Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJN: Osječka ljetna noć 2010. [#3] - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dund0
Offline
Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo ekipa...

jel netko od vas sa razumjevanjem pročitao raspored za OLJN?

ajdmo redom: ima svega!!! za male, velike, stare, mlade...svatko će si naći svoj kutak i uživati na otvorenom uz prigodan program po njegovom ukusu...a kada se pogleda raspored vidi se da ima SVEGA!!!

e sada...neshvaćam zašto bi se morao šetati i komentirati da je sve nabacano? pa stani na jedno mjesto i uživaj u tom jednom programu.

druga stvar: da je došlo hladno pivo, zabranjeno pušenje ili neki drugi domaći rock bend opet bi komentirali da stalno dolaze isti...ovako dođe vrhunski rock bend (nije bitno odakle, ali su odlični rock svirači i zabavljači) i vi se opet bunite...

ajd malo odi do frižidera, zalij se ladnom vodom, dođi k sebi i na miru pročitaj raspored...u kranju ruku na tvprofil.net imaš super program za sebe i poštedi nas svojom prisutnošću...

ORGANIZATORI OLJN: SVAKA ČAST!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cz m88
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.08.2010. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Jedan_iz_mase";p="321989"]Svi oni ljudi koji šeći gradom kad je OLJN su "socijalni talog"?! Pa može li biti pretencioznije i nadmenije od toga? A što li ste vi gospodine, socijalna KREMA? Yeah, rajt...
Kad ti se nešto ne sviđa, onda učini nešto, pomakni guzicom da bude bolje...

I ponavljam, ako ti se vječito ovdje ne sviđa, i svugdje ti je bolje, molim te preseli se, jer zagađuješ grad svojim crnilom, pesimizmom, inercijom, pasivnošću, a napose brzinom izbacivanja crnila po tipkovnici!

"...po ulici valjaju se vojnici u paradi i sluškinje sa crvenim i žutim svilenim rupcima i nabreklim dojkama, gospoda kraljevski podvornici i oficijali sa ženama i djecom, sve par za parom, u pristojnom građanskom redu...Ljudi su bili svi u glavnome sebeljubivi malograđanski filistri što su povlačili za sobom svoj slinavi egoizam kaopuževi kućicu...Oh, kako mora da je neugodno živjeti u takvom malom gradu gdje su ljudske glave same tikve vodenjače, napunjene bljutavim bučkurišem, i gdje je sve ograničeno i dosadno "

M. Krleža, Vjetrovi nad provincijalnim gradom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čubra: "Jel je toliki problem dovesti nekakav rock ili bilo kakvi bend za mlade???"
Bili su, ali ti si očito te večeri proveo uz Zdravka Čolića. Gdje si bio prošli vikend, svaku večer poslije Panoniana rokrok? Aha, kritizirao si iz fotelje... Ti bi u gradsku upravu, odande bi mijenjao, jel? Baš lijepo od tebe. Hajd prvo daj malo meda iz te kućne fotelje, umjesto da samo zujiš, pa ćemo te onda pustit u gradonačelnikovu...

A ti Krleža, baš si lijepo sam sebe smjestio nausprot malograđana. Šteta, zaista šteta, što ostali svijet (pa i ja) tebe gleda na svoj način, a ne onako kako ti sebe zamišljaš.
Evo npr., ja tebe baš vidimo isto kako Miro K. kaže - "sebeljubivi malograđanski filistar", koji baca crnilo na iste one mane u drugima koje ne vidi u sebi. Vidiš dragane, umjesto da samo pljuješ u vjetar mogao bi se nekad negdje i aktivirati (koje li lude ideje!). OLJN je obična večernja zabavica za staro i mlado, nisi valjda očekivao Coldplay? Uh, zapravo možda i jesi...!
Na kraju krajeva, ako nam je već grad "provincijalan" mene veseli što imam kraj sebe "nabrekle dojke"... A ti?

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nadut666
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2010. 2:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma svi ste vi kurcu. Osjechani ni ne zasluzuju nishta bolje. Serete tu sa komentarima dan i noc. Shut the fuck up! Grad propada, gledajte i uzivajte! Nishta se nece promijeniti.... zato dosta, sa shto, ako, kako, zato... uzivajte, pijte i prdite u svoje sexy fotelje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2010. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uopće nije loš program ove OLJN. Mislim, u skladu s onim što OLJN predstavlja - izgovor starijima za šetanje gradom vikendom navečer. Najfascinantniji je ovaj koji bi htio "domaći rock bend" - da je kojim slučajem priredba sazdana od domaćih rock bendova, javili bi se iste sekunde ovi s rock ukusom, punk ukusom, d.j.-evi i slična čuda.

Problem se pojavio s forumašima koji imaju ozbiljnih problema s kompleksima, a ujedno su i kronično dosadni pa im fali besplatne zabave koju će organizirati netko drugi (u ovom slučaju netko tko dobiva novce od Grada).

Suprotno onome što se očekuje, ja bih zabranio sve besplatne zabavno-kulturne priredbe, i sve one koje organiziraju udruge novcima poreznih obveznika. Pridjev "dosadan" uopće se ne može povezati s Osijekom - dapače, u konkurenciji gradova od 100000 ljudi Osijek naprosto grca u koncertima i festivalima, kao da je na čelu poludjeli rimski car, a ne Glavašev potrčko Bubi. Naravno, razlog tome upravo je ta iskompleksirana dosadna mladež, koja je "bila u Zagrebu i Beogradu", pa je vidjela svijeta i zabave. Danas se izgleda više nitko ne može zabaviti odlaskom na pivo s prijateljima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bože svaki put sve očajni i očajni program, ništa odo u srbiju za vikend tamo bar ima svega a ne samo "romske " glazbe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 10:19 
Naslov: Great ! Re: OLJN: Osječka ljetna noć 2010. [#3] - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje je bilo u bilju kada je hari mata hari pjevao i bilo je je bolje nego u osijeku sad nikakav program uzas dodite u bilje u 9mj kad bude etno susreti bit ce ludo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choobra je napisao/la: ›
Pun mi je ku.. tamburica i cajki u tvrđi.


Od pet skupina - jedna je tamburaska, dvije rock, jedna jazz i jedna sa duhovnom glazbom i tebi je pun ku. tamburica? Pitam se da li si uopce procitao program ...

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Night5talker je napisao/la: ›
bože svaki put sve očajni i očajni program, ništa odo u srbiju za vikend tamo bar ima svega a ne samo "romske " glazbe


Ti si sigurno isto procitao/la cijeli program ...

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cz m88 je napisao/la: ›
U stvari nije loša ta osječka noć...Bar će biti zabavno promatrati polusvijet kako jede šećernu vunu, liže sladoled iz Pera Pana i pleše na tamburaše ispred Hotela. Socijalni talog!


Jasno ti je, nadam se, da tvoji postovi govore najvise o tebi samom ...

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): › . Begeš je Velegrad sa miljardu i po stanovnika, a Osijek ima jedva 2-3 miljona.


???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sviđa mi se što se opet svelo na jednu večer. nekako imam dojam da bude više ljudi kad se održava samo jednu večer, a ne dvije. čini mi se da se smanjio i broj kirbajskih štandova, što je za pohvalu.

prostor iza uranije, gdje se svirao jazz, je sjajan, samo su mi nekako premlako svirali, ziheraški.

ono što je bilo jako loše i što mi je jako smetalo jest što nitko nije čistio konjska govna s korza i promenade! nemam ništa protiv da konji tamo paradiraju (mislim na životinje, protiv ovih drugih konja imam), ali nema smisla da je sve zasrano od trga do promenadu i dalje, i to još te večeri kad jako puno ljudi šeta! mogli su angažirati nekoga da ide tom rutom i kupi tu balegu.

vrijeme kao vrijeme, o tome neću...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2010. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da se raspravlja i o malograđanštini... Pa, malograđani su prilično pristojna, uhodana, mirna i dosadna socijalna kategorija s kojom uglavnom nema većih problema i koja ima perspektive za napredak. Dakle, uvijek koplje ispred seljačina u kombinaciji s modernim prometno-komunikacijskim tehnologijama i vatrenim oružjem, kakvi su zavladali današnjim trendovima... Blago Krleži - nije znao za njih!
A što se OLJN tiče, sinoć dođoh u vrijeme kad je zapuhao onaj vjetar i otjerao pola ljudi, pa je bilo malo otužno. Iako izvornu romsku glazbu smatram najiskrenijom emocijom i jednim od najboljih etno-pravaca, ono sinoć u kombinaciji s rock-prizvukom i lošim ozvučenjem bilo je prava kazna za uši! Užas! Bolje da su svirali baranjski Romi onako kako i inače sviraju, barem bismo uživali umjesto što su nas boljele uši zbog loših zvučnika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2010. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Osječka ljetna noć 2010. [#3]
[Foto: Ante Delač][28.08.2010. Trg Ante Starčevića]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2010. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: › slazem se bolje da su svirali baranjski romi stvarno uzas od zvuka
Vidim da se raspravlja i o malograđanštini... Pa, malograđani su prilično pristojna, uhodana, mirna i dosadna socijalna kategorija s kojom uglavnom nema većih problema i koja ima perspektive za napredak. Dakle, uvijek koplje ispred seljačina u kombinaciji s modernim prometno-komunikacijskim tehnologijama i vatrenim oružjem, kakvi su zavladali današnjim trendovima... Blago Krleži - nije znao za njih!
A što se OLJN tiče, sinoć dođoh u vrijeme kad je zapuhao onaj vjetar i otjerao pola ljudi, pa je bilo malo otužno. Iako izvornu romsku glazbu smatram najiskrenijom emocijom i jednim od najboljih etno-pravaca, ono sinoć u kombinaciji s rock-prizvukom i lošim ozvučenjem bilo je prava kazna za uši! Užas! Bolje da su svirali baranjski Romi onako kako i inače sviraju, barem bismo uživali umjesto što su nas boljele uši zbog loših zvučnika...

_________________
Ratata... evo ti!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: