Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako nije problem

kad je to direktno krsenje zakona

sta ce nam zakon onda takav, ako nam je vec do punjene blagajne, cemu onda kvazi protupusacki zakoni da se umilimo europi

kod nas je sve pola pola

al cinjenica da su roditelji najveci krivci

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se...
no tko ce provoditi zakon ako ne bude novaca Smile
koliko god se nekima cinilo kako se ulažu ogromni napori da se smanji pušenje i alkoholizam...
toliko s druge strane država trlja ruke u priliva novaca ostvarenog prodajom tih proizvoda

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jesu samo meni već dopizdile ovakve teme?
Jest da je to ozbiljna situacija, al stalno se piše, svi seru, a niko ništa ne poduzima. Nem kruha od riječi i topica.


upravo to..

jebale vas više ovakve teme i jebala vas balavurdija, tvrdim da to rade seljačine iz kojekakvih sela koji tu studiraju pa kad se vraćaju iz q-a frustrirani što nisu iz**bali neku curicu od 14 godina razbijaju i lječe svoje frustracije na prometnim znakovima, klupama etc.. i još jednom kažem, jebala vas balavurdija da vas jebala, cijelo vrijeme sve na balavurdiju, najbolje da ih se pobije sve i ostanete samo vi stariji pametni. dalje neću pisati jer je tema već 1000000000 puta prožvakana, kriva je država, krivo je društvo, kako u švicarskoj i nizozemskoj pijana i napušena balavurdija ne razbija..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u švicarskoj i nizozemskoj smiju dobit batina od murije osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › i još jednom kažem, jebala vas balavurdija da vas jebala, cijelo vrijeme sve na balavurdiju, najbolje da ih se pobije sve i ostanete samo vi stariji pametni. dalje neću pisati jer je tema već 1000000000 puta prožvakana, kriva je država, krivo je društvo, kako u švicarskoj i nizozemskoj pijana i napušena balavurdija ne razbija..

jesi i ti omladinac? Fight osijek031.com smile



_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jesu samo meni već dopizdile ovakve teme?
Jest da je to ozbiljna situacija, al stalno se piše, svi seru, a niko ništa ne poduzima. Nem kruha od riječi i topica.


upravo to..

jebale vas više ovakve teme i jebala vas balavurdija, tvrdim da to rade seljačine iz kojekakvih sela koji tu studiraju pa kad se vraćaju iz q-a frustrirani što nisu iz**bali neku curicu od 14 godina razbijaju i lječe svoje frustracije na prometnim znakovima, klupama etc.. i još jednom kažem, jebala vas balavurdija da vas jebala, cijelo vrijeme sve na balavurdiju, najbolje da ih se pobije sve i ostanete samo vi stariji pametni. dalje neću pisati jer je tema već 1000000000 puta prožvakana, kriva je država, krivo je društvo, kako u švicarskoj i nizozemskoj pijana i napušena balavurdija ne razbija..


ajd konacno netko pametan na ovom forumu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin.
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.07.2010. 22:01 
Naslov:  Re: Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne bi li pitanje trebalo zapoceti....što poduzimaju roditelji te balavurdije ?

pa kad ih sprovedu sile zakona i reda nazovu rođu da im sredi da dječica nemaju posljedice


Nesumnjivo da na roditeljima leži najveća odgovornost, no ako su roditelji zakazali postoje institucije koje o takvoj zapuštenoj djeci trebaju preuzeti brigu. Organi reda su prvi koji mogu, a po Zakonu su dužni, poduzeti potrebne korake.
Ne može se desiti kad građanin u 3 sata u noći nazove policiju i prijavi narušavanje javnog reda i mira (kao što sam ja sinoć napravio) da mu policajac kaže: i što s tim što su djeca glasna !?

Dotičnom drugu organu predlažem da pročita ovaj Zakon koji se nalazi na stranicama MUP-a i kojega bi oni valjda trebali provoditi:

ZAKON
o prekršajima protiv javnog reda i mira (pročišćeni tekst)
Član 1.

Prekršaji protiv javnog reda i mira su djela kojima se na nedozvoljen način remeti mir, rad ili normalan način života građana, stvara nemir, neraspoloženje, uznemirenost ili ometa kretanje građana na ulicama i drugim javnim mjestima ili ometa ostvarivanje njihova prava i dužnosti, vrijeđa moral, ometa vršenje zakonitih mjera državnih organa i službenih osoba ili se omalovažavaju takve mjere, ugrožava opća sigurnost ljudi i imovine, vrijeđaju državni organi ili organizacije udruženog rada. druge samoupravne organizacije i zajednice ili se na drugi način narušava javni red i mir građana te djela utvrđena ovim zakonom.

Član 2.

Za prekršaje protiv javnog reda i mira ižriču se novčane kazne i kazne zatvora, a može se izreći i zaštitna mjera oduzimanja predmeta, zaštitna mjera obaveznog liječenja od alkoholizma i narkomanije. zaštitna mjera obaveznog liječenja od spolne bolesti ili zaštitna mjera udaljenja s područja općine na kojem je prekršaj izvršen.

Član 3.
... http://www.mup.hr/144.aspx

Isto važi i za ovu nadrkanu balavurdiju koja uopće nije svjesna da svojim ponašanjem (makar se to radilo o dernjavi) krši Zakon . A nije svjesna jer im to do sada nitko nije rekao, niti rodtelji niti institucije zadužene za održavanje javnog reda i mira.

p.s.

Dokaz da organi reda ne rade svoj posao je činjenica da im se ovo dešava svega nekoliko desetaka metara od njihovog sjedišta, praktički pred nosom.

Nakon što mi je izgreban auto, nakon što mi je otkinut zadnji brisač (što sam sve uredno prijavio) ukradene su mi radkape. Ovu krađu zabilježile su sigurnosne kamere sa zgrade ispred koje je auto bio parkiran, no usprkos tome i što sam na isto upozorio policajca koji je zaprimio prijavu nitko od njih se nije udostojao doći i pogledati snimku.
Naprotiv, uljudno su me zamolili da odem do čovjeka iz osiguranja čija kamera je zabilježila događaj, da ga zamolim da mi događaj presnimi na CD i da im ja taj CD donesem u postaju.
Smile

A pretpostsvljam da sam sam trebao identificirati i pronaći počinitelja.


Zadnja promjena: spin.; 04.07.2010. 22:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin.
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.07.2010. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jesu samo meni već dopizdile ovakve teme?
Jest da je to ozbiljna situacija, al stalno se piše, svi seru, a niko ništa ne poduzima. Nem kruha od riječi i topica.


upravo to..

jebale vas više ovakve teme i jebala vas balavurdija, tvrdim da to rade seljačine iz kojekakvih sela koji tu studiraju pa kad se vraćaju iz q-a frustrirani što nisu iz**bali neku curicu od 14 godina razbijaju i lječe svoje frustracije na prometnim znakovima, klupama etc.. i još jednom kažem, jebala vas balavurdija da vas jebala, cijelo vrijeme sve na balavurdiju, najbolje da ih se pobije sve i ostanete samo vi stariji pametni. dalje neću pisati jer je tema već 1000000000 puta prožvakana, kriva je država, krivo je društvo, kako u švicarskoj i nizozemskoj pijana i napušena balavurdija ne razbija..


Baš naprotiv, uglavnom su to "urbani" dečki.
Ako je tema i milijun puta prožvakana, treba je žvakati sve dok se nešto ne poduzme jer šutnjom se problem neće sam od sebe riješiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin. je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jesu samo meni već dopizdile ovakve teme?
Jest da je to ozbiljna situacija, al stalno se piše, svi seru, a niko ništa ne poduzima. Nem kruha od riječi i topica.


upravo to..

jebale vas više ovakve teme i jebala vas balavurdija, tvrdim da to rade seljačine iz kojekakvih sela koji tu studiraju pa kad se vraćaju iz q-a frustrirani što nisu iz**bali neku curicu od 14 godina razbijaju i lječe svoje frustracije na prometnim znakovima, klupama etc.. i još jednom kažem, jebala vas balavurdija da vas jebala, cijelo vrijeme sve na balavurdiju, najbolje da ih se pobije sve i ostanete samo vi stariji pametni. dalje neću pisati jer je tema već 1000000000 puta prožvakana, kriva je država, krivo je društvo, kako u švicarskoj i nizozemskoj pijana i napušena balavurdija ne razbija..


Baš naprotiv, uglavnom su to "urbani" dečki.
Ako je tema i milijun puta prožvakana, treba je žvakati sve dok se nešto ne poduzme jer šutnjom se problem neće sam od sebe riješiti.


jel ti tolko dosadno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2010. 22:55 
Naslov:  Re: Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin. je napisao/la (Pogledaj post): ›

Nesumnjivo da na roditeljima leži najveća odgovornost, no ako su roditelji zakazali postoje institucije koje o takvoj zapuštenoj djeci trebaju preuzeti brigu.


ako su roditelji zakazali....to je gotova prica...ne pomaže tu ništa više...organi reda iliti institucije kad jednom preuzmu dijete...to dijete se u daljnjem životu može samo zvati delikvent


Citat: › Organi reda su prvi koji mogu, a po Zakonu su dužni, poduzeti potrebne korake.
Ne može se desiti kad građanin u 3 sata u noći nazove policiju i prijavi narušavanje javnog reda i mira (kao što sam ja sinoć napravio) da mu policajac kaže: i što s tim što su djeca glasna !?



sami smo si krivi...što smo htjeli policiju....a ne da ostane milicija...tako da i ne možemo ocekivati drugaciji odgovor od policajca

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin.
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.07.2010. 13:43 
Naslov:  Re: Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="tamna strana";p="316856"]
spin. je napisao/la (Pogledaj post): ›


sami smo si krivi...što smo htjeli policiju....a ne da ostane milicija...tako da i ne možemo ocekivati drugaciji odgovor od policajca


S ovom tvrdnjom se nikako ne mogu složiti jer su milicajci opet bili prestrogi i mlatili su sve odreda bez obzira bio ti kriv ili ne.

Htjeli smo uređenu i demokratsku državu u kojoj će se poštovati zakoni i dostojanstvo svih njenih građana što s bivšom "milicajskom" državom nije bio slučaj.

Ponašanje naše mladeži kao i ponašanje naše policije kad im se ukazuje na propuste je potvrda da smo mi još debelo zaglibili u balkanskom mentalitetu i da će trebati još puno vremena dok se stvari ne poslože kako valja.

Čitam nekidan kako će Istrom patrolirati policajke i policajci iz susjednih nam zemalj Austrije i Italije (mislim čak i iz Njemačke) no ja mislim da bi bilo korisnije da su naši policajci išli k njima da vide kako oni rade i kako se odnose prema ovakvim i sličnim problemima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2010. 14:31 
Naslov:  Re: Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin. je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne bi li pitanje trebalo zapoceti....što poduzimaju roditelji te balavurdije ?

pa kad ih sprovedu sile zakona i reda nazovu rođu da im sredi da dječica nemaju posljedice


Nesumnjivo da na roditeljima leži najveća odgovornost, no ako su roditelji zakazali postoje institucije koje o takvoj zapuštenoj djeci trebaju preuzeti brigu. Organi reda su prvi koji mogu, a po Zakonu su dužni, poduzeti potrebne korake.
Ne može se desiti kad građanin u 3 sata u noći nazove policiju i prijavi narušavanje javnog reda i mira (kao što sam ja sinoć napravio) da mu policajac kaže: i što s tim što su djeca glasna !?


a što sam ja napisala
da dijete napravi kakicu u gradu, policjoti privedu i onda tajo zove rođu da sve sredi .... dakle slučaj ni ne dođe do institucija

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
u švicarskoj i nizozemskoj smiju dobit batina od murije osijek031.com smile

Eto još jednog razloga, zbog čega je šteta što nismo "mala Švicarska"

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2010. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin. je napisao/la: ›
Čitam nekidan kako će Istrom patrolirati policajke i policajci iz susjednih nam zemalj Austrije i Italije (mislim čak i iz Njemačke) no ja mislim da bi bilo korisnije da su naši policajci išli k njima da vide kako oni rade i kako se odnose prema ovakvim i sličnim problemima.


Tu si u pravu; vidio u par navrata na nekim događanjima u njemačkoj - mrgudi i njihovi ženski pandani u ozbiljnim uniformama, vojnim čizmama sa štitnicima posvuda, velikim batonima za reverom i beretkama. Na svakom jebenom uglu.
Kraj njih nitko normalan ne bi radio sranje, a s druge strane, vrlo su ljubazni i hoće objasniti turistu namjerniku.
E, sad, ajd ti ove naše, onu većinu njih sa dve godine završene srednje (i to je još dobro!) nauči ljubaznom ophođenju prema građanima...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2010. 8:57 
Naslov:  Re: Pijana i napušena balavurdija vikendima u sitne sate...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zašto nekim ljudima smetaju ovakve teme, vjerojatno ne pripadaju nama "isfrustriranim matorim" žrtvama noćnih zabava pijane balavurdije? I nama mnogima u ovom gradu smeta to što oni rade, pa imamo pravo to i komentirati. Kad onim gore nadobudnima jednom netko bude skakao po automobilu, popišao vrata, razbijao boce itd itd pod prozorima, a da ne komentiram reakcije nakon što u 2 sata ujutro izađem van da priupitam "šta mi skačete po autu!!!???". Reakciju policije neću komentirati uopće, da im na tacni dovedem dotičnu osobu, vjerojatno bi ja završila u zatvoru, njih tatice i mamice ne bi povukli ni za uho, a da ne pričam o podmirenju štete.
A jednog dana, i takvi, iako toga nisu svjesni, omatorit će, pa da vidim reakciju kad u dva ujutro balavci pred njihovom kućom budu radili sranja, kako će im to biti zabavno i lijepo, hoće i onda reći "jebali sve koji prigovaraju na tu djecu, pa to su sve isfrustirane babe i djede! Skačite, djeco, pa morate se nekako zabavljati!"
Dok god ima takvih ljudi, tako će biti odgajane i buduće generacije. Samo udri sine, koga briga za druge ljude!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: