Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tužili Tržnicu jer su se okliznuli na trulo voće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 7:00 
Naslov:  Tužili Tržnicu jer su se okliznuli na trulo voće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupci na tržnicama u potrazi za proizvodom koji žele kupiti obično ne gledaju kuda hodaju. Tako se katkad dogodi da se okliznu na komade voća ili povrća koje padne s klupe.

- "Hodala sam tržnicom i odjednom sam osjetila da gubim tlo pod nogama! Uhvatila sam se za klupu u posljednji trenutak i kad sam pogledala dolje, vidjela sam trulež od voća koje je već bilo izgaženo. I prostor uokolo bio je i samim tim opasan" - kaže sugrađanka.

Ljerka Kujundžić, pomoćnica direktora za pravne, kadrovske i opće poslove u Tržnicama, potvrdila je da se svake dvije-tri godine dogodi da oštećeni tuže Tržnice zbog sličnih razloga.

- “Ljudi mogu pasti na području tržnica neovisno o tome je li riječ o kliskom terenu ili ne. Rijetki su slučajevi da nam se zbog toga požale, odnosno da tuže, ali ih ima. U svakom slučaju, čišćenje tržnica obavlja se svakodnevno, a pranje jednom tjedno” - pojašnjava Kujundžić.

Inače, u ljetnim mjesecima pranje se obavlja češće nego u ostalim dijelovima godine. Dežurni čistač počistit će prostor tržnica tijekom prijepodneva po potrebi, dok se u poslijepodnevnim satima čišćenje obavlja svakoga dana. Prodavač kojemu ispadne komad voća, odnosno koji uprlja prostor oko svog prodajnoga mjesta, dužan je, kaže Kujundžić, sam ga očistiti. Ne učini li to, upozorit će ga dežurni naplatnik, a u slučaju većeg zaprljanja prostor će očistiti dežurni čistač kako bi se spriječili padovi i prijelomi.

Osim dežurnog naplatnika na glavnoj osječkoj tržnici, po jedan je određen za donjogradsku tržnicu i jedan za sve ostale, tzv. male tržnice.

- “Oni su u obilasku tržnoga reda i vode računa o tome da je prostor čist i uredan. I čišćenje ostalih tržnica obavlja se redovito pa je služba čišćenja zadužena prostore malih tržnica držati urednima, i to svakoga dana. Za nas nema neradnoga dana, radimo tijekom cijeloga tjedna”, naglasila je Kujundžić.

Autor: Marija Mihelić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Cacan/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amerika hehe.................besparica je pa cemo se tuzakati još za svaki klinac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto dokaza kako neki ne vide dalje on nosa....
toliko su ponosni da im je teško pogledati na pod gdje trebaju hodati

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nije vam ovo el ej lo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sin dotiče gospođe je odvjetnik tako da znaju šta rade.obični smrtnik bi samo opsovao i otišao dalje

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: