Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Počela nova školska godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2010. 9:09 
Naslov:  Počela nova školska godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nenaspavana i uzbuđena lica mogla su se vidjeti danas nešto sitno prije osam sati na licima prvašića koji uz pratnju svojih roditelja, dolaze pred OŠ Ivana Filipovića.

Čvrsto držeći svoje roditelje za ruku, još uvijek u strahu promatraju nove buduće prijatelje i profesore, te mjesto gdje će provesti sljedećih osam godina. Osim prvašića i starijih učenika, prvo školsko zvono čekale su i uredno složene radne skele i daske koje su nakon završenih građevinskih radova, posložene nasred školskog dvorišta.

Iako vjerojatno sada prvašići nisu svjesni da im upravo počinje najljepše razdoblje njihovog života, vjerujemo da će to ubrzo shvatiti, jer ipak, kako ona stara poslovica kaže, od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba.

Prvašići i svi ostali, sretna vam nova školska godina.





















Piše i foto: Daniel Antunović

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2010. 9:16 
Naslov:  Re: Počela nova školska godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Iako vjerojatno sada prvašići nisu svjesni da im upravo počinje najljepše razdoblje njihovog života, vjerujemo da će to ubrzo shvatiti...


ja nisam do danas to shvatio.

ubacili su me u neki program ispiranja mozga ... tjerali me da ustajem kada ja to ne zelim, tjerali me da ucim stvari koje ja ne zelim, mucili su me ispitivanjima i ocjenjivanjima kada ja to nisam zelio, usporedjivali su me stalno sa drugima i gurali u neke klasifikacije ocjenjivanjima, strepio sam svaki dan skole hocu li biti ispitivan, hocu li biti testiran, brinuo se hocu li zadovoljiti ocekivanja roditelja, okoline ... itd itd itd.

od prvog dana skole vise se nikada nisam mogao iscupati iz tog okrutnog sustava koji upravlja mojim zivotom i mene nitko ne pita sto ja zelim.

djeci su danas uzeli slobodu i poceli ih ukalupljivati u nesto sto vecina njih ne zeli ... i jos ih se zeli uvjeriti da su to 'sretni dani' ... wtf

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Ingo, nitko te nije tjerao da sidjes s drveta...

Btw. djecu su kao spuzve. Ako im kazes da je skola sranje, tako ce i oni razmisljati ostatak zivota.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2010. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolike imaju torbe pomisli covjek da svercaju mladjeg brata ili sestru u skolu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2010. 11:31 
Naslov:  Re: Počela nova školska godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izbor 'mladih mama' kriminal! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2010. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ian_McKaye je napisao/la: ›
Izbor 'mladih mama' kriminal! Smile


Da, sve mame imaju dvadeset i liče na manekenke. I moja izgleda tako dan danas. Ne shvaćam, nije ostarila ni dana...
A nisi se zapitao da je tu koja i baka

_________________
"KAD ČOVJEK NE ZNA ŠTO ŽELI NA KRAJU DOBIJE MNOGO ONOGA ŠTO NE ŽELI"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: