Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pomoć - izgubljen mobitel nokia 6700

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
help
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 4:55 
Naslov: Warning ! Pomoć - izgubljen mobitel nokia 6700
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Evo prije par sati, otprilike oko pola 2, 2 sam zbog svoje nespretnosti izgubio prikazani mobitel Sad Embarassed Zadnji put sam ga imao u kafiću "Top" i moguće da ga je netko maznuo sa stola na terasi gdje je nakratko ostavljen.. nisam osjetio da je igdje ispao (čuo bi se zbog metalnog kućišta), a kući sam išao bajsom u smjeru top-ben-rondel-e.avenija-korzo-trg slobode-gundulićeva.. Probao sam ga par puta cimat i zvonio je, a poslje par min mi javlja da je mob isključen... Nazvao sam t-mobile i pitao ih je li ikako moguće locirat mobitel, a oni kažu da takve stvari radi policija..nazovem policiju, a oni mi kažu da pitam davatelje usluga osijek031.com smile sam uređaj je za moje prilike vrlo skupo koštao, ali ono što je najgore sadrži dosta bilješki, važnih datuma i brojeva. Ima crnu zaštitnu navlaku preko sebe. Ugl, molio bih poštenog pronalazača da se javi na br. 098 253 064 a za uzvrat dajem novčanu nagradu. Hvala i pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: