Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mit dizajn studio niže nagrade

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2010. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brao plac Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2010. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › A što je s Lega-legom? Ima li to nekakve šamse za proguravanje na listu brendova (ah ta super riječ) grada? Što se mene tiče - go!


da, super brend ... i ja onda odem u 4. mjesecu kupiti stolni kalendar ... i umjesto da mi ga poklone ... lik izvali 64 kn !!! je'bo te i lega i lega za te pare ! ... necu vise ni primirisati u tu trgovinu.


a zašto bi ti ga poklonili?


pa vald zato sto su 'rvati naviknuti da im se sve poklanja Wink


mozda zato sto je bio 4. mjesec ? i sto se radi o kalendaru, pa je vec istekla 1/3 godine ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marcipancic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.09.2010. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › A što je s Lega-legom? Ima li to nekakve šamse za proguravanje na listu brendova (ah ta super riječ) grada? Što se mene tiče - go!


da, super brend ... i ja onda odem u 4. mjesecu kupiti stolni kalendar ... i umjesto da mi ga poklone ... lik izvali 64 kn !!! je'bo te i lega i lega za te pare ! ... necu vise ni primirisati u tu trgovinu.


a zašto bi ti ga poklonili?


pa vald zato sto su 'rvati naviknuti da im se sve poklanja Wink


mozda zato sto je bio 4. mjesec ? i sto se radi o kalendaru, pa je vec istekla 1/3 godine ?


Pitanje je zašto si uopće išao kupovati kalendar tek u 4. mjesecu? Jet to morao biti lega-lega kalendar?Ne sviđaju ti se ovi koje imaš kod kuće, ovi "poklonjeni" od razno raznih firmi? Presuhoparni? A, nakon što si vidio/saznao/usnio da košta 64kune, netko te pištoljem prislonjenim na čelo natjerao da ga kupiš? Uostalom, imaš kalendar na mobitelu. Zašto bi ga uopće kupovao. Ukoliko je problem bio financijske prirode.

_________________
I can resist everything except temptation.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2010. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marcipancic je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › A što je s Lega-legom? Ima li to nekakve šamse za proguravanje na listu brendova (ah ta super riječ) grada? Što se mene tiče - go!


da, super brend ... i ja onda odem u 4. mjesecu kupiti stolni kalendar ... i umjesto da mi ga poklone ... lik izvali 64 kn !!! je'bo te i lega i lega za te pare ! ... necu vise ni primirisati u tu trgovinu.


a zašto bi ti ga poklonili?


pa vald zato sto su 'rvati naviknuti da im se sve poklanja Wink


mozda zato sto je bio 4. mjesec ? i sto se radi o kalendaru, pa je vec istekla 1/3 godine ?


Pitanje je zašto si uopće išao kupovati kalendar tek u 4. mjesecu? Jet to morao biti lega-lega kalendar?Ne sviđaju ti se ovi koje imaš kod kuće, ovi "poklonjeni" od razno raznih firmi? Presuhoparni? A, nakon što si vidio/saznao/usnio da košta 64kune, netko te pištoljem prislonjenim na čelo natjerao da ga kupiš? Uostalom, imaš kalendar na mobitelu. Zašto bi ga uopće kupovao. Ukoliko je problem bio financijske prirode.


ma ne, on kupuje kalendare kvartalno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 18:43 
Naslov:  Re: Mit dizajn studio niže nagrade
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[04.10.2010. 18:45] Prvi nezavisni festival kreativnih komunikacija pod nazivom »Sudnji dan« održao se u Kineskom paviljonu na Zagrebačkom velesajmu 01. listopada ove godine.

On na prvo mjesto stavlja pojedince koji su tvorci uspješnih ideja i nastoji ih motivirati i inspirirati za nova djela. Sudionici Sudnjeg dana najvećim su dijelom zaposleni u reklamnim i PR-agencijama, dizajnerskim studijima, produkcijskim kućama, medijski djelatnici i samostalni umjetnici (fotografi, režiseri, dizajneri…). Specifičnost festivala je i veliki žiri od 200 priznatih kreativaca koji glasa na online platformi i tako nagrađuje one najbolje u svojoj struci.

Od 1.027 prijavljenih radova u službenu je konkurenciju uvršteno 433 rada u 24 kategorije.

U iznimno oštroj konkurenciji u kategoriji Pakiranje proizvoda orden Sudnjeg dana su osvojili naši Osječani iz Mit dizajn studija, Boris Matešić i Igor Penović sa pakiranjem Tuljak za pakiranje majice lega-lega.

- „Zaista smo ponosni što smo dobili ovaj orden tim više što su žiri činili etablirani kreativci koji su prepoznali naš rad. Lega-lega je time dobio još veću vrijednost kao brand jer smo dobili potvrdu izvrsnosti dizajna. To nam je i veliki poticaj da i nadalje nastavimo ići ovim putem, da nastavimo unositi dio sebe u svaki dizajnirani proizvod lega-lega. Ljudi osjete kada nešto radite sa dušom i kada dajete sve od sebe da nešto bude zaista dobro, a ne podliježete konvencionalnim i stereotipnim pristupima koji zagađuju i guše svaku različitost i kreativnost.“ kaže nagrađeni Boris Matešić.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: