Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ankin dvor... pitam se..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Luna26
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2010. 13:47 
Naslov:  Ankin dvor... pitam se..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo neznam di točno smjestiti ovu temu..no očito bi trebalo svugdje po malo..(nešto kao info nove tv"hoćemo znati")..
zanima me kada ste zadnji puta išli prema ankin dvoru??..ja prođem ponekad "kao" da skratim put do vinkovačke..i taako pitam se pitam znaju li naši "gradski oci" da i tamo žive ljudi..moožda i znaju, ali se vjerojatno ne usude sa svojim autićima provozati tamo jer je doslovno rupa na rupi (što bi značilo nemamo novčića da nabacimo bar kamenčiće)..i još nešto..zanima me mogu li ljudi koji žive tamo reći da žive u osijeku..ja baš i ne bih rekla ... ja na posao mogu u čemu god, a tamošnje stanovništvo sigurno do asfalta idu u gumenim čizmama..zar nije to tužno nema se novca popravljaju se manje bitne gluposti, a tamo ljudi žive doslovno u divljini..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2010. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=23922


ajd prvo ovo...
stari kinezi bi rekli...obecanje, ludom radovanje iliti po naški...jebeš covjeka...(citaj politicara) koji ne zna nešto obecati i napraviti projekt koji se nece nikad ostvariti

a sad što se tice topica....



puno puta tamo prolazim...gotovo svaki dan...što znaci i u svakavim vremenskim uvjetima...te znam kroz što ti ljudi moraju proci da bi uopce došli do civilizacije....
i dobro je napisano da ti ljudi koji žive tamo...kao da su ostali zarobljeni u 15 stoljecu...jednostavno tko god normalan prođe jednom tamo..se zapita...zar je moguce da netko poželi uopce tamo živjeti...
no eto život je takav da nemaju svi mogucnosti izabrati sebi nekakvu bolju poziciju za daleko normalniji život nego što je tamo

uglavnom...ne preostaje ništa drugo nego da ti ljudi cekaju još jedne izbore...pa ako ništa drugo...da opet se njih spomene kako ce im omoguciti barem da imaju asfalt u 21. stoljecu

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2010. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da su ti ljudi bili zaposleni na onoj farmi tamo-dali još postoji?! Farma se bavila uzgojem prvoklasnih mliječnih junica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luna26
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2010. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Mislim da su ti ljudi bili zaposleni na onoj farmi tamo-dali još postoji?! Farma se bavila uzgojem prvoklasnih mliječnih junica


sramim se..ipak nisam vidjela (link) objavu koja je bila..hmm negdje u drugom mjesecu..(ups, a sad je...)

pegy sorry..ali meni tvoj komentar zvuči "ak su tamo zaposleni što ćem im nešto bolje" kao što rekoh samo mi tako zvuči možda nisi tako mislila...(da me ne shvatiš krivo)

no što se tiče onog "grad nije htio ili što već jer su dogovori s ne znam s kim".. ispada da je to tek nedavno naseljeno..

mene se to u biti apsolutno ne tiče..živim u gradu i ne trebam prolaziti tamo..al igrom slučaja prođem iz radoznalosti tek da vidim kolko uopće misle na onaj dio..i uvijek isto..štoviše čak i gore..nije da krivim ovu vlast..nitko od prijašnjih nije ništa napravio..i eto imam prijedlog za novi naziv "zaboravljeni"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luna26 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
Mislim da su ti ljudi bili zaposleni na onoj farmi tamo-dali još postoji?! Farma se bavila uzgojem prvoklasnih mliječnih junica




pegy sorry..ali meni tvoj komentar zvuči "ak su tamo zaposleni što ćem im nešto bolje" kao što rekoh samo mi tako zvuči možda nisi tako mislila...(da me ne shvatiš krivo)



Ne shvaćam ja tebe krivo, već velika većina ljudi u našim krajevima trpa farme i radnike na farmama u već predviđeni koš iskrivljenih predumišljaja u smislu da su to glupi ljudi koji se bave prljavim poslom. Zato se i ti ispričavaš jer isto tako misliš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luna26
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Luna26 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
Mislim da su ti ljudi bili zaposleni na onoj farmi tamo-dali još postoji?! Farma se bavila uzgojem prvoklasnih mliječnih junica




pegy sorry..ali meni tvoj komentar zvuči "ak su tamo zaposleni što ćem im nešto bolje" kao što rekoh samo mi tako zvuči možda nisi tako mislila...(da me ne shvatiš krivo)



Ne shvaćam ja tebe krivo, već velika većina ljudi u našim krajevima trpa farme i radnike na farmama u već predviđeni koš iskrivljenih predumišljaja u smislu da su to glupi ljudi koji se bave prljavim poslom. Zato se i ti ispričavaš jer isto tako misliš.


recimo da se UOPĆE NE SLAŽEM S TOBOM..nisi krivo shvatila neg totalno krivo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: