Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pauk uveo reda na osječkim ulicama [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 14:35 
Naslov:  Pauk uveo reda na osječkim ulicama [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U posljednja četiri mjeseca, otkako se pauk vratio na osječke prometnice, evidentirano je više od [b]700 izmještanja nepropisno parkiranih vozila i gotovo 200 pokušaja. Kazna za premještanje, podsjetimo, iznosi 400 kuna, za pokušaj 200, a ne dođete li po svoj automobil u roku 24 sata, na to će vam dodati i ležarinu koja je 50 kuna po danu.

Ne smijemo zaboraviti da uz sve to dobijete i čestitku iz policije – 400 ili 500 kuna, ovisno o prekršaju, odnosno 700 kuna stanete li na mjesto za invalide. Iako je detektirano nekoliko lokacija na koje pauk, zbog svoje veličine, ne može ući te se govorilo o nabavci još jednoga, manjeg vozila, od voditelja pauk-službe Slavka Petrića doznajemo kako do toga ove godine sigurno neće doći.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- sve veće zanimanje za pohranu krvi iz pupkovine u banku matičnih stanica
- javna rasvjeta u Usorskoj ulici u MO Brijest
- vrijeme sutra: sunčano i vruće



Osječka televizija - Vijesti, 18.08.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2010. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod Bijele lađe sa invalidskog mjesta svaku večer pokupe barem jedan auto. Lik sjedi u caddyju, a kad se netko naguzi na invalidsko, on uslika automobil i pozove pauka koji onda automobil odfura s parkirališta dok vi uživate na promenadi. Bila sam svjedok tome nekoliko puta prošli tjedan, zato, nemojte se zezati i parkirati tamo gdje je očito označeno da se parkirati ne smije osim ako imate valjano opravdanje (u ovom slučaju vrijedeća invalidska kartica).

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2010. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

parkirališta za invalide ispred interspara na kružnom toku je cesta meta pauka...kako je krenulo...izgleda da ce ubrzo morati nabaviti još jedan pauk Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marija031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uveli reda joj koji debil piše ovake članke??
I ja sam bila svjedok neku večer da dvojica debila doslovno čekaju u žutom caddy-ju i vrebaju žrtvu. JADNO!!! JADNICI I BJEDNICI!!! sa strane na cesti hrpa automobila i niti jednog da dignu. Čovjek sa obitelji iz Našica došao i vjerojatno nije vidio znak kako je bilo pola 10 i nije se stvarno vidjelo. JOŠ JEDNOM BJEDNICI DRINOVAČK! Sramota vas može biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2010. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marija031 je napisao/la: ›
Uveli reda joj koji debil piše ovake članke??
I ja sam bila svjedok neku večer da dvojica debila doslovno čekaju u žutom caddy-ju i vrebaju žrtvu. JADNO!!! JADNICI I BJEDNICI!!! sa strane na cesti hrpa automobila i niti jednog da dignu. Čovjek sa obitelji iz Našica došao i vjerojatno nije vidio znak kako je bilo pola 10 i nije se stvarno vidjelo. JOŠ JEDNOM BJEDNICI DRINOVAČK! Sramota vas može biti.


ma kako tebe nije sramota ovako pisati...možeš se sramiti...

Zamisli da si ti invalid, i da nemaš gdje parkirati....ako piše da je za INVALIDE.. onda je za INVALIDE.. ima milion drugih mjesta gdje može parkirati... ne mora biti udaljeno 5 metara od ulaza u trgovinu... ja bi za parkiranje na mjesta za invalide kažnjavala duplo više nego što je sada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2010. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li je netko vidio da se odvozi neka mečka ili bembara?????ili ne smiju več samo po levatima što neznaju parkirati.čisto me zanima jer ja dosada još nisam vidio?????'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
traumatolog
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hebeš takvu pauk službu. Dođu i parkiraju taj svoj žuti caddy na mjesto s kojeg inače dižu aute i onda čekaju. Doslovno pokupe auto koji se parkira odmah do njih. Ne kažem da ne pokupe prvo bezobraznike koji se parkiraju na 20 cm od fasade pa nitko živ ne može proći, ali ako nema takvih onda kupe sve živo. Kod bolnice im je švedski stol. Tu su cijeli dan. Pregledi, posjete, ovaca za šišanje koliko hoćeš. Smetao, ne smetao nose ti auto, jer tamo su svi u prekršaju, barem 20-ak automobila stalno. Nikada ne odu bez plijena.
Neki dan došli s policajcem i vidi vraga, nemaju šta odnijet. Pita ih cajac, a šta je s ovim žutim ovdje? Kažu mu oni: Ma to je naš!
Toliko o tome. Nemam ništa protiv da nose one koji stvarno ometaju promet, zauzmu mjesto za invalide, parkiraju na pješačkom, ali je ovo "ribarenje" sramotno. Kod bolnice baš šišaju ljude u nevolji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
traumatolog
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nk je napisao/la: ›
da li je netko vidio da se odvozi neka mečka ili bembara?????ili ne smiju več samo po levatima što neznaju parkirati.čisto me zanima jer ja dosada još nisam vidio?????'


Moram biti iskren, bilo je krasnih "lađa". Neke jedva dignu, ali nose i njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nk je napisao/la: › da li je netko vidio da se odvozi neka mečka ili bembara?????ili ne smiju več samo po levatima što neznaju parkirati.čisto me zanima jer ja dosada još nisam vidio?????'
Veceras sam vidio kako u Pejacevicevoj dizu neki Mercedes coupe, cinio se kao neki skupi auto.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2010. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka dižu svima; bilo je i vrijeme i neka ih ima još pet ako treba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marcipancic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2010. 10:42 
Naslov:  Re: Pauk uveo reda na osječkim ulicama [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, bitno je samo da se diže. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2010. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Marcipancic"]
Ma, bitno je samo da se diže. osijek031.com smile
Marcipancic je napisao/la: › ancic"]
Ma, bitno je samo da se diže. osijek031.com smile


Sram te bilo..ovo je ozbiljna tema Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ZuBnA PaStA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma man pa zaš lažeš kad svaki "cajac" dobro zna čije je to žuto vozilo hehe da se ti prebaciš iz bolnice malo na književnost ili u političare pa da tamo prodaješ maglu i izmišljaš priče Smile a ti marija pa gdje ti je kultura po meni si veći bijednik ti nego ona dva iz žutog caddya...ljudi vjerovatno rade svoj posao..koji moraju radit..vjerovatno moraju i prehranit nekoliko gladnih usta...možda to i jesu majmuni al da nisu oni bili bi neka druga dva majmuna...i tako u nedogled...samo ljudima koji neznaju parkirat uviek će oni biti majmuni...nikad neće biti majmun onaj koji nezna parkirat i kojem je teško prepješačit nekoliko metara nego mora parkirat uz dravu na mjesto invalida hehe smiješni ste...dajte se naučite parkirat i malo pješačit pa da nitko ne bude majmun....pokušajte pomoć sugrađanima...pa i sebi...naučit parkirat..kad parkiraš izađeš iz auta pa pogledaj gdje ga ostavljaš a ne svi ko muhe bez glave i onda vam svi drugi krivi Smile) nikad od nas naroda čini se meni....ma samo neka dižu i nek uvode red

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: