Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pozivi Elektroslavoniji od sada besplatni za sve

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65705
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2010. 19:00 
Naslov:  Pozivi Elektroslavoniji od sada besplatni za sve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brojni potrošači struje na području Elektroslavonije proljetos su negodovali što je HEP-ov besplatni potrošački broj dostupan samo korisnicima HT-ove mreže, dok drugi plaćaju poziv na 9820. Iz Elektroslavonije sada obavještavaju da je uveden novi broj - 0800 300 408 - besplatan za pozivatelje iz svih mreža (fiksnih i mobilnih).

Nakon što smo u Glasu Slavonije upozorili da se dojava stanja na brojilu preko drugih operatora naplaćuje pozivatelju besplatnog broja 9820, direktor Elektroslavonije Viktor Klarić i HEP-ova uprava zauzeli su se za rješenje, te je, “uvažavajući interese kupaca i činjenicu da ima više operatera telefonske mreže”, određen jedinstveni broj usklađen s europskim pravilima besplatan za sve.

- “U svezi s obavijesti Hrvatske agencije za poštu i elektroničke telekomunikacije (HAKOM) o ukidanju pozivnih brojeva 9820 naših potrošačkih telefona, implementiran je novi besplatni telefonski broj na području Elektroslavonije Osijek 0800 300 408... Postojeći brojevi 9820 ostat će u funkciji do kraja lipnja 2011. godine. Do toga datuma bit će omogućen paralelni rad staroga i novoga sustava”, pojašnjavaju u Elektroslavoniji.

Autor: Nevenka Špoljarić/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2010. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prošle subote zovem taj besplatan broj...nemoguca misija...cim otipkam broj..javlja mi znak zauzeca/iskljucene linije...
zovem pet drugih brojeva koji su objavljeni na službenoj stranici...za hep osijek....telefon zvoni...nitko se ne javlja....
eto...državna firma...ebe se njima....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: