Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muž ubio Mirelu Sršić Kovač, novinarku HTV-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2010. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
ma najviše mi žao djece koja sad moraju kao nastaviti živjeti... a tko zna šta je tu zapravo bilo sve osijek031.com smile užasna priča...šteta što nije jedina :\

još sam pročitao da je prije 10 godina joj poginula sestra i ima brata sa poteškoćama o kojem se njezini roditelji brinu..i sad ti još ovo dođe...mislim užas osijek031.com smile

Kad su imale 16 godina, par dana prije polaska u drugi srednje.

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2010. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
još sam pročitao da je prije 10 godina joj poginula sestra i ima brata sa poteškoćama o kojem se njezini roditelji brinu..i sad ti još ovo dođe...mislim užas osijek031.com smile

Upoznala sam njenog brata i razgovarala nekoliko puta s njim. Brat joj je paraolimpijac. Ivan Sršić

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2010. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

54 people like this.

Ajd malo razmislite šta lajkate.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otkad pročitah ovo iz glave mi ne izlazi. Toliko je šokantno.
Zamislite jedan običan dan u životu četrdesetogodišnjakinje, na kraju kojeg sastavi popis za subotnju kupnju i pošalje djecu na spavanje, a ono mlađe poljubi za laku noć - niti ne sluteći kako će im se za nekoliko trenutaka životi zauvijek razoriti i kako je upravo taj poljubac zadnji dodir obiteljske topline koji će pamtiti… Zatim zaspi mirnim snom pokraj – vlastitog ubojice… Više se nikada neće probuditi, umrijet će užasnom smrću kakvu nitko ne zaslužuje – a ništa ne sluti…
Tisuće pitanja, pretpostavki i usporedbi ovih dana o tom slučaju, ali imalo razumnog i prihvatljivog objašnjenja nema. Da je u pitanju bila bolest, infarkt, moždani udar, tsunami, potres ili pad meteora na zgradu – objašnjenje bi bilo makar malo prihvatljivo. Božja volja, koliko god čudna ona ponekad bila. Ali, ovo… Što je ovo? Kako je moguće? Zar je moguće da nije posumnjala da s njim nešto nije u redu? Ako i je – ovakav kraj, vjerojatno, nije bio zamisliv normalnoj osobi. Da je – tu noć ne bi zaspala. Mogla bi se makar braniti…
Prizor koji je luđak ostavio djeci tog jutra ne želim ni zamisliti. Ostaje jedino nada da nisu to vidjeli i da je netko drugi u tu sobu ušao prije njih. Da ih zaštiti makar od te tragedije.
Što se moglo učiniti; je li društvo krivo što ne prepoznaje i ne izolira nasilnike; je li moguće da žena koja se bavila profesijom u kojoj se istražuje toliko toga – nije mogla naslutiti da će on napasti? Tko to zna?!
Što se njega tiče – baš me briga što će s njim biti. Pošto je, nažalost, preživio, društvu će od sad biti jedino problem. Može poslužiti jedino za psihijatrijska istraživanja o tom poremećaju, kako bi se što više saznalo o tome i možda spasio poneki život u budućnosti. Jedino još to opravdalo bi njegovo postojanje na ovom svijetu.

Počivala u miru!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2010. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: › 54 people like this.
Ajd malo razmislite šta lajkate.


FB i objave linka na profilu smatra kao "Like"/"Recommend", zato se pojavljuje taj broj.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2010. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la: › 54 people like this.
Ajd malo razmislite šta lajkate.


FB i objave linka na profilu smatra kao "Like"/"Recommend", zato se pojavljuje taj broj.


Znam, svejedno...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Užas, užas, nemam riječi Sad

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2010. 4:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je sestra od Ivana Sršića???? osijek031.com smile Dok sam volontirao u udruzi Mogu, dosta vremena sam provodio s njim i da nebi netko krivo shvatio, on je imao cerebralnu paralizu i samo je fizički paraliziran, u glavi je normalan, čak bistriji od većine ljudi koje znam. osijek031.com smile Uz tu svoju tragediju koje je svjestan, pogine mu sestra i drugu mu ubije muž. Čime je itko na svijetu zaslužio takav pakao od života..

R.I.P. Mirela.. ja nemam riječi. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obdukcija ubijene novinarke otkrila: Mirela se pokušala obraniti, nije ubijena u snu

Obdukcija tijela ubijene novinarke HTV-a Mirele Sršić Kovač pokazala je da nije, kako se u početku mislilo, ubijena u snu. Naime, kako doznajemo na njezinom je tijelu pronađeno 20 ubodnih rana, pri čemu su neke od njih bile i obrambene, što ukazuje da se Mirela pokušala braniti od napada supruga Zvonka Kovača.

On je pak i dalje pod policijskim nadzorom u KBC Osijek, ali policijski istražitelji još uvijek nisu s njim uspjeli obaviti razgovor, jer to ne dopušta njegovo psihofizičko stanje.

- Unatoč tome što s njim nije obavljen razgovor, policija će protiv njega Županijskom državnom odvjetništvu podnijeti kaznenu prijavu zbog osnovane sumnje u počinjenje teškog ubojstva - kazala je glasnogovornica PU Osječko-baranjske Edita Roterbauer.

Pokop novinarke HTV-a Mirele Sršić Kovač bit će održan u utorak 28. rujna na mjesnom groblju u Bizovcu u 16 sati.

Prethodno će u prostorijama HRT centra Osijek s početkom u 12 sati biti održana komemoracija na kojoj će se od Mirele oprostiti njezin prijatelji, kolege i suradnici.

http://www.jutarnji.hr/ubijena-htv-ova-novinarka-mirela-srsic-kovac-na-tijelu-imala-20-ubodnih-rana/890243/

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još i gore...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2010. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Užasno... strava... da te netko usred noći napadne s nožem s namjerom da te ubije. Netko s im spavaš svake noći i s kim imaš dvoje djece...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2010. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nek mu je prokleta svaka minuta beskorisnog života iza rešetaka. Neka nikada ne izađe na svjetlo dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crknuo je jutros u KBC-u.

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2010. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komarac je napisao/la: ›
Crknuo je jutros u KBC-u.


Izljev krvi u mozak ?


Zadnja promjena: simo031; 28.09.2010. 9:43; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65914
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: