Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SDP zbog presude Glavašu izlazi iz koalicije s HDSSB-om u županiji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antitijelo je napisao/la: ›
Interesantno, svi pričaju kako Glavaš upravlja iz Drinovaca, a sad vidimo kako na očigled odlukom Milanovića u protivljenje određeni članova županijske organizacije sdp-a on donosi odluke isto kako Kosorka upravlja HDZ-om ili kako je Sanader upravljao prije nje Kako licemjerno
Hitan slučaj je napisao/la: ›
gospon felt,
ako osude generala Gotovinu, treba li tada cjela Hrvatska njemu okrenuti leđa i zaboraviti ga? General Glavaš je prešao granicu uz pregled carinske policije, da je bježao uhitili bi ga tada, svatko tko se malo inforimira znao bi, nebi samo želio pokazati ga pobjeguljom.

vidim da je par hdssbovaca dobilo naredbu da vrše propagandu po forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="astec"]
A što im sada vrijedi kukati? Pa HDSSB sada dobija isto ono što su oni napravili 2005. HDZ-u i 2007. HSP-u. Tada su to sami zvali pametnim odlukama kako bi se izvukli iz "loših" kombinacija. E pa sada kada to njima isto radi SDP, a vjerojatno i HNS vrlo vrlo brzo, onda su neprincipijelni, nepošteni bla bla.

Koliko se ja sjećam HDSSB odnosno pojedinci su izašli iz Osječkog hdz-a zbog nemarnosti Sanadera prema Slavoniji, a raspad koalicije s hsp-om je zbog pokušaja milijunske krađe na dvorani gradski vrt... A sdp je izašao ČITAJ iz principa nije bilo boljih razloga jer im očigledno hdssb nije dao... To je čisti pokušaj rušenja vlast , kažem pokušaj jer da išta vrijedi taj sdp bi odavno srušio hdz...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la: ›
Antitijelo je napisao/la: ›
Interesantno, svi pričaju kako Glavaš upravlja iz Drinovaca, a sad vidimo kako na očigled odlukom Milanovića u protivljenje određeni članova županijske organizacije sdp-a on donosi odluke isto kako Kosorka upravlja HDZ-om ili kako je Sanader upravljao prije nje Kako licemjerno
Hitan slučaj je napisao/la: ›
gospon felt,
ako osude generala Gotovinu, treba li tada cjela Hrvatska njemu okrenuti leđa i zaboraviti ga? General Glavaš je prešao granicu uz pregled carinske policije, da je bježao uhitili bi ga tada, svatko tko se malo inforimira znao bi, nebi samo želio pokazati ga pobjeguljom.

vidim da je par hdssbovaca dobilo naredbu da vrše propagandu po forumu.


Zašto bi netko morao biti hdssb-ovac da bi to napisao...dovoljno je samo jedno ogromno nezadovljstvo pojedinog stanovnika RH ovim dvijema vladajućim strankama pardon najvećim stankama i okrenut se drugim opcijama, a to su one koje zastupaju tvoje interese u ovom slučaju interese slavonaca i baranjaca. A ti kao očigledno pripadnik neke stranke želiš pokušatumanjiti važnost mog komentara etiketirajući me kao stranačkog čovjeka, e varaš se jer to nisam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hitan slučaj
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:34 
Naslov:  Re: SDP zbog presude Glavašu izlazi iz koalicije s HDSSB-om u županiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije to propaganda, možeš i bez politike uvidjeti činjenice, svatko normalan ih može zapazit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde dobro s obzirom da sam i ja te 2005. bio uz HDSSB ajmo reći da se slažem. Otišli su iz HDZ-a zbog nemarnosti. No reci mi ovako: Ako je jedan Kalmeta mogao Zadar i Zadarsku županiju unaprijediti preko državnih vlasti zašto to isto nisu napravili Glavaš, Šišljagić, Bubalo , Drmić i ostali koji su im bili jedni od najvećih igrača 15 godina? Dakle ili nisu htjeli ili nisu bili sposobni. U svakom slučaju njima je ostalo isto ali je nama lošije. Ok izišli su iz HDZ-a i što su napravili za Slavoniju i Baranju u zadnjih 5 godina? Osim trošili 2 milijuna kuna na prezentacije i išli jednom mjesečno na seminare u Drinovce? A što se tiće HSP-a ma ok ajde i to je bila priča ali jel itko zbog te dvorane odgovarao? Niti istrage niti procesa niti osuđenih nije bilo. Dakle nije bilo ničega. Uostalom stranka koja ne priznaje instituciju suda RH zaista nema prava ni druge prozivati za bilo što a ponajmanje za kriminal. Osim ako za HDSSB vrijedi ona da su oni i tužitelji i porotnici i suci, a sud ko šljivi.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Ajde dobro s obzirom da sam i ja te 2005. bio uz HDSSB ajmo reći da se slažem. Otišli su iz HDZ-a zbog nemarnosti. No reci mi ovako: Ako je jedan Kalmeta mogao Zadar i Zadarsku županiju unaprijediti preko državnih vlasti zašto to isto nisu napravili Glavaš, Šišljagić, Bubalo , Drmić i ostali koji su im bili jedni od najvećih igrača 15 godina? Dakle ili nisu htjeli ili nisu bili sposobni. U svakom slučaju njima je ostalo isto ali je nama lošije. Ok izišli su iz HDZ-a i što su napravili za Slavoniju i Baranju u zadnjih 5 godina? Osim trošili 2 milijuna kuna na prezentacije i išli jednom mjesečno na seminare u Drinovce? A što se tiće HSP-a ma ok ajde i to je bila priča ali jel itko zbog te dvorane odgovarao? Niti istrage niti procesa niti osuđenih nije bilo. Dakle nije bilo ničega. Uostalom stranka koja ne priznaje instituciju suda RH zaista nema prava ni druge prozivati za bilo što a ponajmanje za kriminal. Osim ako za HDSSB vrijedi ona da su oni i tužitelji i porotnici i suci, a sud ko šljivi.


Sad kad b ija tebi išao govoriti kako ja osobno nikada nisam čuo da je Šišljagić rekao da ne priznaje pravnu instituciju RH nego koliko sam upućen on je jedino rekao da ne priznaje tu jednu presudu što nema veze sa nepriznavanjem ijele pravne institucije, ako ima onda Ni JOSIPOVIĆ ne priznaje pravnu državu jer je njegov komentar na jednu presudu bio : ta presuda je SVINJARIJA.
E sada ako nastavim dalje ispast će da opet radim po zapovjednoj dužnosti... blablabla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Ajde dobro s obzirom da sam i ja te 2005. bio uz HDSSB ajmo reći da se slažem. Otišli su iz HDZ-a zbog nemarnosti. No reci mi ovako: Ako je jedan Kalmeta mogao Zadar i Zadarsku županiju unaprijediti preko državnih vlasti zašto to isto nisu napravili Glavaš, Šišljagić, Bubalo , Drmić i ostali koji su im bili jedni od najvećih igrača 15 godina?


SAm sebi odgvooris na pitanje i onda ga opet postavis.
Zasto ne pitas kolko je ta HDz vlast od koje su otisli dala za Vinkovce gdje je od stoljeca sedmog HDZ na vlasti i uvjerljivo su zadnja zupanija po svemu. Zasto ne usporedis ostale Slavonske zupanije?
Nisu oni trazili lovu samo za Osijek i okolicu nego za cijelu Slavoniju a to s o se Zadar bas tako brutalno guralo a nas zapostavljalo je valjan razlog za popizdit i dic sidro.
Udaljavas se od teme a i sam priznajes da si tada bio uz hdssb i da si to to ok razlozi Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CokoPralina
Offline
Ukupno postova: 61
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 20:04 
Naslov:  Re: SDP zbog presude Glavašu izlazi iz koalicije s HDSSB-om u županiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He he he...

Glavasa bas briga za Osijek i Slavoniju! Nije ga uopce bilo briga dok je bio u hdz-u a nije ga ni sada. Njega je samo briga za sebe!
Onog trenutka kad je vidio da ce po*usit u hdz-u reko sam sebi da ide osnovat stranku "za slavoniju"... sve u smislu onoga : ako nemogu biti glavni u drzavi onda cu bit glavni u svojoj prcariji!
Da ne govorimo kako je BiH nazvao "svojom novom domovinom" - toliko o ljubavi prema svojoj staroj domovini...

A sto se tice SDP-a neko je napisao da su ljudi zaboravljivi... Ja osobno necu zaboraviti - po meni sdp je potpuno isti hdz ne samo tu u Osijeku vec i na podrucju drzave.
Nikad nemaju svoje stavove niti su odlucni (uvijek cekaju da vide kako ce "javnost" reagirat - zar to ne podsjeca na hdz?), Sdp je za mene prekrizena stranka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CokoPralina je napisao/la: ›
Nikad nemaju svoje stavove niti su odlucni (uvijek cekaju da vide kako ce "javnost" reagirat - zar to ne podsjeca na hdz?), Sdp je za mene prekrizena stranka.


ja sam ih još prekrižio kad su "pririodno" koalirali sa HSP-om. Ovim su samo pokazali kako isključivo gledaju svoj interes. mogu se smatrat sretnima što imaju bar predsjednika, pobjedio je samo jel nije bilo boljeg protukandidata Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuu kako Vrdoljak kupi glasove sad na dnevniku.
ode osjecki SDP ispod 10%

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › uuuu kako Vrdoljak kupi glasove sad na dnevniku.
ode osjecki SDP ispod 10%


Uzeo si mi riječi iz usta. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka mu cast, tako se bori za Osijek.
kad bi bar svi politicari shvatili da treba radit a ne se rastajat i sastajat samo zbog izbora

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › uuuu kako Vrdoljak kupi glasove sad na dnevniku.
ode osjecki SDP ispod 10%


Nevjerojatno je kako možete slaviti i veličati čovjeka koji je otvoreno lagao o Elektromodulu. Još gore koji je bez trunke srama osnovao OPG koji je trebao preuzeti naplatu parkinga i pauk službu zajedno sa gospodarskim zonama a da od osnutka do dana današnjeg nije ostvarila ni jednu jedinu lipu prihoda od vlastite djelatnosti. Ne samo da nije ostvarila prihode nego je taj vaš velecjenjeni Vrdoljak pozapošljavao svoje ljude koji su unatoč tome da tvrtka nema prihoda uredno primali velebne plaće iz gradskog proračuna. Danas je taj OPG pridružen BIOSU kako bi se upravo ove činjenice zamaskirale, ali ljudi nisu otpušteni. I dalje sišu gradski proračun. Ne mogu vjeroavti da uopće javno možete tako što podržavati kad upravo zbog ogvakvih lopovluka su podignute cijene vrtića, smeća, parkinga, vode, pogreba itd itd itd itd...
Takve javne izjave od simpatizera/članova HDSSB-a koji ivako što podržavaju jasno govore da nismo mi u Osijeku i Slavoniji ništa bolje ni zaslužili dok su nam takvi kao Vrdoljak "heroji"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde dobro s obzirom da sam i ja te 2005. bio uz HDSSB ajmo reći da se slažem. Otišli su iz HDZ-a zbog nemarnosti. No reci mi ovako: Ako je jedan Kalmeta mogao Zadar i Zadarsku županiju unaprijediti preko državnih vlasti zašto to isto nisu napravili Glavaš, Šišljagić, Bubalo , Drmić i ostali koji su im bili jedni od najvećih igrača 15 godina? Dakle ili nisu htjeli ili nisu bili sposobni. U svakom slučaju njima je ostalo isto ali je nama lošije. Ok izišli su iz HDZ-a i što su napravili za Slavoniju i Baranju u zadnjih 5 godina? Osim trošili 2 milijuna kuna na prezentacije i išli jednom mjesečno na seminare u Drinovce? A što se tiće HSP-a ma ok ajde i to je bila priča ali jel itko zbog te dvorane odgovarao? Niti istrage niti procesa niti osuđenih nije bilo. Dakle nije bilo ničega. Uostalom stranka koja ne priznaje instituciju suda RH zaista nema prava ni druge prozivati za bilo što a ponajmanje za kriminal. Osim ako za HDSSB vrijedi ona da su oni i tužitelji i porotnici i suci, a sud ko šljivi.

U prethodnom postu kažeš ''...onda sorry ali ste blesavi''. Vidi momak, ja ne znam ko je tu blesav, al znam jednog lika koji se, da oprostiš na izrazu, zajebo u jednoj stranci pa se priključio drugoj, na kraju je ispalo da se zajebo i tamo. Stvarno ne znam koliko bi trebao biti naivan da se zajebeš na istoj stvari 2 puta. Embarassed Malo, malo taj lik to spominje da to postaje degutantno. Šta forumaše briga za nečije osobne frustracije i razočaranja. Boooooooooring!

No pustimo sad to, da se vratim na tebe @astec. HDSSB priznaje sudstvo, ali ne priznaje kriminalnu presudu u kojoj se spominje da Hrvatska nije niti postojala do 15.01.1992., koja, za nepovjerovat, optužuje HDZ za kriminalne aktivnosti naoružavanja hrvatskih državljana i odmazdu protiv legalnih vojnih formacija, u to vrijeme JNA, ukratko za rušenje ustavnopravnog poretka. Ima toga još, ali nema potrebe navoditi, pametnom dosta, blesavom nikad dovoljno.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2010. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › HDSSB priznaje sudstvo, ali ne priznaje kriminalnu presudu u kojoj se spominje da Hrvatska nije niti postojala do 15.01.1992., koja, za nepovjerovat, optužuje HDZ za kriminalne aktivnosti naoružavanja hrvatskih državljana i odmazdu protiv legalnih vojnih formacija, u to vrijeme JNA, ukratko za rušenje ustavnopravnog poretka. Ima toga još, ali nema potrebe navoditi, pametnom dosta, blesavom nikad dovoljno.


oni ce svi ovo procitati ali nece prihvatiti jer su oni stvorili misljenje i to ce ko papagaji ponavljati

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: