Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Film: Nebo ispod Osijeka - 15 godina poslije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kissmyasthma99
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2013. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zna netko možda gdje je bio taj kafić Lady o kojem se priča u filmu ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2013. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kissmyasthma99 je napisao/la (Pogledaj post): › jel zna netko možda gdje je bio taj kafić Lady o kojem se priča u filmu ??


...kako ne bih znala, tolike sate sam provela tamo.... Shocked ...ugl. -sa Štrosike kod Sax-a se spuštaš prema promenadi i onda s lijeve strane zadnji lokal u zgradama....sad je tamo neki pecaroški pribor, ako se ne varam...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blozancic
Offline
Ukupno postova: 19
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo ljudi poznajem, ali Pavle je isti...otisao daleko i ...vratio se - u Baranju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Melora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2013. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Essek <3 ponekad me frustrira, ali volim ovaj grad. Struktura stanovništva se značajno promijenila, ali to valjda tako mora biti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 23:17 
Naslov:  Re: Film: Nebo ispod Osijeka - 15 godina poslije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekoliko godina poslije, Z. Jurić se Osijeku "vratio" sa filmom" Crnci su izdržali, a ja?"..ako vam se svidio "Nebo ispod Osijeka" svidio bi vam se i ovaj ..vrti ga Klasik tv(bio u nedjelju).....inače danas oko pola 4 ujutro vrte film "Noise Slawonische Kunst " o osječkim bendovima za vrijeme rata (repriza u nedjelju u 23.20h)

btw. neki su napisali da je Osijek isti 15 godina poslije..kad gledam danas, 17 godina poslije, nije isti nego je još depresivniji...nestao je kultni Lejdi, nema više ponoćne emisije na slavonskom radiju "nightmare stage", propala su kina, otišla jeb.no talentirana generacija glumaca i redatelja za Zagreb a mi 17 godina stariji..i dalje glupi ko k.rac... Confused


Zadnja promjena: Osječanin; 18.01.2013. 23:47; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Nekoliko godina poslije, Z. Jurić se Osijeku "vratio" sa filmom" Crnci su izdržali, a ja?"..ako vam se svidio "Nebo ispod Osijeka" svidio bi vam se i ovaj ..vrti ga Klasik tv(bio u nedjelju).....inače danas oko pola 4 ujutro vrte film "Noise Slawonische Kunst " o osječkim bendovima za vrijeme rata (repriza u nedjelju u 23.20h)


Hoce netko snimati? ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2013. 0:15 
Naslov:  Re: Film: Nebo ispod Osijeka - 15 godina poslije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onak, kad razmišljam o svemu ovome, pada mi na pamet pričica o jednoj toploj subotnjoj večeri kad se nikome ne ide kući..pričica je navijačka ali daje vjeran prikaz mentaliteta stanovnika Osijeka i odgovara na pitanje zašto nam je tako kako je..elem, u Gradskom vrtu se igrala neka obična nogometna utakmica..NK Osijek je pobijedio (jeeeeeeee)..i sad, poslije tekme društvo, nas 10 matorih konja od 30-40 godina stojimo ispod istočne tribine, pijuckamo pivo, uživamo...nikom se ne da kući..i netko predloži da naše druženje nastavimo u Zrinjevcu gdje rukometašice Osijeka igraju neku prvenstvenu tekmu..ali tako da upadnemo u dvoranu i počnemo navijati iz sveg glasa od prve minute...MOŽE!LUDILO!ZAKON!IDEMO!..i tako nas 10 matorih konja dolazimo pred Zrinjevac..stigli pola sata prije tekme..šta ćemo, gdje ćemo, na terasu ispred Zrinjevca na osječko..kažem, topla subotnja večer, ma zakon..počela utakmica, nama se ne ide..došlo poluvrijeme, mi još na osijekaneru..počelo drugo poluvrijeme i ja zadnjim snagama pokrećem ekipu na utakmicu..tu nam otpadaju četvorica kojima se ne da navijati a i veći gušt im je terasa i osijekaner..ulazimo u dvoranu, odvajamo se na malu tribinicu ispod balkona u sami kut dvorane..tu nam još dvojica otpadaju jer im je glupo navijati..u dvorani 300-400 ljudi, tišina..na kraju nas četvorica počinjemo sa navijanjem..u dvorani šok..i na parketu i na tribinama...koji su sad ovi???? kad odjednom cijela dvorana prihvaća naše navijanje...nas četvorica pokrenuli cijelu dvoranu..toliko je malo trebalo a toliki put smo "prešli"..uglavnom, sa ovom navijačkom pričicom htio sam reći koliko smo mi Osječani ljenguze svjetske, ništa nam se ne da, samo nešto seruckamo i filozofiramo po birtijama i forumima, kad se nešto pokrene svi smo za a onda samo polako otpadamo jedan po jedan..ALI..i koliko nam malo treba da nas netko pokrene kad hoćemo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: