri ovih sto su do tada vodili galeriju tjera ih na popustanje. A, to je lose. Zajebite manire i cobanu recite cobanski "No passaran!" Krenulo je sa Zvonkom Bogdanom, iduce godine smo imali Joleta, ove Rozgu i Bulica. Kao tampon ce posluziti svatovski Passage band, a okacit ce ta rulja i neke slike u obliku S-kapade, eto, da se moze reci kako su oni kulturni i postuju oni svacije zelje i ukuse.

Ali, prvo sajam stoke u galeriji!

Dajem sljedecih 50 kuna da ti sto zele Rozgu i Bulica nisu rodjeni u Osijeku.


Zadnja promjena: Leteci mungos; 30.09.2010. 11:06; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa takvim repertoarom će vam i Borbaš biti prisutan na OLJM-u. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što je nekoliko komentara ranije rekao Mrkonjić, slušajte večeras od 20 do 22h emisiju Brtva glave na HRT Radio Osijeku i doznajte sve pojedinosti...

Postoji i mogućnost otvorenoga telefona, no to vam još ne mogu reći sa sigurnošću...

Anyway, drago mi je što će se OLJM (u nešto izmjenjenoj varijanti) uopće održati jer bi 30 godina "tradicije" bačenih u vatru zbilja bilo sramotno...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anyway, drago mi je što će se OLJM (u nešto izmjenjenoj varijanti) uopće održati jer bi 30 godina "tradicije" bačenih u vatru zbilja bilo sramotno...


Sramotno je i žalosno što se radi unazad par godina, a još žalosnije što se poziva na tradiciju, jer ovo i ono prije nema veze jedno sa drugim. Nazovite ga nekako drukčije, jer niti je ljeto niti je osječko, a i o mladima bi se dalo diskutirati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nemam nikakve veze s organizacijom, već čisto iznosim svoje mišljenje...
Zato i ne mogu reći da podržavam sve sadržajne aspekte ovog "eventa", ali u globalu ga podržavam.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uvijek_Kontra
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2010. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*

znači svima vama odreda * vaših pankerskih prohtjeva i zahtjeva * na vaš alternativni OLJM koji toliko forsirate....

eto toliko koliko je taj događaj bitan da ga jesamo 031 htio popratiti u medijima i niko više, zato je i došlo 35 pankera skupilo se u krug preko drave i pilo pivo k plus i pjevalo tj zavijalo uz pankerska drečanja...

i molim vas nemojte pričati da ste nešto organizirali jer niste ništa organizirali od tog kvazi Aoljm-a... niti binu niti grupe i dalje da ne nabrajam da ne trošim riječi na vas pankerčine kojima vam je logorište ovaj forum....

pogledajte si slike na fejsbuku i i onda ćete znati na šta ličite.....

kad naučite zakon ponude i potražnje onda se javite.....

jer u odnosu pankera i piva k plus ne postoji equlibrium....

punk IS dead

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anyway, drago mi je što će se OLJM (u nešto izmjenjenoj varijanti) uopće održati jer bi 30 godina "tradicije" bačenih u vatru zbilja bilo sramotno...[/quote]

hah pa ovo je sramotno. kad sam 1. put procito naslov mislio sam da se neko sprda.
to jednostavno nisu izvodjaci koje slusa vise od 1% studenata , a zna se zasto je to tako.


Zadnja promjena: fatalni_cevap; 30.09.2010. 20:06; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo čobani, gori gora gori borovina....



ekipa iz studenskog zbora silom želi od Osijeka napraviti Ocek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2010. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječko ljeto koga?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uvijek_Kontra
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2010. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nidzo je napisao/la: ›
Anyway, drago mi je što će se OLJM (u nešto izmjenjenoj varijanti) uopće održati jer bi 30 godina "tradicije" bačenih u vatru zbilja bilo sramotno...


hah pa ovo je sramotno. kad sam 1. put procito naslov mislio sam da se neko sprda.
to jednostavno nisu izvodjaci koje slusa vise od 1% studenata , a zna se zasto je to tako.
[/quote]
šta ti znaš koliko je uopće 1% studenata....
tak su pričali i za joleta pa je nadmašio zbroj svih onih pankerijada koje se u osijeku održavaju....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: