Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bog joj dao novi kuk

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2010. 20:49 
Naslov:  Bog joj dao novi kuk
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2010. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što već rekoh...bolje da joj je dao novi mozak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2010. 12:27 
Naslov:  Re: Bog joj dao novi kuk
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme... ovo o novom kuku mi je unrnebesno i ne mogu vjerovati da ljudski um može biti toliko ograničen i podložan karizmatičnim utjecajima "vjerskih vođa" i "božjih ljudi"... osijek031.com smile

A što se tiče crkve... također ne mogu vjerovati da još uvijek postoji masa ljudi koja ne vidi da je to čista mafija, organizirani kriminal, i sami vrh ljudske prljavštine i pokvarenosti, a sve na račun naivnih budala.

Što se tiče vjere, i to mi je teško vjerovati, jer smatram da je vjera utopija za narod, što i bezbroj puta dokazano, no i to mogu donekle shvatiti, ali vjerovanje u crkvu mi je stvarno nepojmljivo s obzirom na sve skandale koji se dešavaju, za koje se zna, a koliko ima toga još za koje se ne zna... Da se mene pita ja bi sve te svete ljude na robiju i fino radit u rudnicima, kamenolomima i sl gdje se ljudi ubijaju od posla za crkavicu kako bi prehranili obitelji, dok ova gospoda uzima od naivne sirotinje i žive ko carevi. osijek031.com smile Sranje osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2010. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

d_grassa je napisao/la (Pogledaj post): › Kao što već rekoh...bolje da joj je dao novi mozak.
Nisam čitao članak, ali ću reči ovo:
Žena sad ima novi kuk i boli ju dupe! Very Happy Ako joj je netko platio taj kuk svaka čast.
A glede duha svetoga, nije operacija morala završit uspješno, a je Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.09.2010. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
d_grassa je napisao/la (Pogledaj post): › Kao što već rekoh...bolje da joj je dao novi mozak.
Nisam čitao članak, ali ću reči ovo:
Žena sad ima novi kuk i boli ju dupe! Very Happy Ako joj je netko platio taj kuk svaka čast.
A glede duha svetoga, nije operacija morala završit uspješno, a je Very Happy


A da pogledaaaš link ipak ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2010. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
d_grassa je napisao/la (Pogledaj post): › Kao što već rekoh...bolje da joj je dao novi mozak.
Nisam čitao članak, ali ću reči ovo:
Žena sad ima novi kuk i boli ju dupe! Very Happy Ako joj je netko platio taj kuk svaka čast.
A glede duha svetoga, nije operacija morala završit uspješno, a je Very Happy


A da pogledaaaš link ipak ?
Pogledao sam sad...
Hahahahahahaha Prejako, Amerikaaaaaaaa
najbolji dio je kad puca, otišao mu cijeli šaržer! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki ljudi su stvarno naivne budale... Ispravak ne neki ljudi, debela većina, kad se radi o religiji, isckeljiteljima i sličnim stvarima. Nadam se samo da će jednom i evolucija učiniti svoje pa će ljudi po tom pitanju biti realniji, time i pametniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): › Neki ljudi su stvarno naivne budale... Ispravak ne neki ljudi, debela većina, kad se radi o religiji, isckeljiteljima i sličnim stvarima. Nadam se samo da će jednom i evolucija učiniti svoje pa će ljudi po tom pitanju biti realniji, time i pametniji.
Ispravio bih te, glede religije netko vjeruje u nešto, u što ti nevjeruješ ti možeš reči da je on naivna budala, ali religija i ovo gore dato iscjeljivanje kuka Bang bang bang nemaju veze jedno s drugim.
Stoga nije lijepo trpati sve u isti koš.
To što je netko ateist, a netko teist neznači nužno da je i naivna budala.
Ali onaj tko vjeruje u ovo bang bang bang iscjeljivanje taj je definitivno... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
always ready je napisao/la (Pogledaj post): › Neki ljudi su stvarno naivne budale... Ispravak ne neki ljudi, debela većina, kad se radi o religiji, isckeljiteljima i sličnim stvarima. Nadam se samo da će jednom i evolucija učiniti svoje pa će ljudi po tom pitanju biti realniji, time i pametniji.
Ispravio bih te, glede religije netko vjeruje u nešto, u što ti nevjeruješ ti možeš reči da je on naivna budala, ali religija i ovo gore dato iscjeljivanje kuka Bang bang bang nemaju veze jedno s drugim.


Pa ček' , ček'... Kako nema veze s religijom, zar nije dotični iscjeljitelj onoj ženi omogućio da joj bog neposredno da novi kuk ako u to vjeruje? Ne vjeruju li katolici u čarobni isusov dodir kojim liječi kugu, sljepoću i sve moguće bolesti...? Samo što, naravno, isus ne može osobno doći sve dok sudnjeg dana, pa postoje ljudi je on izabrao i dao im poseben moći kojima če liječiti puk, i usput ubirati pare...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa ček' , ček'... Kako nema veze s religijom, zar nije dotični iscjeljitelj onoj ženi omogućio da joj bog neposredno da novi kuk ako u to vjeruje? Ne vjeruju li katolici u čarobni isusov dodir kojim liječi kugu, sljepoću i sve moguće bolesti...? Samo što, naravno, isus ne može osobno doći sve dok sudnjeg dana, pa postoje ljudi je on izabrao i dao im poseben moći kojima če liječiti puk, i usput ubirati pare...

Da, ali nisu ni katolici tolike naivne budaletine kakvim ih smatraš da vjeruju u bang bang iscjeljivanje.
Mislim žao mi je što sam to tako napisao, ali to tako ispada...
Vi kao da jedva čekate da na osnovu nekog kretena optužiš cijelu skupinu i sl.
A to je u najmanju ruku cinično i pokvareno!

I da ovo gore nema veze sa religijom jel tako što u religiji nećeš doživjeti, samo u nekoj sekti... a ta dva termina nisu ista.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa ček' , ček'... Kako nema veze s religijom, zar nije dotični iscjeljitelj onoj ženi omogućio da joj bog neposredno da novi kuk ako u to vjeruje? Ne vjeruju li katolici u čarobni isusov dodir kojim liječi kugu, sljepoću i sve moguće bolesti...? Samo što, naravno, isus ne može osobno doći sve dok sudnjeg dana, pa postoje ljudi je on izabrao i dao im poseben moći kojima če liječiti puk, i usput ubirati pare...

Da, ali nisu ni katolici tolike naivne budaletine kakvim ih smatraš da vjeruju u bang bang iscjeljivanje.
Mislim žao mi je što sam to tako napisao, ali to tako ispada...
Vi kao da jedva čekate da na osnovu nekog kretena optužiš cijelu skupinu i sl.
A to je u najmanju ruku cinično i pokvareno!

I da ovo gore nema veze sa religijom jel tako što u religiji nećeš doživjeti, samo u nekoj sekti... a ta dva termina nisu ista.

Lijep pozdrav.


Nisam implicirala da su religija i sekta isto, ma da bi se i tome moglo raspravljati...

Ne kažem ni da su svi totalne naivne budale, ali pogledaj malo: možda ti ne vjeruješ u bang bang iscjeljivanje, ali budući da si vjernik, pretpostavljam da smatraš da će ti bog pomoći u teškim životnim situacijama, pa tako i kad si bolestan, ne pomisliš: "Joj, Bože, pomozi mi da ozdravim više..." Ako da, ne razlikuješ se puno od naivnih budala katolika i drugih religioznih ljudi, jer smatraš da neko nadnaravno biće utječe na tvoje psihofizičko stanje čisto kako mu je volja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2010. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisam implicirala da su religija i sekta isto, ma da bi se i tome moglo raspravljati...

Ne kažem ni da su svi totalne naivne budale, ali pogledaj malo: možda ti ne vjeruješ u bang bang iscjeljivanje, ali budući da si vjernik, pretpostavljam da smatraš da će ti bog pomoći u teškim životnim situacijama, pa tako i kad si bolestan, ne pomisliš: "Joj, Bože, pomozi mi da ozdravim više..." Ako da, ne razlikuješ se puno od naivnih budala katolika i drugih religioznih ljudi, jer smatraš da neko nadnaravno biće utječe na tvoje psihofizičko stanje čisto kako mu je volja...

Klasično razmišljanje jednog ateista.
Tj. Ako ja vjerujem u nešto onda očekujem da će mi to nešto DATI nešto, a ako neda onda to nije to i to ne postoji jer se ja deklariram kao vjernik, a on me nije ozdravio i sl.
Klasične gluposti. Bog voli sve ljude jednako.

Da skratim... Idem na ispit i molim Boga da mi da da prođem?! NEEEEEE
Idem na ispit i molim Boga da mi da snage i volje da naučim za ispit.

Velika večina kako ovdje tako i općenito ovdje priča priče kako su oni šta ja znam naspram nekih vjernika svetci i sl. No to su sve gluposti.
Vjera nije natjecanje. Svi ljudi su grešnici.

Također sm primjetio kako dosta (velika, nadprosječna večina) stalno očekuje da im se nešto da (nevezano sada za vjeru). a onda opet i vezano.
Čime si ti zaslužio/la to?! Sad ćeš reči kako si bila dobra i sl. A opet nikad se nećeš zapitati jesi li bila licemjerna koji puta i sl. (nemoj ovo shvatit osobno iako možda tako zvuči, vrijedi i za mene)
Nekada Bog namjerno neda (da bi te u toj patnji naveo da se promijeniš)

No da sad ne pametujem... Kako ti kažeš... Mogli bi o tome...

Vjera i religija je dosta kompliciranija stvar da bi o njoj pričali kao o telefonskoj prodaji lonaca.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: