Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I maloljetnici mogu legalno kupiti otrov kako bi trovali pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Btw, ljudi su životinje, slažem se, kad tuku žene i djecu, drogiraju se, i ubijaju životinje iz čiste zlobe. A kakvi su to ljudi koji će staviti psa ispred čovjeka???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 17:22 
Naslov:  Re: I maloljetnici mogu legalno kupiti otrov kako bi trovali pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

olvejs redi - ako nerazumješ nešto, probaj pročitati još nekoliko puta, polako.
Evo, obećavam da ću sljedeći puta pisati sporije jer znam da sporo čitaš! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2010. 17:55 
Naslov:  manice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I poslije tvog posta ja trebam misliti da sam poremećena hm.Blago tebi sigurno ti je lako ići kroz život sa takvim stavovima i razmišljanjima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 19:20 
Naslov:  Re: manice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › I poslije tvog posta ja trebam misliti da sam poremećena hm.Blago tebi sigurno ti je lako ići kroz život sa takvim stavovima i razmišljanjima.

Ako nisi skužila, ovdje i drugi misle da si TI poremećena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 19:24 
Naslov:  Re: I maloljetnici mogu legalno kupiti otrov kako bi trovali pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BrunCHI je napisao/la (Pogledaj post): › olvejs redi - ako nerazumješ nešto, probaj pročitati još nekoliko puta, polako.
Evo, obećavam da ću sljedeći puta pisati sporije jer znam da sporo čitaš! Twisted Evil

Blago tebi kad znaš da ću ja sporije čitati ako ti sporije napišeš. Laughing Prvo ti nauči pravopis, pa onda govori nekome da ne zna čitati. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandra202
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 21:25 
Naslov: Complicity Re: always
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slušaj jednu stvra...rori ti je dobro rekla. psi lutalice su to što jesu uglavnom čovjekovom krivnjom. no, tih se pasa može na mnogo humaniji i inteligentniji način zbrinuti. trovanjem tih pasa dovodiš u opasnost i zaštičenost djece koju spominješ a i svojiu životinju ( iako sumnjam da ih imaš, jer da ih imaš znala što znači voljeti životinju ili ne daj Bože pronači vlastitu životinju u otrovanu dok ugiba u muci). isto tako mislim da djeci nije mjesto u ovoj priči. djeci je potrebna neizmjerna zaštita no isto tako i životinje su živa bića i potrebna im je pomoć. Wink

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Jako si pametna.Odobravati ubojstvo nevinog stvorenja koje je završilo na ulici zbog poremećenih ljudi koji mrze sve oko sebe je više nego monstruozno i govori o tebi prilično.Joj koliko mi je trebalo da ovo nakucam jer želim ostati pristojna ali da si mi ovo rekla u lice mislim da bi me zapamtila.Potraži pomoć jer odobravati ubojstvo pa makar i Kera kako ih ti primitivno zoveš je bolesno.


Nemoj mi reći da si još i vegetarijanka...

Što se mene tiče, ne moraš biti pristojna, reci što misliš. Ja samo kažem da se nikao ne može staviti djecu i životinje u isti koš, i ne odobravam nepotrebno ubijanje životinja, ali kad je potrebno, onda definitivno. Kako zbog hrane, odjeće, obuće, tako i radi zaštite djece na ulici.

Samo da nešto dodam: živimu Dardi, i ovdje su se pojavile lisice, po svemu sudeći bijesne, jer olako prilaze ljudima i napadaju ih u večernjim i noćnim satima. Kada je to netko prijavio općini, izjavili su da oni tu ništa ne mogu jer su lisice zaštićena vrsta... I ako ubiješ, dobiješ kaznu. Znači, treba pusititi beštije po ulici da napadnu neko dijete/čovjeka , ugrizu i zaraze bolešću? Da ne spominjem šokove i traume koje dijete može imati, zato jer je to monstruozno i nehumano? Isto takva situacija je i sa psima lutalicama o kojima nitko ne vodi brigu pa su agresivni i potencijalno štetni za okolinu. Treba ih se riješiti. To što je nečija odgovornost da se o životinjama brine, a to ne čini, je drugi par rukava, i za to sam da se takvo ponašanje kažnjava, ali kad već dođe do ovakve situacije - što se mora - mora se. Moramo valjda staviti ljude prvi plan,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandra202
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 21:27 
Naslov:  Re: always
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

užas...nadam se da se šališ maniche
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Jako si pametna.Odobravati ubojstvo nevinog stvorenja koje je završilo na ulici zbog poremećenih ljudi koji mrze sve oko sebe


E viš djevojko, ovako nešto napisat..to je monstruozno.ja bih rekao da si ti malo poremećena..ono,zabrijala previše.

naravno da nije svaki pas na ulici zbog čovieka, njih je na ulici uvijek bilo i bit će ih.
I naravno da agresivnu lutalicu u kvartu treba zatuć..nisam za trovanje, previše radnji i planiranja zahtjeva..da ne bi zbog živine trošio pare.
palica i udri Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandra202
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pretpostavljam da spomenuta žena ako je tako dobra osoba da bi joj dao svu djecu svijeta na odgoj onda ne bi ubila životinju. razumijem da netko ne voli životinje iz nekog razloga ali to nije opravdanje za ubit stvorenje

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › svinja je inteligentnija od psa, el jedeš svinje?
slažem se sa A-Ready, zašto stavljat životinju ispred čovjeka, a i to vaše osuđivanje nekog po tome koliko voli životinje nema smisla, znam jednu ženu koja ne voli ni pse ni pogotovo mačke jer se linjaju, al svu djecu svijeta bi njoj dao da odgaja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2010. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › svinja je inteligentnija od psa, el jedeš svinje?
slažem se sa A-Ready, zašto stavljat životinju ispred čovjeka, a i to vaše osuđivanje nekog po tome koliko voli životinje nema smisla, znam jednu ženu koja ne voli ni pse ni pogotovo mačke jer se linjaju, al svu djecu svijeta bi njoj dao da odgaja...


Slažem se s ovim jer koliko god netko volio životinje, ljudski život je ipak bitniji, a pasa lutalica ima iznimno puno. Kada se takvi psi motaju oko nečijeg djeteta, brata, sestre ili čak njega samoga, čovjek poželi nešto poduzeti jer ipak ne želi riskirati...

Da se razumijemo, ne mislim da su svi psi lutalice "zli", čak sam i udomila psa kojeg sam našla nekoliko ulica od kuće, ali da mislim da potencijalno predstavljaju opasnost - mislim.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandra202
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Funky slažem se s tobom...ali sam zaista mislim da je trovanje pasa i mačaka neljudski i pokvareno

quote="FunkyLady";p="327533"]
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › svinja je inteligentnija od psa, el jedeš svinje?
slažem se sa A-Ready, zašto stavljat životinju ispred čovjeka, a i to vaše osuđivanje nekog po tome koliko voli životinje nema smisla, znam jednu ženu koja ne voli ni pse ni pogotovo mačke jer se linjaju, al svu djecu svijeta bi njoj dao da odgaja...


Slažem se s ovim jer koliko god netko volio životinje, ljudski život je ipak bitniji, a pasa lutalica ima iznimno puno. Kada se takvi psi motaju oko nečijeg djeteta, brata, sestre ili čak njega samoga, čovjek poželi nešto poduzeti jer ipak ne želi riskirati...

Da se razumijemo, ne mislim da su svi psi lutalice "zli", čak sam i udomila psa kojeg sam našla nekoliko ulica od kuće, ali da mislim da potencijalno predstavljaju opasnost - mislim.[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2010. 21:42 
Naslov: Complicity Re: always
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sandra202 je napisao/la (Pogledaj post): › slušaj jednu stvra...rori ti je dobro rekla. psi lutalice su to što jesu uglavnom čovjekovom krivnjom. no, tih se pasa može na mnogo humaniji i inteligentniji način zbrinuti.

Jesi li sigurna? Pokušala si i uvjerila se? Pa ne bih rekla...
Prošle godine je jedan takav pas došao u moje dvorište i iz čista mira skočio na jednog člana obitelji s namjernom da ga rastrga... Sve bi bilo u redu da taj pas nije bio ogromni bokser... Anyway, u pomoć dotičnom članu obitelji je priskočio u pomoć još jedan, tako da su uspjeli ući u kuću i nazvati veterinare i još nekoga tko se brine o tome (rekla bih šinteraj, ali nisam sigurna da mi to imamo) koji su doši i otjerali psa u drugu ulicu! Jupi jej... Naravno da se nakon par sati pas ponovno pojavio..
Na njegovu nesreću, odlučio se malo prošetati, pa je otišao susjedu u dvorište, a on je odmah zvao nekoga tko ga je upucao... Krivim li susjeda? Ne. I samoj mi je palo na pamet da je to jedino rješenje za riješiti ga se...

I da, ne tvrdim da je to humano, ali tvrdim da je opravdano...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 21:53 
Naslov: Complicity Re: always
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): ›
sandra202 je napisao/la (Pogledaj post): › slušaj jednu stvra...rori ti je dobro rekla. psi lutalice su to što jesu uglavnom čovjekovom krivnjom. no, tih se pasa može na mnogo humaniji i inteligentniji način zbrinuti.

Jesi li sigurna? Pokušala si i uvjerila se? Pa ne bih rekla...
Prošle godine je jedan takav pas došao u moje dvorište i iz čista mira skočio na jednog člana obitelji s namjernom da ga rastrga... Sve bi bilo u redu da taj pas nije bio ogromni bokser... Anyway, u pomoć dotičnom članu obitelji je priskočio u pomoć još jedan, tako da su uspjeli ući u kuću i nazvati veterinare i još nekoga tko se brine o tome (rekla bih šinteraj, ali nisam sigurna da mi to imamo) koji su doši i otjerali psa u drugu ulicu! Jupi jej... Naravno da se nakon par sati pas ponovno pojavio..
Na njegovu nesreću, odlučio se malo prošetati, pa je otišao susjedu u dvorište, a on je odmah zvao nekoga tko ga je upucao... Krivim li susjeda? Ne. I samoj mi je palo na pamet da je to jedino rješenje za riješiti ga se...

I da, ne tvrdim da je to humano, ali tvrdim da je opravdano...


Aaa... Netko normalan ovdje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sandra202
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 22:09 
Naslov: Complicity Re: always
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh da, u tome jest stvar. ali ja sam pričala o trovanju. u potpunosti se slažem da postoje opasni psi koji hodaju po ulici. i njih je potrebno eutanazirati ali ne otrovati. u ovom slučaju pas je upucan. ok , i to je bolje rješenje od otrovati ga. ali najčešće otrovani budu pitomi psi i mačke. i sama sam bila svjedok kad su upotrovane mačke u mom susjedstvu( među njima i moja pa znam o čemu govorim) koliko su samo namučene te životinje i njihovi vlasnici. za lutalice postoji azil koji ih zbrinjava.

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): ›
sandra202 je napisao/la (Pogledaj post): › slušaj jednu stvra...rori ti je dobro rekla. psi lutalice su to što jesu uglavnom čovjekovom krivnjom. no, tih se pasa može na mnogo humaniji i inteligentniji način zbrinuti.

Jesi li sigurna? Pokušala si i uvjerila se? Pa ne bih rekla...
Prošle godine je jedan takav pas došao u moje dvorište i iz čista mira skočio na jednog člana obitelji s namjernom da ga rastrga... Sve bi bilo u redu da taj pas nije bio ogromni bokser... Anyway, u pomoć dotičnom članu obitelji je priskočio u pomoć još jedan, tako da su uspjeli ući u kuću i nazvati veterinare i još nekoga tko se brine o tome (rekla bih šinteraj, ali nisam sigurna da mi to imamo) koji su doši i otjerali psa u drugu ulicu! Jupi jej... Naravno da se nakon par sati pas ponovno pojavio..
Na njegovu nesreću, odlučio se malo prošetati, pa je otišao susjedu u dvorište, a on je odmah zvao nekoga tko ga je upucao... Krivim li susjeda? Ne. I samoj mi je palo na pamet da je to jedino rješenje za riješiti ga se...

I da, ne tvrdim da je to humano, ali tvrdim da je opravdano...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej funky

jel možda nekom od članova tvoje obitelji ili susjeda palo na pamet da je taj boxer MOŽDA gladan? žedan?

btw ja sam jedan od onih koji stavlja životinje ispred ljudi.zašto?

pa evo baš zbog ovakvih debilnih postova što se većina smatra bogomdana!

al nije ni čudo kad 10000 godina ispiranja mozga čuda ćini!

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2010. 15:26 
Naslov:  Re: I maloljetnici mogu legalno kupiti otrov kako bi trovali pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile Bravo za naslov. Znači maloljetnici su društvena skupina čija je jedina misija trovanje pasa.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: