Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Noćnim tramvajem za samo 2 kune

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa znam.
ali cilj prijevoza j valjda da se prigradska naselja i sela što više približe gradu.a ne da se ukidaju vozne linije...
kao što su napravili Petrijevcima i Bizovcu

_________________
Svatko ima priliku da se uvali u nepriliku. Very Happy

"Kako to, zašto to, kaži, kaži."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapetan je napisao/la: ›
Niste zaostali ali jednostavno ne živite u gradu i to je tako. Kao što za hrpu stvari morate ići obaviti u Osijek; jbg al to je tako...kao da onaj u Sarvašu očekuje da na svakom koraku ima banku, poštu, Kaufland, Konzum, New Yorker i šta ti ja znam...

Stela podatke imaš na osijek.hr; novijih nema nit se to drastično promijenilo.


bas, shvati da nisu isti uvjeti zivota u gradu i na "selu" il idi zadnjim u 23,10 il idi s prvim u 3,30

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2010. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
kapetan je napisao/la: ›
Tenja je prigradsko naselje a Jug dio grada sa popriličnim brojem stanovnika; zašto uopće očekuješ da to "selo" ima jednako česte linije kao i Jug?

Hahaha...popriličnim brojem stanovnika... osijek031.com smile Pa jel ti znaš koliko ona ostala naselja koja ti zoveš "selo", imaju stanovnika?! Koiliko Tenje ima stanovnika, a tek Čepin?!

jug 2 ima 14 000 stanovnika....tenja ima 6 000....šta bi ti da idu svakih 10 min za tenje ko i za jug 2?...em linija jug 2-vijenac p. gore ili kanižlićeva prolazi kroz cijeli grad...em je jug 2 gradska četvrt...a tenje prigradsko naselje...
ti možeš fino busom do juga...i onda pješke imaš 4 km do tenje....a mi od tvrđe do juga 2 imamo 3,5 km...dođe ti na isto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ja shvaćam al to je cijena života izvan grada. Koliko je meni poznato ljudi sele u Tenje, Antunovac i sl. zbog jeftnijeg zemljišta, kuća itd. Jeftinije je zato što to nije grad i nema sve pogodnosti života u gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapetan je napisao/la: ›
Stela podatke imaš na osijek.hr; novijih nema nit se to drastično promijenilo.

To ti misliš...tad je još bilo puuno Srba u Tenju i još se jako puno Hrvata nije vratilo. Kuće su bile razrušene, i mislim da bi se mogao obaviti novi popis jer Tenje 100 % ima više stanovnika nego samo 6000-7000.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): ›
jug 2 ima 14 000 stanovnika....tenja ima 6 000....šta bi ti da idu svakih 10 min za tenje ko i za jug 2?...em linija jug 2-vijenac p. gore ili kanižlićeva prolazi kroz cijeli grad...em je jug 2 gradska četvrt...a tenje prigradsko naselje...
ti možeš fino busom do juga...i onda pješke imaš 4 km do tenje....a mi od tvrđe do juga 2 imamo 3,5 km...dođe ti na isto...

Ček jeste vi koji se hvatate na popis iz 2001. kad su se ljudi tek počeli vraćati u Tenje retardirani ili što?! Bez uvrede, aali da nimalo logički ne razmišljate... Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2010. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): ›
jug 2 ima 14 000 stanovnika....tenja ima 6 000....šta bi ti da idu svakih 10 min za tenje ko i za jug 2?...em linija jug 2-vijenac p. gore ili kanižlićeva prolazi kroz cijeli grad...em je jug 2 gradska četvrt...a tenje prigradsko naselje...
ti možeš fino busom do juga...i onda pješke imaš 4 km do tenje....a mi od tvrđe do juga 2 imamo 3,5 km...dođe ti na isto...

Ček jeste vi koji se hvatate na popis iz 2001. kad su se ljudi tek počeli vraćati u Tenje retardirani ili što?! Bez uvrede, aali da nimalo logički ne razmišljate... Rolling Eyes

a šta ti misliš da se nešto drastično promijenilo u zadnjih 9 godina? ...šta sad tenja ima duplo više stanovnika zato što su se neki vratili....kako se povećava tenja...tako se povećava i jug 2...pogledaj samo divaltovu...di su bile kuće...sad su zgrade....dakle na istom prostoru stane puno više stanovnika...ljudi umiru, ljudi se rađaju, ljudi dolaze i odlaze...sve ti se vrati na isto...ne shvaćam šta želiš...imate GRADSKI bus za tenju...ako ti ne odgovara imaš noćni život u tenji...rekoh...dođeš busom do juga 2...i imaš pješke manje nego ja od centra do juga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da je sa 6700 broj stanovnika došao i na 8-9000 što ti to znači? Isto tako ne znamo koliko se i na Jug doselilo ljudi kroz 9 godina...
Išla si se sprdati sa mnom i ismijavati me kako jug ima "popriličan broj stanovnika"; da nemam pojma koliko ljudi ima u tvom selu...a na kraju si ti ispala neznalica pa nazivaš druge retardiranima umjesto da šutiš i prihvatiš da si izvalila glupost!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapetan je napisao/la: ›
I da je sa 6700 broj stanovnika došao i na 8-9000 što ti to znači? Isto tako ne znamo koliko se i na Jug doselilo ljudi kroz 9 godina...
Išla si se sprdati sa mnom i ismijavati me kako jug ima "popriličan broj stanovnika"; da nemam pojma koliko ljudi ima u tvom selu...a na kraju si ti ispala neznalica pa nazivaš druge retardiranima umjesto da šutiš i prihvatiš da si izvalila glupost!

Pa nisam ja išla uspoređivati podatke od prije 9 godina, mislim stvarno... Rolling Eyes

A poanta je da bolje da uvedu nekoliko buseva za okolna mjesta jer je presmiješno vidjeti duplo veći raspored za Jug koji je tako blizu, a da se za ostala mjesta ukidaju busevi...

Kao da je potrebno svakih 15 min bus za Jug, islim stvarno...kao da nemaju tramvaj...imaju 3 opcije: bus za Jug, tramvaj i uskočiti na bus za Tenje. I ni to nije dosta već busevi i dalje moraju voziti 4 puta u sat vremena... Rolling Eyes


Zadnja promjena: Stella1989; 21.06.2010. 15:44; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.06.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
kapetan je napisao/la: ›
I da je sa 6700 broj stanovnika došao i na 8-9000 što ti to znači? Isto tako ne znamo koliko se i na Jug doselilo ljudi kroz 9 godina...
Išla si se sprdati sa mnom i ismijavati me kako jug ima "popriličan broj stanovnika"; da nemam pojma koliko ljudi ima u tvom selu...a na kraju si ti ispala neznalica pa nazivaš druge retardiranima umjesto da šutiš i prihvatiš da si izvalila glupost!

Pa nisam ja išla uspoređivati podatke od prije 9 godina, mislim stvarno... Rolling Eyes

ček sam mal...eo...koliko ti misliš da tenja ima stanovnika sada? ...i općenito...koliko Hrvatska ima stanovnika trenutno? ....za razliku od prije 9 godina Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Kao da je potrebno svakih 15 min bus za Jug, islim stvarno...kao da nemaju tramvaj...imaju 3 opcije: bus za Jug, tramvaj i uskočiti na bus za Tenje.


Koliko tebi treba da shvatiš da taj bus ide kroz cijeli grad i nije namijenjen samo stanovnicima juga? A mi smo kao retardirani...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
ček sam mal...eo...koliko ti misliš da tenja ima stanovnika sada? ...i općenito...koliko Hrvatska ima stanovnika trenutno? ....za razliku od prije 9 godina Smile

Barem najmanje 1500-2000...a stvarno bi mogl iobaviti novi popis jer i prema podacima iz 1991. izgleda kao da ih ima više nego sada (po popisu iz 2001.) 1991 je bilo oko 7300 stanovnika, a iz 2001. preko 6500..a sad ih definitivno ima više!! Koliko se ljudi vratilo, preselilo iz grada u Tenje (čak i oni koji tu nikad nisu živjeli)...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapetan je napisao/la: ›
Koliko tebi treba da shvatiš da taj bus ide kroz cijeli grad i nije namijenjen samo stanovnicima juga? A mi smo kao retardirani...

Evo, a Tenjac ide skroz od Kružnog pa do Drvare, pokraj Arbanasa i i Kauflanda...i on prođe cijeli grad, samo malo drugačiju rutu koju jugovac ne prođe...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GPP treba imat prijevoz u ona mjesta iz kojih se puni gradski proračun, to što nemaš bus za Tenju vjerojatno je jer tvoje selo ne želi

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Evo, a Tenjac ide skroz od Kružnog pa do Drvare, pokraj Arbanasa i i Kauflanda...i on prođe cijeli grad, samo malo drugačiju rutu koju jugovac ne prođe...


i nakon te tvoje tri točke prođe bus pokraj kauflanda pa par kilometara mraka i dok se vrati do grada...previše praznog hoda. Ne vrijedi mi se tu s tobom prepirat; općepoznato je tu na forumu da se ti stalno buniš i nikad ti ništa ne odgovara. A da bude još bolje ne koristim javni prijevoz nego automobil i bicikl. Over and out!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: