Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prisutnost supruga pri porodu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2010. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
snaša je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Mislim da bi meni bilo gore da dok se ja patim moj muž kraj mene paničari i gleda me sa sažaljenjem.


I meni..sva sreća što mu nisam dala da prisustvuje porodu s našim zadnjim djetetom


Ovo ne razumijem!

Meni je njegova prisutnost bila neprocjenjiva!
Pravio mi je društvo dok sam čekala onu pravu fazu poroda, jer znamo da u početku poroda kada trudovi i nisu bogznašto zna biti dosadno pa se po glavi motaju svakakva čuda i tada je baš dobro nekoga imati pored sebe. Kada je zagustilo i bilo baš gadno, hladio mi je ćelo,masirao ramena,pazio da pomalo pijem,podigao me kada sam spuzala s kreveta za što sestra nebi imala snage....uglavnom,prisustvo budućeg oca porodu je neprocjenjivo. Sad one gluposti o padanju u nesvijest i glumatanja i gađenja....ma kreteni sebični trebaju znati da tu nisu zbog sebe već zbog žene i djeteta, trebaju stajati pored uzglavlja i biti podrška ženi a ne se naslikati ispred porođajnog kanala-tamo stoji doktor i babica-šta on ima tamo tražiti,pogotovo ako mu je zlo i gadljiv je, ništa jedino što zadovoljava svoju znatiželju-opet sebično.

Treba se pričati o muškarcima koji su bili partneri u porodu svojim ženama, a ne o ovakvim sirovinama.


Svi smo mi različiti, ja ne očekujem da netko razumije.
Svak odlučuje za sebe pa ne vidim razlog vrijeđanju...ako smo se oboje složili oko neprisustvovanja na porodu..zašto bi netko bio sirovina ?

Ja ne razumijem ljude koji sve generaliziraju, mjere nekim svojim šablonama.

Sam porod je toliko lijep i intiman događaj i mislim da nije lijepo "suditi" loše onim očevima koji iz bilo kojih razloga nisu bili prisutni.
Loše je kad se supružnici po tom pitanju ne mogu složiti a ostali se ne bi trebali mješati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
snaša je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Mislim da bi meni bilo gore da dok se ja patim moj muž kraj mene paničari i gleda me sa sažaljenjem.


I meni..sva sreća što mu nisam dala da prisustvuje porodu s našim zadnjim djetetom


Ovo ne razumijem!

Meni je njegova prisutnost bila neprocjenjiva!
Pravio mi je društvo dok sam čekala onu pravu fazu poroda, jer znamo da u početku poroda kada trudovi i nisu bogznašto zna biti dosadno pa se po glavi motaju svakakva čuda i tada je baš dobro nekoga imati pored sebe. Kada je zagustilo i bilo baš gadno, hladio mi je ćelo,masirao ramena,pazio da pomalo pijem,podigao me kada sam spuzala s kreveta za što sestra nebi imala snage....uglavnom,prisustvo budućeg oca porodu je neprocjenjivo. Sad one gluposti o padanju u nesvijest i glumatanja i gađenja....ma kreteni sebični trebaju znati da tu nisu zbog sebe već zbog žene i djeteta, trebaju stajati pored uzglavlja i biti podrška ženi a ne se naslikati ispred porođajnog kanala-tamo stoji doktor i babica-šta on ima tamo tražiti,pogotovo ako mu je zlo i gadljiv je, ništa jedino što zadovoljava svoju znatiželju-opet sebično.

Treba se pričati o muškarcima koji su bili partneri u porodu svojim ženama, a ne o ovakvim sirovinama.


slažem se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: