Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Završio II. Modern Silence Film Festival

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pero32236
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2010. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio na festivalu, zadovoljan sam, sve ok odradeno, pohvale marku zulju i ekipi pogotovo na odradenim audio efektima tijekom nastupa vatrenih moova Very Happy...lijepo je pogledati nesto iz cak 1932.,i malo se odmaknuti od holivuda...ceka se veceras Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2010. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio i ja, iako samo drugi dan, pa samo o njemu mogu govoriti.

zanimljiva ideja, šteta što nije realizirana u neko toplije doba. vidjeli smo neke zanimljive i neke manje zanimljive filmiće starijeg datuma popraćene modernom glazbom, uglavnom vrlo dobro pogođenom. ambijent je odličan (mada bih ja zabranio pušenje u blizini bala slame na kojima se sjedilo), ugođaj također (osim hladnoće), ali je onaj lik na mikrofonu koji je cijelo vrijeme komentirao događanja na platnu bio katastrofa i može se računati kao veliki minus organizacije! lik je, napušen ili pijan (moguće i oboje), od festivala napravio svoju privatnu prćiju, cijelo vrijeme davao nesuvisle i neprikladne komentare, stenjao na mikrofon, pjevao što mu je puklo, i time u potpunosti bacao filmove i glazbu u drugi plan! da je umjesto njega bio netko tko bi samo kratko prokomentirao svaki filmić, dajući gledateljima bitne informacije, bio bi to vrlo dobar festival, sviđali nam se ti filmovi ili ne.

što se tiče "kontorverznog" naziva festivala, odnosno sporenja oko riječi "silent" i "silence", prije sam rekao da se nadam da je takav naziv dan s razlogom i da će festival uspjeti prenijeti poantu posjetitelju. nažalost, ja nisam razumio poantu.

s obzirom na sve navedeno, samo prolazna ocjena, no nadam se da će se održati i naredne godine, naravno uz nužna poboljšanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2010. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

^^^^^^^^
Apsolutno se slažem sa komentarom ispred,da je onaj "voditelj" festivala stalno svojim kretenskim komentarima umanjio cijeli događaj,naime * se cijelo vrijeme kreveljio na mikrofon što je mnogima smetalo rekao bih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuljko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2010. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek ima mjesta za poboljšanje, festival će se održati i nagodinu u 6mj. (sam početak 6mj.) a pripreme već počinju...biti će osim DJeva i bend koji će pratiti događanja na platnu, također biti će i javne tribine s zanimljivim temama i govornicima iz javnog svijeta...
mislim da za svoje drugo izdanje festival vec ima poboljsanja u odnosu na proslu...sjetimo se kako za ove stvari ipak treba i nesto vremena jer ni UFO ni Panonian, nisu od prvog dana bili veliki festivali...
uglavnom... ako netko ima kakvu jos konstruktivnu kritiku ili pohvalu, prijedlog...samo dajte Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milblu
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustiti od bajage tišinu u pozadini dok ide film Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2010. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehehe...Silence... I kill you...osijek031.com smile



_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2010. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka ideja koja gradu Osijeku donese dva dana kulture ili zabave je pohvalna.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: