Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Robert Špehar bit će novi predsjednik Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65914
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 7:00 
Naslov:  Robert Špehar bit će novi predsjednik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijekova legenda vratila se u Gradski vrt. Novi predsjednik Osijeka bit će Robert Špehar (na fotografiji), odlučeno je na sastanku na kojem su sudjelovali uži klupski vrh i najveći sponzori kluba.

Jednog od najboljih strijelaca u povijesti kluba koji je prije pet godina "objesio kopačke o klin" klupski skupštinari trebali bi na mjestu predsjednika potvrditi u nedjelju.

Kadrovska križaljka u Gradskom vrtu sa Špeharovom je kandidaturom pri kraju – novi direktor bit će Gordan Matković, preostaje tek odlučiti tko će biti sportski direktor.

Izvor: Vecernji.hr

Pročitajte i...
[16.08.2010.] NK Osijek ostao bez glave, Branko Karačić novi trener!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde, konačno netko tko voli ovaj klub i tko se razumije u nogomet. No mislim da bi Špehar puno bolje egzistirao kao sportski direktor koji bi vodio brigu o igračkom kadru. Glavna zadaća predsjednika kluba je pribaviti novac, stoga bi ta funkcija bila primjerenija nekom gospodarstveniku.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ali takvih gospodarstvenika u Osijeku nema! NEMA! Nama treba čovjek koji će disati NK Osijek a moguće je da je to Špehar. Funkcija predsjednika je volonterska a donosi samo probleme i javno pljuvanje ako krene loše. Špehari su generacijama u NK Osijeku, čovjek je igrao vani u nekoliko zemalja, sigurno ima veze, govori bar 2 jezika, zbog novaca nije u NK Osijeku jer je dovoljno novaca zaradio igrajući vani, nisam čuo da se miješa u politiku...Boljeg kandidata nemamo niti ćemo imati u skorije vrijeme. Zato podrška Špeharu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2010. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene više brine što je direktor Mačak, njegov je moto "take money and run!" Very Happy

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: › mene više brine što je direktor Mačak, njegov je moto "take money and run!" Very Happy
Zelis li reci da je novac od Vide jos na racunu i da se njegovo "spasavanje" tek ocekuje?

Ono, Spehar za slikanje, a siva eminencija rovari u pozadini?!

Zanimljiv scenarij:
- negdje podno kriza jednog brda na granici s Hrvatskom, zasjela vesela raja za stol gospodara i dumala - lova od Vide na racunu, trebat ce smisliti nacina kako ju izvuci
- s Bubalom na celnoj poziciji, to bi bilo riskantno [puno kritika, puno pitanja, dugorocno pogubno za stranku pravomocno osudjenog ratnog zlocinca] te se donosi plan o postavljanju neke figure s imenom, kao paravana za pozadinsko izvlacenje
- iscenira se smjena vrhuske kluba [kao fol, pogodila ih kritika s tribina, buahahahaha]
- kad sjasi Kurta, uzjahat ce Murta, ali ovaj put u ulozi stitonose nekom poznatom i priznatom imenu
- u predstojecem vremenu, Murta u pozadini sredjuje sve poslove koji ce jamciti da lova zavrsi na pravim racunima

Koliko je ovaj scenarij izvjestan?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sumnjam da je špehar čovjek za takve stvari. šta to njemu treba u životu? on je za vrijeme svoje igračke karijere dosta zaradio. završio je čovjek trenersku školu, otvorio birtiju i terene, šta će njemu neki postotčić od vidinog transfera? jedna od točaka na skupštini kluba koja će se održati u nedjelju je i podnošenje financijskog izvješća i računa kluba. naravno da se tu priča može zamaglit i smuljat, ali baš me zanima kako će to izgledat.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Mladjo, u navedenom scenariju nije ni predvidjeno da Spehar sve zna i bude ukljucen u "izvlacenja". Njegova uloga bi bila samo sminkerska - nasmijesena maska za mase, dok pozadinci odradjuju svoje.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ne shvaćam koje su zapravo funkcije predsjednika, a koje direktora kluba, ali ne bi li bilo logičnije da Matković bude predsjednik, a Špehar direktor?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crazy horse je napisao/la: ›
Možda ne shvaćam koje su zapravo funkcije predsjednika, a koje direktora kluba, ali ne bi li bilo logičnije da Matković bude predsjednik, a Špehar direktor?


To je i mene zaintrigiralo. Piše Glas, Matković je htio biti predsjednik, ali "se procijenilo" da više može ponuditi na mjestu direktora. Baš slučajno, funkcija direktora je plaćena (i to ogromnim novcima, kako se priča), a predsjednika nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: › mene više brine što je direktor Mačak, njegov je moto "take money and run!" Very Happy
Zelis li reci da je novac od Vide jos na racunu i da se njegovo "spasavanje" tek ocekuje?

Ono, Spehar za slikanje, a siva eminencija rovari u pozadini?!

Zanimljiv scenarij:
- negdje podno kriza jednog brda na granici s Hrvatskom, zasjela vesela raja za stol gospodara i dumala - lova od Vide na racunu, trebat ce smisliti nacina kako ju izvuci
- s Bubalom na celnoj poziciji, to bi bilo riskantno [puno kritika, puno pitanja, dugorocno pogubno za stranku pravomocno osudjenog ratnog zlocinca] te se donosi plan o postavljanju neke figure s imenom, kao paravana za pozadinsko izvlacenje
- iscenira se smjena vrhuske kluba [kao fol, pogodila ih kritika s tribina, buahahahaha]
- kad sjasi Kurta, uzjahat ce Murta, ali ovaj put u ulozi stitonose nekom poznatom i priznatom imenu
- u predstojecem vremenu, Murta u pozadini sredjuje sve poslove koji ce jamciti da lova zavrsi na pravim racunima

Koliko je ovaj scenarij izvjestan?


@Leteci mungos ti si definitivno ekspert za pronalaženje najcrnjih mogućih scenarija.
Da, znam da smo se već xy puta opekli, pa sad i na hladno pirimo, ali malo optimizma
nas vjerojatno ne bi ubilo .

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2010. 11:05 
Naslov:  Re: Robert Špehar bit će novi predsjednik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha mungos, stvarno si crnjak..gori od mene Very Happy

Nego, popunite niz!

špehar-širić- ....?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Da ali takvih gospodarstvenika u Osijeku nema! NEMA! Nama treba čovjek koji će disati NK Osijek a moguće je da je to Špehar. Funkcija predsjednika je volonterska a donosi samo probleme i javno pljuvanje ako krene loše. Špehari su generacijama u NK Osijeku, čovjek je igrao vani u nekoliko zemalja, sigurno ima veze, govori bar 2 jezika, zbog novaca nije u NK Osijeku jer je dovoljno novaca zaradio igrajući vani, nisam čuo da se miješa u politiku...Boljeg kandidata nemamo niti ćemo imati u skorije vrijeme. Zato podrška Špeharu!

Za šta on kao bivši nogometaš ima veze? Za dogovorit prijateljsku utakmicu ili za privući sponzore u klub? Ne razumijem. Na jednom drugom topicu o ovoj temi sam već bio napisao: nemam osobno ništa protiv Špehara, ali nekako mi ne djeluje kao najinteligentniji/najkompetentniji za funkciju predsjednika kluba. I koje su to njegove reference za tu ulogu? Što govori 2 jezika (ili-ali)? Što voli NK Osijek? Brate mili, po toj bi logici onda bar 10 000 ljudi bilo kvalificirano za obavljati taj posao. Rekoh, ne čini mi se da ćemo ovako naprijed, ali dao bog da pregrizem jezik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Da ali takvih gospodarstvenika u Osijeku nema! NEMA! Nama treba čovjek koji će disati NK Osijek a moguće je da je to Špehar. Funkcija predsjednika je volonterska a donosi samo probleme i javno pljuvanje ako krene loše. Špehari su generacijama u NK Osijeku, čovjek je igrao vani u nekoliko zemalja, sigurno ima veze, govori bar 2 jezika, zbog novaca nije u NK Osijeku jer je dovoljno novaca zaradio igrajući vani, nisam čuo da se miješa u politiku...Boljeg kandidata nemamo niti ćemo imati u skorije vrijeme. Zato podrška Špeharu!

Za šta on kao bivši nogometaš ima veze? Za dogovorit prijateljsku utakmicu ili za privući sponzore u klub? Ne razumijem. Na jednom drugom topicu o ovoj temi sam već bio napisao: nemam osobno ništa protiv Špehara, ali nekako mi ne djeluje kao najinteligentniji/najkompetentniji za funkciju predsjednika kluba. I koje su to njegove reference za tu ulogu? Što govori 2 jezika (ili-ali)? Što voli NK Osijek? Brate mili, po toj bi logici onda bar 10 000 ljudi bilo kvalificirano za obavljati taj posao. Rekoh, ne čini mi se da ćemo ovako naprijed, ali dao bog da pregrizem jezik.



spehar pozvao sve bivse igrace da pomognu klubu a on sam najavio pomoc iz monaca i portugala sa pojacanjima u zimu. Vise u vijestima stv kaze spuky


Špehar: "J***t ćemo im svima majke, Osijek će već iduće sezone igrati Europsku ligu! Boli me srce kada vidim medijska napumpavanja Hajduka ili Dinama. Kada imaš, svi su uz tebe, sve ti ide. E pa, ići će i našem Osijeku, mom Osijeku! Imam viziju, pojačat ćemo se...A igrači kojima nije mjesto u klubu snosit će sankcije, kod mene nema lošeg dana ili deficita sreće. Želim imati sve crno na bijelom i čiste račune, makar da se popije i jedna čaša coca-cole."

jel ti ovo dovoljno dobar razlog? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › spehar pozvao sve bivse igrace da pomognu klubu a on sam najavio pomoc iz monaca i portugala sa pojacanjima u zimu. Vise u vijestima stv kaze spuky


Špehar: "J***t ćemo im svima majke, Osijek će već iduće sezone igrati Europsku ligu! Boli me srce kada vidim medijska napumpavanja Hajduka ili Dinama. Kada imaš, svi su uz tebe, sve ti ide. E pa, ići će i našem Osijeku, mom Osijeku! Imam viziju, pojačat ćemo se...A igrači kojima nije mjesto u klubu snosit će sankcije, kod mene nema lošeg dana ili deficita sreće. Želim imati sve crno na bijelom i čiste račune, makar da se popije i jedna čaša coca-cole."

jel ti ovo dovoljno dobar razlog? Rolling Eyes

Nije, jer rekoh, to je retorika/demagogija bar 10 000 ljudi. I Glavaš je obećavao da ćemo igrat Europu, i Đapić i tako već 10 godina.
A što se tiče opet tih famoznih veza, neće njemu nitko davat na lijepe oči pojačanja (ako se to uopće budu i mogla nazvati pojačanja).
Ali, ako je zaista ovako odlučan kako si ga ti tu citirao, a tko sam ja da ga već u startu miniram i omalovažavam. Nek' mu/nam je sa srećom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veze, veze, veze...

Zar kvalitetnom klubu, igracima i dobroj perspektivi trebaju veze bilo kojeg tipa?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: