Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki prvašići na 123 centimetara visine imaju i do 45 kilograma!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nemaju toliko veze ti slatkiši.. Mogli bi jest i 10kg čokolade dnevno kad bi sve to potrošili u tih svojih 18h slobodnog vremena.. Ništa ne rade, u tome je problem..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › pa normalno da su Fetuze....kad samo prođem naseljem pa vidim di smo mi nekad igrali nogomet...nije bilo trave...to je bilo svaki 2. dan ulica protiv ulice...a sad se trava zeleni ko nikad...trafo-stanicu iskoristili za igranje vije...pa u vrtiću s gola na gol...parkiralište za kockice...trule kobile...žace i lopova...vola oko stola....lanca probijanca....a vid sad...igra se Fifa i farmwille na fejsu....ja nisam ni imao komp do 8.razreda...mobitel u 7.razredu i to nokia 3310...i tu je počeo pakao...snake...tako to počne...snake...pa komp...pa fejs...pa ne znaš više kad je dan, a kad noć....sjediš i debljaš se...promijenit će se i trend...kad bude mršavih cura u manjini onda će one bit ružne...a debele će biti prelijepe...

Sve si rekao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sir William je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nemaju toliko veze ti slatkiši.. Mogli bi jest i 10kg čokolade dnevno kad bi sve to potrošili u tih svojih 18h slobodnog vremena.. Ništa ne rade, u tome je problem..

Ne znam baš, moja osobna iskustva su nešto drugačija. Isto sam u mladosti trčao po igralištima, naganjao loptu, uglavnom sve ono što je Bojo naveo, a uvijek sam bio buco. Onda sam u srednjoj školi korigirao prehranu (i krenio u teretanu) i da me vidiš sad Very Happy
a gotovo da ni ne idem više na igrališta, nego po cijele dane doma sjedim za kompom ili dobar dio godine i za knjigom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sir William je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nemaju toliko veze ti slatkiši.. Mogli bi jest i 10kg čokolade dnevno kad bi sve to potrošili u tih svojih 18h slobodnog vremena.. Ništa ne rade, u tome je problem..

Ne znam baš, moja osobna iskustva su nešto drugačija. Isto sam u mladosti trčao po igralištima, naganjao loptu, uglavnom sve ono što je Bojo naveo, a uvijek sam bio buco. Onda sam u srednjoj školi korigirao prehranu (i krenio u teretanu) i da me vidiš sad Very Happy
a gotovo da ni ne idem više na igrališta, nego po cijele dane doma sjedim za kompom ili dobar dio godine i za knjigom.


Pa gle, zdrava logika.. Ako unosiš više kalorija nego što potrošiš, udebljat ces se.. Ako trošiš više kalorija nego što unosiš, smršavit ces.. Postoje naravno razne varijacije na temu kako kvalitetno smšaviti ili udebljati se, ali poanta svega je u balansiranju inputa and outputa.. (Naravno i geni i graju ulogu, i metabolizam igra ulogu, ali navike su najbitnije..)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sir William je napisao/la (Pogledaj post): › Pa gle, zdrava logika.. Ako unosiš više kalorija nego što potrošiš, udebljat ces se.. Ako trošiš više kalorija nego što unosiš, smršavit ces.. Postoje naravno razne varijacije na temu kako kvalitetno smšaviti ili udebljati se, ali poanta svega je u balansiranju inputa and outputa.. (Naravno i geni i graju ulogu, i metabolizam igra ulogu, ali navike su najbitnije..)

Pa zdrava logika da, ali u idealnom slučaju, kad se sve varijacija na temu odbace.

Htjedoh samo reći da je po mom (inače stručnom) mišljenju bitnije korigirati prehranu, nego cijeli dan visiti po igralištu. Što nikako ne znači da podržavam komp kao zamjenu za zdravu tjelovježbu na svježem zraku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Magenta.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2010. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, nije toliko sama hrana u pitanju, već činjenica da dane provode ne radeći ništa. I ja sam jela grickalice, pila gazirane sokove, išla u McDonald's, ali ja sam i trčala vani po ulici kao budala, igrali smo se skrivača, 'rata' i sličnih gluposti, verali se po igralištima, igrali nogoš i basket i u prvom osnovne sam na svojih 125 centimetara imala 19 kila.

_________________
I wear heels bigger than your dick.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Puddock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte ljudi.. Pa zar ne vidite sta roditelji te djece smjeraju.. Kako ce se uz tako debele prascice siriti pedofilija? Mislim, dddd, upalite mozgove Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambi os 84
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim kako je u pitanju veliki broj čimbenika, no nekako iz vlastitog iskustva i svojeg društva zaključujem kako je u toj predškolskoj i ranoj školskoj dobi ipak najvažnije puno se kretati i izbaciti višak energije.....tada su djeca i sretnija osim što nisu pretila....
trpali smo svojevremeno sve u sebe, priznam kako je prehrana bila većinom zdrava što se tiče ručka, no bilo je tu svega od čipseva, kikirikija, čokolade itd itd.....između obroka....nismo ni razmišljali o tome što jedemo jer se sve potrošilo itekako igrajući gume, graničara, vije, žmire, ma bile smo sve tanašne kao iglice...
tek u starijoj dobi, nakon srednje, uz tjelesnu aktivnost, počeli smo gledati čime se hranimo i koliko...
ok, to sve ne vrijedi za ove generacije čiji roditelji i sami vise na fejsu ili mobitelu pa ne stignu skuhati nešto pošteno bar triput tjedno...plus što će im sad i lektiru staviti na komp...tako da uopće više maltene neće morati izlaziti iz sobe....
za koju godinu će im ugraditi i katetere, pa neće morati ni ustati do toaleta Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: