Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budimo realni...
kupnja alkohola maloljetnicima ne prestavlja nikakav problem...
ako ne kupe alkohol u birtiji onda kupe u trgovini...
(iako ova provala stoljeca kako konobari gledaju osobne stvarno izaziva smijeh kod mnogih)

cinjenica je da je alkohol dostupan svima...
i trenutna lokacija ne uvjetuje cinjenicu kako ce se balavurdija ponašati
gdje god oni bili....prica ce biti ista...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e odlično, sad je savršeno dobro vidljivo da se može zatvarati jedan za drugim kaf i da se neće ništa postići! poanta je da su poduzete mjere odgovornih za ovaj problem opet djelovale u krivom smjeru i na krive ljude. i to im nije nažalost ni prvi, a ni posljednji put jer teško da će oni ikad nać neko pametno rješenje, a našli bi ga da barem jednom pročitaju komentare na ovakve ili slične teme (kad se pisalo o westu ili oksu na ovom portalu), ali ne, to njima nije zanimljivo i idu linijom manjeg otpora... dakle, lakše je zatvorit kaf, pa onda možda sad i drugi, pa šta onda? pa treći! i tako dok ih ne pozatvaraju sve, umjesto da se malo bace na one zahtjevnije mjere djelovanja kao što su malo poslat inspektore u ophodnje i nadgledanja i kažnjevanja (a ne zatvaranja) i počet sa temeljitim utjecajem na roditelje i njihove navike puštanja djece u birtije prije njihove 18. godine.


Zadnja promjena: oftopik; 12.07.2010. 10:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 10:26 
Naslov:  Re: Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nekidan tamo prolazio, kad ono,užas,zlo,sve tamne sile svijeta su se spustile u tom trenu,djeca jedu,piju drogu,iz kanti,lavora,klinke se satiru od ku..a,sjede na ladnom betonu, ma zlo,to nisu djeca,to su demoni,ne dajte im flaše ni čaše..užasssssss! Very Happy Very Happy šalu na stranu, ma dajte,pustite djecu nek piju i nek se vesele,danas tamo,sutra amo..proci ce ih to..a zapišanih ulaza i povracotina ce biti uvijek,gdje god se pilo,pa ako se danas bune iz ove ulice,sutra ce iz one..ali to tako mora biti,i nema druge,jednostavno! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la: ›
e odlično, sad je savršeno dobro vidljivo da se može zatvarati jedan za drugim kaf i da se neće ništa postići! poanta je da su poduzete mjere odgovornih za ovaj problem opet djelovale u krivom smjeru i na krive ljude. i to im nije nažalost ni prvi, a ni posljednji put jer teško da će oni ikad nać neko pametno rješenje, a našli bi ga da barem jednom pročitaju komentare na ovakve ili slične teme (kad se pisalo o westu ili oksu na ovom portalu), ali ne, to njima nije zanimljivo i idu linijom manjeg otpora... dakle, lakše je zatvorit kaf, pa onda možda sad i drugi, pa šta onda? pa treći! i tako dok ih ne pozatvaraju sve, umjesto da se malo bace na one zahtjevnije mjere djelovanja kao što su malo poslat inspektore u ophodnje i nadgledanja i kažnjevanja (a ne zatvaranja) i počet sa temeljitim utjecajem na roditelje i njihove navike puštanja djece u birtije prije njihove 18. godine.


Lijepo pozatvaraju jednu po jednu birtijetinu i zadnja ostane Q Club..onda se svi lijepo tamo skupe jer nemaju gdje dalje, sve ih se lijepo zalije benzinom i potpali XD
Problem riješen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
Ja nekidan tamo prolazio, kad ono,užas,zlo,sve tamne sile svijeta su se spustile u tom trenu,djeca jedu,piju drogu,iz kanti,lavora,klinke se satiru od ku..a,sjede na ladnom betonu, ma zlo,to nisu djeca,to su demoni,ne dajte im flaše ni čaše..užasssssss! Very Happy Very Happy šalu na stranu, ma dajte,pustite djecu nek piju i nek se vesele,danas tamo,sutra amo..proci ce ih to..a zapišanih ulaza i povracotina ce biti uvijek,gdje god se pilo,pa ako se danas bune iz ove ulice,sutra ce iz one..ali to tako mora biti,i nema druge,jednostavno! Wink



kako nema rješenja....
treba svu tu balavurdiju poapsiti....poslati na goli otok...i kad budu imali 50 godina...vratit ih nazad....i tako sve buduce naraštaje prirediti da znaju što ih ceka...Very Happy

nego...stvarno je apsurd da se ovakve stvari događaju ni cca 200 metara od policijske postaje....

al zato bitno da po tvrđi ih ima ko kusatih pasa....
valjda je tome razlog što po tvrđi šetaju starije maloljetnice...u štiklama i suknjicama....
pa kad opizde na guzicu jer su se u štiklama poteple na one kockice...postoji velika vjerovatnost da ce koji policajac viditi gacice od žemske....a budimo realni...to je puno ljepši prizor od gledanja povracotine....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vremena su se promjenila, shvatite to..
Besmisleno je tražiti "krivca" jer cijelo društvo (čitaj populacija grada Osijeka, Hrvatske, i šire) utječe na stanje u tom istom društvu.. Ljudi su po prirodi kolektivnija bića nego što su to voljni prihvatiti.. Svi su međusobno povezani i svi se prilagođavaju svima.. Klinci policiji, policija klincima, klinci roditeljima, roditelji policiji, policija narodu, narod vladi..
Mentalitet i razmišljanje jedne osobe u ovakvom kolektivu ima zanemarivo malo značenje, ali ipak utjece na sve ostale, kao što i svi ostali utjecu na tu jednu osobu.. Ako želite promijeniti društvo, krenite od sebe, onog dijela društva kojeg jedinog i možete promijeniti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
indifference
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2010. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Lijepo pozatvaraju jednu po jednu birtijetinu i zadnja ostane Q Club..onda se svi lijepo tamo skupe jer nemaju gdje dalje, sve ih se lijepo zalije benzinom i potpali XD
Problem riješen!

Najpametniji prijedlog koji sam dosad čula! I slažem se u potpunosti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
maniche je napisao/la: ›
West se zatvorio, ekipa se preselila u radić.

samo sam čekao kad će članak jer je ono stvarno dno dna.
Legica mi tamo ima firmu i svaki ponedjeljak pola dana čiste ulaz jer se idioti toliko ispišaju po vratima da uđe i u radnju.
a tomas priča gluposti, tamo možda 2% ljudi ima više od 18.


jesi tamo pa znas? sori al ne lupetaj bzvz
konobari strogo provjeravaju osobne i nema tocenja alkohola mlađima od 18


pola klinaca iz mog susjedstva izlazi tamo i cuga. najstariji ima 17 godina. ne pričaj gluposti


a sto ste tvrdoglavi pa to je nevjerojatno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo neka stave pod kontrolu to zapisavanje oko lokala i nema problema, neka cugaju..............svi smo to prosli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nismo baš svi to prolazili, neki ranije sazriju, neki ranije razviju svoje "ja", neke takvo što uopće ne zanima itd.
A s tim cuganjem se vrlo lako može povezati i ono kako ekipa ide okolo i razbija aute...
Nismo baš svi isti, iako jedan veliki dio ljudi, nažalost, jest.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuuuuuuuuuuuu..................Isuse bezgrjesni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A neki nikada ne sazriju Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost moji prijedlozi za metkom u čelo sličnoj ekipi koja je nedavno razbijala aute po gradu nisu naišli na plodno tlo, dapače, bili su počesto i kritizirani, međutim drugog rješenja ne vidim... teško mi je zamisliti situaciju da mi netko ostavlja fekalije, poluporbavljenu hranu i piće i ostale tjelesne tekućine po ulaznim vratima, zidovima i ostaloj imovini ili da mi kida retrovizore, razbija šajbu i skače po haubi iz čiste obijesti i povampirenog ludila uzrokovanog različitim supstancama... nisam siguran kako bih reagirao u toj situaciji, bih li svojim postupkom osudio svoju obitelj na sina robijaša...
teško je zamisliti da ugodan, kulturan razgovor, terapija ili zakašnjele odgojne mjere preventivnog tipa mogu pomoći tim teško frustriranim i bolesnim pojednicima koji svoju mladenačku energiju i život troše na tako uzaludan i nesretan način... tužna tema naše današnje svakodnevice, ali bojim se i sutrašnjice....

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Četvrtak u Demodeu je bila , cijela srednja škola...ne idem više tamo, barem dok se studenti ne vrate.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: