Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za upis u višu godinu najmanje 42 ECTS boda

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanka1990 je napisao/la: ›
Ja sam na ekonomiji i tamo se može upisat viša godina s 45 bodova,a prenijet 2 predmeta...a parcijala je mislim oko 26 bodova Smile)

Parcijala na EFOS-u je 24 boda.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Osječanka1990 je napisao/la: ›
Ja sam na ekonomiji i tamo se može upisat viša godina s 45 bodova,a prenijet 2 predmeta...a parcijala je mislim oko 26 bodova Smile)

Parcijala na EFOS-u je 24 boda.


A nisam bila sigurna jel 24 ili 26...hvala,još bolje onda Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2010. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: ›
zaštp bi uopće prenosili ispite...učite...čistite godine, pa vas prag i nepoštenja oko toga neće jebat...ja za godinu moram imat 58 ECTS-a....od 60,
a svi mi predmeti nose preko 2 ects-a....tako da Very Happy

joj, kak ovo volim cut..zast prenjet ispit..bljuv!!!
kad ti svi predmeti nose preko 6 ECTSa onda znas i zast ti se zalomi prenjet koji..
i nije stvar ucenja ili neucenja..nekad jednostavno visa sila ima svoje prste u tome..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2010. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wild child je napisao/la: ›
Fifa je napisao/la: ›
zaštp bi uopće prenosili ispite...učite...čistite godine, pa vas prag i nepoštenja oko toga neće jebat...ja za godinu moram imat 58 ECTS-a....od 60,
a svi mi predmeti nose preko 2 ects-a....tako da Very Happy

joj, kak ovo volim cut..zast prenjet ispit..bljuv!!!
kad ti svi predmeti nose preko 6 ECTSa onda znas i zast ti se zalomi prenjet koji..
i nije stvar ucenja ili neucenja..nekad jednostavno visa sila ima svoje prste u tome..


meni najmanje ects-a ove godine što imam je 6, najviše 22.....tako da, nemoj mi o veličini predmeta...Very Happy...sve se može :win:

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2010. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A leega... sada jos moram i uciti ... Very Happy

jos jedan ispit i imam uvijet...Very Happy


di su oni stari dani kada je Bakša izvoljevao bezuvjetan upis... nemos vjerovati sada se mora učiti da bi završio fakultet... kakav klošarluk.. pa to je strasno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2010. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

meni najmanje ects-a ove godine što imam je 6, najviše 22.....tako da, nemoj mi o veličini predmeta...Very Happy...sve se može :win:
[/quote]
znaci ako ti je godina 60 a predmet nosi 22, ond imas kolko..hmm, tri-cetri ispita? pa nije ni cudo onda sto vices da je sve lijepo i krasno..imaj 7-10 ispita po 6-10 bodova, pa mi se javi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carmen
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno se slažem s Bolonjom, odnosno s nekim pravilima i protiv sam bezuvjetnog upisa jer nije svatko za fakultet što pokazuju godine i godine studiranja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigi27
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na filozofskom, smjer psihologija moja divna....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u globalu mislim da ograničavanje na neke pragove za upis na neku godinu nekog fakulteta na nakom sveučilištu nemaju smisla niti su u skladu sa slobodom studija i shvaćanju visokog obrazovanja kao nešto što treba kreirati ljudsku svjest i voditi ih kroz život...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gazh
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Darda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
Troop je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la: ›
jel se to odnosi na sve ili na ove brucoše što će sad upisat godinu...pa imat besplatno školovanje....jer kolko znam do sada na etf-u se moglo prenijeti 4 predmeta....a nisu se gledali ects bodovi...


Na ETF-u se nikada nije moglo prenijeti 4 predmeta. Mogu se prenijeti najviše tri predmeta. Oduvijek je tako bilo. A otkad je Bolonje, za upis u višu godinu studija trebalo je imati 42 ECTS boda. Ne znam otkud ti ova informacija koju si napisao??!

pa od kolega sa viših godina...koji isto spadaju u tu bolonju....i ovo nije prava bolonja nego neka polubolonja...al ok...nije to sad tema...ugl....rečeno mi je da moš prebacit 3 predmeta...a pred kraj povise na 4 predmeta.....govorim za stručni studij....


Ma na etf-u se moglo i sa 5 nepoloženih predmeta u slijedeću godinu redovno. I nikad se nisu gledali ECTS bodovi, bar odkad ja studiram. Bude kao 3 i onda uvijek pred kraj spuste pragove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maaatha
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2010. 13:21 
Naslov: Oooh ! Re: Za upis u višu godinu najmanje 42 ECTS boda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a to svi na ETFU kažu, kao da se upisuje u slijedeću godinu s bilo kojih 7 il 8 položenih predmeta, a na oglasnoj i na stranicama faksa piše da moraš, ali MORAŠ imat 42 boda, a ja imam 40,5... I nisam prijavila ispite neg sad mogu jos jedino na statistiku a pojma nemam.. :/// Jel to sigurno, sigurno da uvijek spuste prag il sam stvarno sretnica, tj. cijela moja generacija da smo prvi koje će zakinut za to? Pomagaj. Fala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.09.2010. 13:24 
Naslov: Oooh ! Re: Za upis u višu godinu najmanje 42 ECTS boda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maaatha je napisao/la (Pogledaj post): › a to svi na ETFU kažu, kao da se upisuje u slijedeću godinu s bilo kojih 7 il 8 položenih predmeta, a na oglasnoj i na stranicama faksa piše da moraš, ali MORAŠ imat 42 boda, a ja imam 40,5... I nisam prijavila ispite neg sad mogu jos jedino na statistiku a pojma nemam.. :/// Jel to sigurno, sigurno da uvijek spuste prag il sam stvarno sretnica, tj. cijela moja generacija da smo prvi koje će zakinut za to? Pomagaj. Fala.

ovo ko da sam ja pisao...isto 1.godina faksa...40,5 boda za sada...i imam usmeni statistiku...ako to prođem imam uvjet...ako ne...ostajem s 40,5 boda...al imam 8 predmeta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maaatha
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2010. 14:50 
Naslov:  Re: Za upis u višu godinu najmanje 42 ECTS boda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto imam 8 predmeta.. I svi me kao tješe da će se i ove godine povijest ponovit, tj. da ce stavit tako da se s 7,8 ispita daje uvjet, al onda po toj logici mozes prenijet 20 bodova.. I više, sto je malo smijesno.... a di to uopće bude da su smanjeni kriteriji? Na sranicama faksa ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2010. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sve bude u pozadini obavljeno Wink

Primjerice, nama su došli na ispit (5 dana prije kraja upisa) i rekli da će biti 8 ispita za uvjet ali da o tome ne pričamo.

Isto tako su pričali da kada ISVU preuzme to sve da toga više neće biti, tako da nemojte previše računati na to Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maaatha
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2010. 17:20 
Naslov:  Re: Za upis u višu godinu najmanje 42 ECTS boda
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma znam.. Ni ne računam.. Razz
A ček.. Glupi ISVU je tek od ove godine? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: