Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ženski satovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2010. 23:06 
Naslov:  Ženski satovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam u planu kupit si sat,i obisla sam skoro sve trgovine u Osijeku gdje se prodaju satovi i nisam nasla onakav kakav zelim.A vidjela sam dosta cura da ih nosi,znaci da su negdje ih kupile? Nesto tipa ovo,a da nije 1500 kn Rolling Eyes



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



a9oi09.jpg
 Opis:
 Veličina:  73.2 KB
 Pogledano:  280 put(a)

a9oi09.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da znam na koji sat misliš,imaju ga 2-3 moje kolegice Smile ,ali previše kamenčića za moj ukus :/ osim toga lijep je sat. pokušaj na aukcije.hr, imaju stvarno jako veliku ponudu satova, samo oprez od koga kupuješ Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledala sam na aukcijama,i nema nista. Sad

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, zna nekada biti da baš ništa nemaju,a nekada ih ima toliko da se ne možeš odlučiti koji:)

i ako imaš nekoga vani to ti je odličan izbor, jer vani takav sat možeš naći trostruko jeftinije nego u RH, sniženja su im luda..
Ja često gledam satove, obožavam ih,ako primjetim nešto poput ovoga što si objavila, javim ti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam sad na aukcijama i vecinom prevladavaju hello kitty,snoopy i ostala kompanija.A oni koji mi se ajd nekako svidaju ti imaju kozni remen,sto meni ne odgovara.

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ništa uzmi si vremena, naići će nešto Smile
a ako ti se neki baš svidi, uvijek postoji opcija zamjene kožnog remena za čelični, što sam ja jednom napravila i super izgleda sat Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E-bay Smile Jeftino i odlično, a stigne ti za max mjesec dana Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2010. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za jeftine djidjaste satove pogledaj ovdje:
http://www.dealextreme.com/products.dx/category.1204~r.73669168
http://www.focalprice.com/Watches_123_1_n.html

Oba web shopa su provjerena i sigurno nisu scams... jedino sto moras cekati 2-3 tjedna da roba dodje.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2010. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E hvala,pogledat cu

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2010. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledaj i na www.ioffer.com , kupila sam nekoliko stvarčica sa te stranice, dosta brzo i pouzdano..

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sad pošto sam pobornik satova, stvarno ih volim i kontam se u njih, ode lijepo vidjet šta ima lijepoga na ove dvije stranice i dođoh samo do jednog zaključka PLAGIJATI I DRLOG

realno postoje plagijati koji su maltene ko originali al ovo je brate strava. što je najgore zapeo mi jedan za oko i stvarno mi je užasno lijep.

kod kuće imam seiko 5 (japanska automatska drlja koja radi već 100 godina i dođe cca 400kn), neki casio twin sensor la la za roštiljanja, kupanja, more i take budalaštine i quartznu certinu švicarskog porijekla, poklon od roditelja za diplomu, moja beba.

i sad mi ovaj sat zapeo za oko



odvratno mi se sviđa. e sad on tu dođe cca 350kn (jebeni malo žešći izlazak u grad s ćevapima na kraju), na ebayu (gdje je vjerovatno original) dođe 150GBP (1400kn skočila funta majku joj jebem) , a originalna cijena (po armanijevom katalogu) je 345$ (cca 2000kn). realno gledano armani ima fossilov mehanizam, američki li la mehanizam, u svakom slučaju ne loše, ime košta puno. kolko se isplati kupovat satove preko ovakvih stranica ? mmmmm I don't think so. ako se prodavač zajebe i ne stavi ti gift na kutiju i opali te carina dođe te skuplje neg da si ga kupio ovdje u trgovini. a kao što sam već negdje reko, ak ćeš kupit sat, izdvoji paricu za njega i imaj ga godinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i sad pošto sam pobornik satova, stvarno ih volim i kontam se u njih, ode lijepo vidjet šta ima lijepoga na ove dvije stranice i dođoh samo do jednog zaključka PLAGIJATI I DRLOG

realno postoje plagijati koji su maltene ko originali al ovo je brate strava. što je najgore zapeo mi jedan za oko i stvarno mi je užasno lijep.

kod kuće imam seiko 5 (japanska automatska drlja koja radi već 100 godina i dođe cca 400kn), neki casio twin sensor la la za roštiljanja, kupanja, more i take budalaštine i quartznu certinu švicarskog porijekla, poklon od roditelja za diplomu, moja beba.

i sad mi ovaj sat zapeo za oko



odvratno mi se sviđa. e sad on tu dođe cca 350kn (jebeni malo žešći izlazak u grad s ćevapima na kraju), na ebayu (gdje je vjerovatno original) dođe 150GBP (1400kn skočila funta majku joj jebem) , a originalna cijena (po armanijevom katalogu) je 345$ (cca 2000kn). realno gledano armani ima fossilov mehanizam, američki li la mehanizam, u svakom slučaju ne loše, ime košta puno. kolko se isplati kupovat satove preko ovakvih stranica ? mmmmm I don't think so. ako se prodavač zajebe i ne stavi ti gift na kutiju i opali te carina dođe te skuplje neg da si ga kupio ovdje u trgovini. a kao što sam već negdje reko, ak ćeš kupit sat, izdvoji paricu za njega i imaj ga godinama.


Seiko 5 je bila najpopularnija čuka u ex. Jugi. Imao sam ga, i potrajao mi je nekih 15 godina, a maltretirao sam ga na sve mile načine.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam zgromio 2 komada. jedan je baš fajront fajront a ovaj drugi isto nije daleko. daosam na popravke već duplo više neg što vrijedi, mehaničko čiščenje automatika me izašlo jebenih 200kn da bi na kraju lik loše sklopio mehanizam koji se onda okrenuo Very Happy nemoš vjerovat. sad si ga kontam opet jedan dan odnjet na popravak eto tako da ga imam. drag mi je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2010. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupila preko ioffera Louis Vuitton sat, jeste da je replika al je vrhunska, ima čak i onaj originalni žig i ne mogu naći razliku od pravoga, za sada radi savršeno, meni je lijep i ne mogu se požaliti, cijena cca. 200kn sa carinom porezom i poštarinom, original 14 000 $ .

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ja sam zgromio 2 komada. jedan je baš fajront fajront a ovaj drugi isto nije daleko. daosam na popravke već duplo više neg što vrijedi, mehaničko čiščenje automatika me izašlo jebenih 200kn da bi na kraju lik loše sklopio mehanizam koji se onda okrenuo Very Happy nemoš vjerovat. sad si ga kontam opet jedan dan odnjet na popravak eto tako da ga imam. drag mi je.


Drkaju nas mali žuti, sa svojom malom privredom.Nije ni seiko 5 ono što je bio 80-tih.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: