Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladi, brzi, mrtvi [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.07.2010. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche... moj auto ima klimu koja košta više nego tvoj skuterčić i autić zajedno, vrlo vjerojatno..o ubrzanju da ne govorim...naravno skuter je brži prve 2 s..

p.s. ne bih ja tebe stavio na ignore listu...ne još i ja... mama i tata su te stavili davnih dana na ignore...zato takvi mulavi komentari.... vjerujem da nije lako igrat se sa vjevericama i sjekirama

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hellraiser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2010. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Opusti se, samo sam htio provjeriti da li me je audi stavio na ignore listu Very Happy

Ali kad već komentiraš, ne vidim ništa loše u tome da prođem pored kolone, praktično po crti, u trenutku kad ta kolona stoji a iz suprotnog traka ne nailaze vozila.

Ti autom ne možeš raditi što ja mogu motorom i zato te to pecka, kao i ostatak onih koji se osjete zakinutima što ja imam tu prednost, iako nikome ne smetam, niti usporavam tu kolonu kad se upali zeleno.
znači praktično sam za tebe "nevidljiv"..ali eto, pati te to Very Happy



patit će tebe kad te tako nevidljivog netko od nas "frustriranih" automobilista sašije s boka u namjeri da se prestroji il sl....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.07.2010. 15:51 
Naslov:  Re: Mladi, brzi, mrtvi [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako govorimo o vožnji, onda sam u bržoj traci i prolazim kolonu koja je u prvoj...
ako se prestrojavaš i sašiješ me..jebiga brate kriv si a ja postajem još jedna žrtva oduzimanja prednosti.
toga sam svjestan.

@audi ti si moj idol! Very Happy
Si zahvalio tati što ti je kupio tako cool autić? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: