Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promet ponovo teče Vinkovačkom od Dunavske do kružnog toka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2010. 21:03 
Naslov:  Promet ponovo teče Vinkovačkom od Dunavske do kružnog toka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dio Vinkovačke ulice, od Dunavske do kružnog toka, zatvoren 30. srpnja 2010. - ponovo je pušten u promet. Osijek-Koteks je u poslijepodnevnim satima završio radove na obnovi kolnika u dužini od 550 metara, vrijedne 257 tisuća kuna. U 16:30 asfaltirani su posljednji dijelovi kolnika, a već u 17:15 ulicom je krenuo promet, doduše bez horizontalne signalizacije na kolniku.

Radovi u 16:30


Promet u 17:15


Foto: cacan[mob]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2010. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šahtovi taman po desnom tragu kotača.

Pa ja više ne znam tko je tu normalan.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 0:25 
Naslov:  Re: Promet ponovo teče Vinkovačkom od Dunavske do kružnog toka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad je bio zaustavljen promet? Shocked Shocked Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjećam se naslova u Glasu dok su bivši gradili ceste: prometni kaos u gradu, ljutiti sugrađani pitaju zar je baš danas trebalo raditi ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Šahtovi taman po desnom tragu kotača.

Pa ja više ne znam tko je tu normalan.

Klasika kad su u pitanju osječke prometnice. Na Divaltovoj na potezu od Bijelo plavih do križanja kod Arbanasa moraš preći preko bar 50 šahtova, naravno desnim kotačem... Nekad pomislim da su ti građevinari doista maloumni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2010. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i na čepinskoj ista situacija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali milion puta sam prošao tim djelom ceste....i iskreno..nisam ni primjetio da je tu potrebna sanacija kolnika....nije bilo rupa...nije bilo ulegnuca..iliti vagaša....
e sad zbog cega je taj dio saniran..valjda to znaju ovi što su radili....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
mali milion puta sam prošao tim djelom ceste....i iskreno..nisam ni primjetio da je tu potrebna sanacija kolnika....nije bilo rupa...nije bilo ulegnuca..iliti vagaša....
e sad zbog cega je taj dio saniran..valjda to znaju ovi što su radili....

E baš to! Ni meni i dalje nije jasno kakva sanacija se tamo radila O.o a ima mali milijun mjesta po gradu koja stvarno trebaju sanaciju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Šahtovi taman po desnom tragu kotača.

Pa ja više ne znam tko je tu normalan.


par puta sam tamo prolazio,i nema nikakvih šahtova da gaziš desnim kotačem po njima,dapače,uopće ih skoro nema..kad se ide iz kružnog toka na bosutsko,nema ništa..a kad se vraća za grad,ima dva šahta dolje u samoj rupi podvožnjaka,ali tu je cesta dovoljno široka,i uz sami lijevi rub ceste su,tako da se mogu čak i zaobici,iako nisu ni prejerano duboki...ne znam gdje si ti primjetio šahtove po desnom traku...jedino ako ne pišeš napamet i po viđenom sa slika..ja ih nisam vidio,a ni prešao preko njih...i to govorim za lijevi,ajmo reći unutrašnji trak ceste,jer je samo taj i rađen..desni trak gdje ide pruga,nije rađen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › mali milion puta sam prošao tim djelom ceste....i iskreno..nisam ni primjetio da je tu potrebna sanacija kolnika....nije bilo rupa...nije bilo ulegnuca..iliti vagaša....
e sad zbog cega je taj dio saniran..valjda to znaju ovi što su radili....

Upravo to, živim tamo u blizini i zaista nisam primijetio da je taj dio ceste trebao sanaciju... dakle, opralo se četvrt milijuna kuna na ovome. Fuj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.08.2010. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: › par puta sam tamo prolazio,i nema nikakvih šahtova da gaziš desnim kotačem po njima,dapače,uopće ih skoro nema..kad se ide iz kružnog toka na bosutsko,nema ništa..a kad se vraća za grad,ima dva šahta dolje u samoj rupi podvožnjaka,ali tu je cesta dovoljno široka,i uz sami lijevi rub ceste su,tako da se mogu čak i zaobici,iako nisu ni prejerano duboki...ne znam gdje si ti primjetio šahtove po desnom traku...jedino ako ne pišeš napamet i po viđenom sa slika..ja ih nisam vidio,a ni prešao preko njih...i to govorim za lijevi,ajmo reći unutrašnji trak ceste,jer je samo taj i rađen..desni trak gdje ide pruga,nije rađen.

Sad još nisu duboki, tjedan-dva-tri pa ćemo vidjeti.

A inače pogledam sliku pa onda komentiram, da, to je moja uobičajena praksa. Mislim, tko bi se normalan provozao ulicom pa tek onda komentirao, jel' da?


_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › mali milion puta sam prošao tim djelom ceste....i iskreno..nisam ni primjetio da je tu potrebna sanacija kolnika....nije bilo rupa...nije bilo ulegnuca..iliti vagaša....
e sad zbog cega je taj dio saniran..valjda to znaju ovi što su radili....

Upravo to, živim tamo u blizini i zaista nisam primijetio da je taj dio ceste trebao sanaciju... dakle, opralo se četvrt milijuna kuna na ovome. Fuj



bome to si i ja kontam....legalno opran novac...i eto kao što se iz priloženog vidi...nekim cudom u iznenađujucem kratkom vremenu...s obzirom kako se inace kod nas poslovi obavljaju...kreneš danas a rok završetka...tko zna Smile
al zato....ovo je bilo ekspresno obavljeno Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la: › par puta sam tamo prolazio,i nema nikakvih šahtova da gaziš desnim kotačem po njima,dapače,uopće ih skoro nema..kad se ide iz kružnog toka na bosutsko,nema ništa..a kad se vraća za grad,ima dva šahta dolje u samoj rupi podvožnjaka,ali tu je cesta dovoljno široka,i uz sami lijevi rub ceste su,tako da se mogu čak i zaobici,iako nisu ni prejerano duboki...ne znam gdje si ti primjetio šahtove po desnom traku...jedino ako ne pišeš napamet i po viđenom sa slika..ja ih nisam vidio,a ni prešao preko njih...i to govorim za lijevi,ajmo reći unutrašnji trak ceste,jer je samo taj i rađen..desni trak gdje ide pruga,nije rađen.

Sad još nisu duboki, tjedan-dva-tri pa ćemo vidjeti.

A inače pogledam sliku pa onda komentiram, da, to je moja uobičajena praksa. Mislim, tko bi se normalan provozao ulicom pa tek onda komentirao, jel' da?




ne znam koja je tvoja uobičajena praksa Wink samo kazem da nije tako strasno kako si htio navest ( zato sam i naveo jesi prolazio,ili vidio na slikama u tekstu,pa slutis),jer su sahtovi,a ima ih jako malo,ali su postavljeni u visini s asfaltom,i ne vidim razloga zasto bi se sad to navodilo kao neki minus,i kriticnost...a hoće li propast,i kako ce biti,to ne mogu znati ni ja a ni ti...mogu propast sutra,a i ne moraju nikad,ali ne treba odma pravit problem i pljuvat....jel' da?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.08.2010. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa gledaj, mali od ČAČE, nije Divaltova bila strašna prva 3-4 dana, dok se šahtovi nisu razjebali, neke poklopce ukrali i dok nije sve kompletno propalo 10 cm u asfalt.

Dopizdi čovjeku svakih 20 metara prijeći preko rupe.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2010. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Pa gledaj, mali od ČAČE, nije Divaltova bila strašna prva 3-4 dana, dok se šahtovi nisu razjebali, neke poklopce ukrali i dok nije sve kompletno propalo 10 cm u asfalt.

Dopizdi čovjeku svakih 20 metara prijeći preko rupe.


ovdje su sahtovi na sredini ceste i nisu ko oni na divaltovoj ovo su oni zatvoreni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: