Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Braniteljske udruge složne u osudi incidenta u Dalju [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pegy.............nemoj sjediti na dvije stolice........kakva cuda mogu napraviti, ako zelis biti dio te političke svinjarije, moraš biti isti kao oni, inace nisi podoban, tj podobna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kloppo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko znam sami građani Osječko-baranjske županije su izabrali Šišljagića za župana. Ovo stvarno nije bilo ni vrijeme ni mjesto za ovakav istup, ovaj njegov incident je za svaku osudu .Šišljagiću bi bilo bolje da nije ni dolazio u Dalj, trebao je ostati tamo gdje je bio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije trebao, kako on kaze, praviti 1000 kilometara da bi dosao......................znao je tocno datum sjecanja na poginule u dalju, sukladno tome trebao je i planirati godisnji.................zanima me samo tko je snosio troskove njegovog dolaska

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Super, @tempuse, samo vjerojatno računaš na amneziju čitatelja svog posta, jer ova naprasna žeđ za istinom tempirana je upravo u vrijeme razlaza s HDZ-om. Kao što i sam kažeš - svi ste bili stranačke kolege i imali dovoljno vremena (barem 15-tak godina!) da poradite na istini. A zašto niste? Vjerojatno bijaste uljuljkani pozicijama, pa je i istina izgledala malo drugačije... Sad vam odgovara spominjati i potkusurivati se tuđom nesrećom, jer vam je svađa s bivšom bratijom stranačka propaganda. Budino iskreni - to stoji iza blebetanja o istini... I to baš na ovaj dan, i to baš na ovom mjestu. Kad su kamere uključene, pa će se daleko čuti kokodakanje o - samima sebi.


Gledaj @Sharon, nikad nije kasno. Upravo pod cijenu da se izgube fotelje i pozicije u Zagrebu, tražilo se više u proračunu za naše projekte. Reci mi neke druge zastupnike iz 4. i 5. izborne koji su mimo stranačke stege tražili za svoj kraj (čast Vinkoviću). Dugo je to tinjalo, ali nikad u Zg nije bilo razumjevanja. '90. ratne, mirna reintegracija tek '98., potom dolazi koalicija, opet ništa, kad se očekivalo da će se konačno stvari pokrenuti Sanader poručuje Glavašu: ''Koji k. hoćete vi u Slavoniji, vi se skroz nešto bunite!'' Ostalo je povijest.

Nije stvar u tome da se nije tražilo i prije, ali uvijek su bili neki izgovori dok se jednostavno više nije moglo čekat. Tamo i dalje vlada šuti i ''ne talasaj''.

Što se tiče tuđe nesreće, to je nesreća sviju nas. A što se tiče svađe jer se traži istina, jer se traže novci, jer se traži ono što nas pripada, kamo sreće da nam se u toj svađi pridruže i ostali slavonski zastupnici. Koliko im ljudi uopće zna i ime nabrojati?

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na jetra mi ide ova vaša "borba", tempuse. Nije to borba nego sila prilika. Junfer ste izgubili u HDZ-u jednom za sva vremena, a sad nema druge nego kontra njih.
Kao i sve iz ove kuhinje, laž je i ova rečenica oko koje su se, kao, razišli pajde iz HDZ-a. Razišli su se jer je Sanader htio strpati u buksu bivšeg frenda koji mu je namještao stranačke izbore. Inače, Slavonija je sa svojim problemima postojala i za vrijeme njihove hdzeovske ljubavi, pa se nitko nikad nije ni počešao zbog toga. Skupa s ostalim stranačkim drugovima ste Jakovčića i Kajina nazivali autonomašima i pljuvali po regionalizmu, a sad tu ideju sustavno zloupotrebljavate i silujete jer vam ne pada na pamet ništa drugo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Super, @tempuse, samo vjerojatno računaš na amneziju čitatelja svog posta, jer ova naprasna žeđ za istinom tempirana je upravo u vrijeme razlaza s HDZ-om. Kao što i sam kažeš - svi ste bili stranačke kolege i imali dovoljno vremena (barem 15-tak godina!) da poradite na istini. A zašto niste? Vjerojatno bijaste uljuljkani pozicijama, pa je i istina izgledala malo drugačije... Sad vam odgovara spominjati i potkusurivati se tuđom nesrećom, jer vam je svađa s bivšom bratijom stranačka propaganda. Budino iskreni - to stoji iza blebetanja o istini... I to baš na ovaj dan, i to baš na ovom mjestu. Kad su kamere uključene, pa će se daleko čuti kokodakanje o - samima sebi.


Gledaj @Sharon, nikad nije kasno. Upravo pod cijenu da se izgube fotelje i pozicije u Zagrebu, tražilo se više u proračunu za naše projekte. Reci mi neke druge zastupnike iz 4. i 5. izborne koji su mimo stranačke stege tražili za svoj kraj (čast Vinkoviću). Dugo je to tinjalo, ali nikad u Zg nije bilo razumjevanja. '90. ratne, mirna reintegracija tek '98., potom dolazi koalicija, opet ništa, kad se očekivalo da će se konačno stvari pokrenuti Sanader poručuje Glavašu: ''Koji k. hoćete vi u Slavoniji, vi se skroz nešto bunite!'' Ostalo je povijest.

Nije stvar u tome da se nije tražilo i prije, ali uvijek su bili neki izgovori dok se jednostavno više nije moglo čekat. Tamo i dalje vlada šuti i ''ne talasaj''.

Što se tiče tuđe nesreće, to je nesreća sviju nas. A što se tiče svađe jer se traži istina, jer se traže novci, jer se traži ono što nas pripada, kamo sreće da nam se u toj svađi pridruže i ostali slavonski zastupnici. Koliko im ljudi uopće zna i ime nabrojati?


ja bi najsretniji bio kad bi se zastupnici iz svih stranaka udruzili i trazili novce za projekte u najsiromasnijoj regiji ali mi slavonci smo uvijek bili šonje i njonjavci. uvijek smo pljuvali po svojima i kao nesto se bunili preko kurca ali niakd nesto konkretno i zestoko.
napokon su se stvari pocele mjenjati i eto prvi su poljoprivrednici vidili da se moze bosti sa rogatim i dobit bitku.
sad u bitku krecu đakovčani sa sdp-ovim gradonacelnik uz pomoc zupanije i vjerujem da ce uspjeti urazumit vladu (iako je vlada danas donjela odluku da uprava ergele seli u lipk)
Ta ergela u đakovu je bas primjer kako bi se sve stranke mogle ujediniti sa boljitak Slavonije ali ne..politicki postavljen HDZovac u upravi ergele podrzava odluku vlade da se iz njegova Đakova (400g stara ergela) uprava preseli u 10ak g. staru ergelu u Lipiku

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, progledasmo otkad naše slavonske interese u Saboru zastupa HDSSB... Na svakom koraku se vide uspjesi... Baš jučer se na ulici spotakoh o jedan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je je ... krasno se poljoprivrednici bore ... evo ja ću ispeći kolače ... pa ću ti stati pred vrata ... i ne puštam te van iz kuće dok mi ne platiš 10,00 kn za kolač ...

što se tiče Đakova: dobro je premijerka rekla: svi su za štednju dok se ta štednja njih ne dotiče ...

nego, recite vi meni koje to projekte vlada nije financirala u slavoniji i baranji, konkretno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2010. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Ma, progledasmo otkad naše slavonske interese u Saboru zastupa HDSSB... Na svakom koraku se vide uspjesi... Baš jučer se na ulici spotakoh o jedan...


a nemoj tako ... evo se obnovila Vinkovačka ...
(samo mi nije jasno zašto se obnavljala)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2010. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bavaria je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la: ›
Ma, progledasmo otkad naše slavonske interese u Saboru zastupa HDSSB... Na svakom koraku se vide uspjesi... Baš jučer se na ulici spotakoh o jedan...


a nemoj tako ... evo se obnovila Vinkovačka ...
(samo mi nije jasno zašto se obnavljala)


zasto se obnavlja...............treba nekom love, eto zasto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): ›
bavaria je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la: ›
Ma, progledasmo otkad naše slavonske interese u Saboru zastupa HDSSB... Na svakom koraku se vide uspjesi... Baš jučer se na ulici spotakoh o jedan...


a nemoj tako ... evo se obnovila Vinkovačka ...
(samo mi nije jasno zašto se obnavljala)


zasto se obnavlja...............treba nekom love, eto zasto


znaci cesta mora totalno propast da bi se obnovila? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: