Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otišle su kao hostese, vratile se kao misice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 8:00 
Naslov:  Otišle su kao hostese, vratile se kao misice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sara, Albina i Izabela u Umag su otišle kao hostese, a kući se vratile kao misice.

Pola dana na nogama
Epitet najljepših već treću godinu zaredom na teniskim terenima odnijele su Osječanke. Tako su na već “utabanoj” manekenskoj stazi, nakon Tatjane Subotić i Ivone Kučere, ovog ljeta između njih devedesetak zabljesnule Miss hostesa ATP Umaga 20-godišnja Sara Stjepanek, njezina prva pratilja 18-godišnja Albina Perić te druga pratilja 20-godišnja Izabela Bagarić.

"Nije nam bio cilj doći do tenisača, nego zajedno s prijateljicama raditi, zabaviti se i odmoriti na moru" – govori najljepša umaška hostesa Sara, studentica prve godine osječke Ekonomije.

Niti jedna od njih nikada ranije nije uzela teniski reket u ruke, a još manje znala nešto o pravilima te kraljevske igre. Sada se već mogu pohvaliti skromnim znanjem. Radeći odgledale su sve mečeve, pa su svladale i osnove.

"Malo nam je prekasno da se počnemo time baviti, ali znamo prepoznati tenisače. Od stranih mi je najbolji Juan Carlos Ferrero, a od domaćih Ivan Ljubičić" – priznaje Izabela, buduća profesorica hrvatskoga jezika i književnosti.

Dok su Sara i Izabela znale kakav ih posao čeka u Umagu jer su tamo bile i lani, za Albinu je sve bila velika novost. Radilo se punom parom od 9 do 15 ili od 15 do 22 sata.

"Nismo baš imale previše vremena za razmišljanje o izboru najljepše hostese jer smo tamo došle prvenstveno raditi. Imali smo tek nekoliko dana probe hodanja po pisti, i to je to" – govori Albina, koja je tek "zakoračila" prema fakultetu, upisavši studij hortikulture u Slavonskom Brodu.

Bile dio nečega velikog
U Umag je stigla prodavati karte za mečeve, dok su Sara i Izabela većinu vremena provele među gledateljima u ložama. Ostvarile su tako želju da budu dio nečega velikog. U album umaških uspomena zalijepit će upoznavanje s Tonyjem Cetinskim.

"Odmah je ispalio: “Osječanke ste!” Kaže da nas je prepoznao po naglasku jer jako razvlačimo dok pričamo" – dodala je Albina, koja se za kraj slikala s pobjednikom Ferrerom, a za uspomenu dobila i lopticu s njegovim potpisom.

Iza ovih Osječanki već je i opsežna manekenska karijera jer su nosile revije na "Fashion Incubatoru". Ipak, zajednički im je cilj u životu – završiti fakultete i početi raditi.

Izvor: Vecernji.hr



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima li gdje veca fotka
da se vidi ljepota tih misica....
na ovakvoj fotki bi i ja izgledao kao mister Very Happy

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2010. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina, gdje je veće slika ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima ih tu nešto:
http://www.index.hr/xmag/clanak/osjecanka-sara-stjepanek-nova-miss-hostesa-atpa-u-umagu/504660.aspx

i nije prvi put da su missice iz Osijeka... mislim kako su i prošle godine osvajale slične titule na teniskim turnirima u hr. kome se da dublje istraživati, neka gugla... Wink

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cestitke ribama... zasigurno nije lako pobijediti u tolikoj konkureniji...

Nego, zanemarimo li sad konkretno ove osobe, jesam li ja usamljen u osjecaju da TV prilozi iz Umaga izgledaju kao najgore konjusarsko promicanje prostituiranja u kojem su hostese svedene na animir-dame, odnosno drolje ciji je posao praznjenje muda treceligaskim svjetskim tenisacima?

Ako jesam usamljen, obratite paznju na te izvjestaje. U svakom se spomene kako hostese uzdisu za bogatim tenisacima, a tenisace se redom pita sto im se najvise svidja, sugerirajuci da se hostese nalaze u top 2 razloga.

Gdje su sada kokosarske udruge koje se brinu o zastiti digniteta zena, djevojaka i svojih dzepova?! Smeta im gola zzena na plakatu, dupe u reklami, ali ovakvo notorno ponizavanje zena i svodjenje jednog trecerazrednog ATP turnira na festival jeftine picetine im ne smeta?

To je onaj pravi, iskonski konjusarski mentalitet, zelja da se nekom svidimo, pa makar i preko mufova hostesa.

Jadno.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za dobrobit i promidžbu turizma u Rvata...što fali malo pokazati kako imamo zgodne pic...ovaj žemske....i to pogotovo kad imaš priliku to pokazati uz sasvim bazazleni primjer kao reportaža o sportu....
kud ceš bolju priliku napaljenim mlatimudanima koji prate sport....pokazati malo sisa i guzica...
rekli bi stari kinezi...jednim udarcem 2 muhe... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2010. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sport, novac, lijepe žene.
Uvijek išlo skupa i ići će.
Nije da smo mi izmislili ovo.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: › Sport, novac, lijepe žene.
Uvijek išlo skupa i ići će.Nije da smo mi izmislili ovo.
Ocekivao sam da necu biti shvacen u potpunosti. ;-)

Moj komentar se nije odnosio na cinjenicu da 90% osoblja ATP Umag cine hostese, vec o nacinu kako novinari i televizijske kuce od tog sportskog dogadjaja prave sajam snosaja. Iz svakog priloga kao da vristi poruka "je, levoshi smo, imamo jadan turnir i trecerazredne tenisace koji na njemu nastupaju, ali vidi kakve lijepe cure imamo - za vas smo izabrali najljepse od svih, samo da vi budete sretni, o Presveti Tenisaci, dodjite u nasu malu vukojebinu i poprcajte stogod, to su sve jeftine provincijalke gladne slave!".

Lijepih zena ima u Formuli 1, na drugim teniskim natjecanjima, ima ih gdje god zelis, bit ce i njihovh fotki i snimaka, ali te lijepe zene ce biti prikazane kao popratni inventar i ni milimetar vise od toga.

Imam osjecaj da je netko zelio od Umaga napraviti sportski dogadjaj koji, kad vec ne moze novcem i ugledom, tenisace privlaciti jeftinom picetinom.

Uostalom, procitaj prvu recenicu ribe "nije nam bio cilj doci do tenisaca". Ne bi ona to rekla da ne postoji uvrijezeno pravilo i ocekivanje da hostese "zabavljaju" tenisace.

I onda ce u Hrvatskoj Ukrajinke nositi stigmu. Tctctc...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj, mediji vole žutilo i smeće... pravdaju se da raja to voli. već me dugo taj pristup živcira, ali dobro.. na žalost, čini mi se kako je to takvo stanje stvari. začrani krug gluposti se nastavlja. osijek031.com smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peggy
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako se neki vole praviti pametni...
ima istine u tome što pričate, ali to što mediji pišu su samo deseta strana, svake godine iste priče...

od svih hostesa vjerujem da nema ni 5% onih koji su došli radi tenisaca (a vjerujem da ih takih mora biti), vecina ih niti ne zna i boli ih ona stvar.. dodju se zabaviti s ekipom... ružno je što tako prozivate veliki broj cura, pozivajuci na to da su sve ofucane droce, a vecina njih odradi svoj posao, i odlazi s ekipom, tenisace jedva i prepozna.. nije svakom cilj otic poj*** se i biti u novinama, i tako će u novinama biti to napisano, bez ikakva povoda..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro @peggy zbori....
ne može se na osnovu napisanog clanka nekog novinara kojem samo picka šece pred ocima...karakterizirati te same djevojke...
no opet s druge strane...budimo realni...te djevojke su imale podjednaku mogucnost odluciti...da li ce kopati kanale....ili pokazati svoje sise i guzice te na taj nacin...zaraditi neku lovu...status misice ili koju spolnu boleštinu...no dobro..to sad nije tema....

s druge strane @Mungos...postavi se ti u ulogu novinara...i sad kao što sam kažeš...s jedne strane imaš trecerazredni teniski događaj...a sa druge strane prelijepe ako ne i najljepše osjecanke...u ulozi hostesa.....
i što ceš sad...pisati clanak o tenisu...kojeg naprosto nikog ne zanima....ili o pic...ovaj žemskama...koje ne samo da plijene pozornost svojom ljepotom...nego i požrtvovnošcu i mukotrpnom ulaganju u sebe...ne bili od obicnih žemski postale misice.... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cz m88
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.08.2010. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Priče za malu djecu. Bodeži se tamo idu trpati, kraj priče!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2010. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je takav tip cura - uživaju kad ih napaljeni tenisači i ini gledaju dok se šeću po nekim pistama u minicama i dekoltiranim majicama. Osobno, kad bih morala birati između toga i kopanja kanala, uvijek bih odabrala ovo drugo jer mi se manje gadi kopati zemlju od slina nekih sredovječnih, ajmo reći, muškaraca koji samo čekaju koja će prva pokleknuti, jel..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2010. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Moj komentar se nije odnosio na cinjenicu da 90% osoblja ATP Umag cine hostese, vec o nacinu kako novinari i televizijske kuce od tog sportskog dogadjaja prave sajam snosaja. Iz svakog priloga kao da vristi poruka "je, levoshi smo, imamo jadan turnir i trecerazredne tenisace koji na njemu nastupaju, ali vidi kakve lijepe cure imamo - za vas smo izabrali najljepse od svih, samo da vi budete sretni, o Presveti Tenisaci, dodjite u nasu malu vukojebinu i poprcajte stogod, to su sve jeftine provincijalke gladne slave!".


U ovom djelu si i napisao zašto je to tako.
Po meni organizatori rade sjajan posao.
Imamo lijepih žena na bacanje, oni to iskorištavaju i od lošeg turnira iz godine u godinu rade sve bolji sportski događaj.

ATP umag polako postaje jedan od zaštitnih znakova našeg turizma.

A zašto te cure idu tamo, u to ne ulazim..čuo sam svašta Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Umagu se i inače priča kao o mjestu gdje je u vrijeme ovog turnira, a i poslije žetva za dame koje, recimo, ne vole baš dosadne i zamarajuće poslove, a zaradile bi dobro. Jer, ipak tamo navraća dosta poznatih koji im mogu riješiti štošta u životu. Vjerujem da nekad čak i nije pitanje novca - svatko ima svoje razloge... A valuta kojom se tamo trguje - najstarija je na svijetu...
Tako da - ovo stoji:
tamna strana je napisao/la: ›
te djevojke su imale podjednaku mogucnost odluciti...da li ce kopati kanale....ili pokazati svoje sise i guzice te na taj nacin...zaraditi neku lovu...status misice ili koju spolnu boleštinu...

Neke stvari su pitanje osobnog izbora. Uvijek ima ljudi/žena koji računaju što im je isplativije i lakše: ubijati se od posla svaki dan 8 sati za neku crkavicu koja nije dovoljna za in-garderobu i kozmetičke tretmane ili dobiti sve to gratis +i džeparac na mjestu gdje možeš nać likove koji će ti to priuštiti za određene protuusluge. Uvijek će biti određen postotak žena, ali i muškaraca (čak znam jedan slučaj i to baš vezano za Umag) koji ovako razmišljaju, dakle koji sami odaberu put. To su i najstabilniji nositelji najstarije profesije na svijetu, jer kad bi se teoretski i postiglo društvo bez svih onih "uvjeta" koji dovode do tih pojava - uvijek bi postojao jedan postotak koji bi održavao na životu najstariji zanat. To je u ljudskoj prirodi. Nažalost.
A to što mediji forsiraju ovakvu sliku o tom turniru - pa to je samo činjenično stanje tamo koje traje već 15-tak godina. Pogledajte samo čime se, i inače, bave mediji: dovoljno je pročitati top-naslove, dovoljno je vidjeti od kojih jadnica prave zvijezde itd. Nije mi tu ništa nelogično, iako odvratno. Nakon što smo odgledali na TV izjavu jedne novopečene zvijezde kako je primala novac i darove za ševu - ne znam što bi nakon toga još bilo šokantno?!

P.S.
Da ne ispadne da sam zlobna - sve što napisah gore ne odnosi se na ove cure, jer ih niti ne poznajem. To su stvari o kojima se priča godinama. Ove cure su doista lijepe i želim im sreću u životu, ne odnosi se na njih... Mada, i dalje mislim da Umag nije dobar početak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: