Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija u dva dana kaznila 68 biciklista

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.09.2010. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA DA...
nego..

su išta pametno napravili u 2 dana?

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
praskaton
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CIIICIJEEEEEEEEEEEE, nemaju za limun pa su našli nabijat kazne..

A šta je s autima parkiranim na biciklističkoj u Divaltovoj??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxxp
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="maniche"]
glupacimerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › A kad cete kazniti pjesake koji se krecu biciklistickom stazom? U doljnjem gradu blizu glavne trznice svi pjesaci se koriste biciklistickom da ne kazem gospodje s djecom.. ako biciklisti ne smiju na pjesacki onda ni pjesaci na bicilisticku stazu i amen ! Kolika je njima novcana kazna ako se krecu biciklistickom?


to treba kažnjavati ali nakon što se biciklističke staze propisno označe.[/quote

Da, pjesak ne mora znat di je biciklisticka staza, a biciklist mora di je pjesacka, nemoj pisat bezveze.da uvedu kaznu milijun kuna ja na nekim cestama u osijeku necu vozit bicikl, bolje zatvor nego invalid ( osoba s posebnim potrebama da se neki ne bi uvrijedili ko oni u avionuXD)


ti se kao biciklist uključiš na početku biciklističke staze, pretpostavljam..i tamo ti je fino sve obilježeno..
i tako ti slušaš svoj ipod i điraš se.
pješak se uključi na stazu bilo gdje i pojma nema na kojoj stazi se nalazi jer nema nikakvih oznaka.

nadam se da si skužila razliku, ako nisi pokušaj opet pročitati.
biciklističke staze osim što obilježene žutom trakom u pravilu su uvjek do ceste a najdalje od ceste pješačka staza

a i osim toga svakih 5min hoda moš ugledat onaj ljepi nacrtani žuti biciklo

a biciklističkih i nema toliko puno, večina dobro zna koja je koja traka sam ih nije briga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
pješak se uključi na stazu bilo gdje i pojma nema na kojoj stazi se nalazi jer nema nikakvih oznaka.

nadam se da si skužila razliku, ako nisi pokušaj opet pročitati.


Veleban argument. Ja odsad pičim kroz crveno jer 'ne znam' čemu služi.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 16:15 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila 68 biciklista
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ostali su imali tehnički neispravne bicikle.

[/i]


što je tehnički ispravan bicikl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 98
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nebi mu stao na bajsu i da me vija s krosericom Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cek cek, de kak te policajac moze uhvatit na biciklu ? ne kontam koji su to sreckovici xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mayhem je napisao/la (Pogledaj post): › cek cek, de kak te policajac moze uhvatit na biciklu ? ne kontam koji su to sreckovici xD

pored sveg kriminala i problema, murija lovi s rotirkama po vukovarskoj bicikliste. i ovo nije zajebancija nego istina.

ne znam samo gdje su noću kada u petak, subotu odnosnu nedjelju ujutro na toj istoj vukovarskoj završe kontejneri za smeće...
btw, sličan članak je već izašao prije koji tjedan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2010. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mayhem je napisao/la: ›
cek cek, de kak te policajac moze uhvatit na biciklu ? ne kontam koji su to sreckovici xD


A jbg. Očito mogu. Prijatelj je jedan od tih srećkovića iz naslova.
Nije imao svjetlo, pa mu je policajac maho palicom i eto kazne od 300kn.

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 18:12 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila 68 biciklista
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan tata kod mene na poslu govori svom sinu:

Samo ti i dalje vozi po pjesackoj stazi. I reci cika policajcu, moj tata radije cita vasu kaznu, nego osmrtnicu u novinama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sljedeće će biti zabrana vožnje biciklima ili će pak ako budeš bježaš vijati te autom pa srušiti kad budu mogli xd

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2010. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve vozace bicikala treba kriminalizirati. sve su to bande udruzene u kriminalnu organizaciju.

vozaci auta su isto tako banditi, a o pjesacimada i ne govorim.

zato bi najbolje bilo da svi gradjani dobiju mjesecno uz uplatnice za struju i uplatnicu za kaznu ... jer sigurno su napravili neki prekrsaj, makar hodali pobiciklistickoj stazi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
madam_deficit
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 19:06 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila 68 biciklista
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasno mi je da su ljudi koji pored biciklističke staze odluče voziti po cesti ili pješačkoj stazi mutavi i da ih treba na neki način prisilit da razmišljaju o tome gdje se voze. Isto tako mi je blesavo da masu puta kad se vozim biciklističkom moram obilazit pješake koje doslovno boli ona stvar za sve i hodaju apsolutno gdje im je volja... I na njih treba apelirat da malo razmisle o tome di hodaju.

Ali voljela bih da mi netko objasni, na onim mjestima na kojima nema biciklističke staze... ZAŠTO je "opasnije" da se biciklist vozi pješačkom stazom nego da se vozi cestom?
Mislim da bih puno bolje prošla da se neko u mene zabije biciklom, neg da me auto stepe dok vozim bicikl cestom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_sam
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Mene je nepismeni kre... zaustavio kod starog peveca na sjenjaku, rekao da se ne smije vozit po pješačkoj stazi, nego po cesti. Ja mu odgovorim, nije valjda da stvarno mislite kako bi ja sad trebao iz Drinske skrenit na Trpimirovu i ići na podvožnjak do biciklističke kod Eurodoma, dolje vozit bicikli po ovoj tranzitnoj brzoj cesti punoj kolotrazi i kamiona koji jure.
On glupo odgovori da je tako zakonom propisano i ispiše mi neku opomenu.

Pa to ti je to. Nefleksibilno i previše rigorozno/doslovno provođenje zakona tamo gdje za to nema potrebe. Kakav to stvarno kreten moraš biti da nekoga (po zakonu) pošalješ dolje u spomenuti podvožnjak s biciklom??


pa da, propisano je zakonom da gdje nema obiljezene biciklisticke staze da vozis sto blize desnom rubu ceste, ali de u redu je.. nije nitko budala vozit bicikl cestom na podvoznjaku. Meni su neki dan napisali opomenu zato sto nisam sisla preko zebre. Ajd u redu - opasno je ALI kao prvo NE PISE U ZAKONU NIGDJE ta stavka i oni provode "ZAKON" pozivajuci se na clanak u novinama. to nema nigdje. i osim toga tamo gdje je obiljezeno crvenim.. ista je mogucnost da me netko pokupi autom jer preko tog crvenog biciklom mogu proc a da ne silazim s njega kao i da prodjem gdje toga nema, jer vozaci kada skrecu ni ne gledaju jel ima biciklist ili nema, primjer od neki dan da nisam stala lik bi me pokupio unatoc tome sto je OBILJEZEN biciklisticki prijelaz CRVENIM. Tehnicki neispravni bicikli ? osijek031.com smile pa daj pocnite naplacivat i tko nema zvono ono moze spasit neciji zivot ROTFL. Najbolje da stave da se biciklima uopce ne smije vozit po Osijeku tad bi se mozda i poceli bavit necim pametnim, a ne kaznjavanjem za gluposti....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2010. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maxxp je napisao/la: › biciklističke staze osim što obilježene žutom trakom u pravilu su uvjek do ceste a najdalje od ceste pješačka staza


npr, na trpimirovoj odnosno biljskoj cesti prema križanju s europskom sa desne strane pješačka staza je odvojena od ceste sa nekih 50-60 centi trave, pa tek onda ide biciklisticka..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: