Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP-ova kontra - noćni će tramvaj vikendom voziti za dvije kune

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partibrejkerica je napisao/la: ›
Ako im je isplativo voziti po noći za dvije kune, zašto onda danju voze po četiri puta većoj cijeni?????
TO vrjeđa zdravu pamet!!111


Nisam neki expert, ali palo mi je na pamet da broj voznih redova koji prometuju i dinamika polazaka bitno utječu na samu cjenu karte. Osim toga čini mi se da je u članku navedeno da je to izvjesno ispitivanje tržišta, te će se na osnovu dobijenih rezultata odlučiti o sudbini samog projekta. No GPP-e kao servis grada Osijeka, trebao bi imati za primarni cilj popraviti kvalitetu života u samom gradu,te se zbog toga i sufinancira iz proračuna grada.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2010. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ica je napisao/la: ›
Na donjem gradu ima Makedonka - odlični ćevapi!!! Wink


I pivo Smile

kad smo kod ove teme... zašto je u MAkedonci malo osječko 12kn, a veliko 11kn ??? ... prisiljavaju me da pijem !!!!


trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Pa da te prisile da piješ Smile


i onda se čude što je mladima odlazak u kafiće rekreacija u slobodno vrijeme ... bolje to nego fejsbuk !!!

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se netko želi voziti GPP-om to je vlastiti izbor! Moj izbor je da se nevozim GPP-om! Čak i kad je zima obučem se toplije, rukavice, kapa, kabanica za po kiši...radije se smrzavam 10-15 min po licu malo nego čekat tramvaj koji nikada da dođe, pa pješačenje, pa stajanje u tram/bus...ma peripetije čitave! Bic sjednem i dođem za 15-ak min u bilo koji dio grada gdje trebam (centar, faks, kolodvor, trgovina - bilo šta!)

A za 10 kn koje trauma_os tako žarko želi dati GPP-u ja dam makedoncu u Makedonki za veliko pivo - OSJEČKO! Jel to osječka firama? Njima rado dam i više od 10 kn... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ica je napisao/la (Pogledaj post): › ...

Ica u potpunosti potpisujem tvoje postove. Sramotno je koja su to gamad nekulturna i neuljudna u GPP-u, a s druge strane imamo Cammeo-vce koji su pravi profesionalci. I to bez obzira šta ih makedonac zaista izrabljuje i šta ih je pola podavalo otkaze.
Vidiš, nisam nikad ni razmišljao o tome, ali kad vidim već xy puta navedenog "Brku" kako se bahati i zajebava ljude, a ima tri put veću plaću i radi tri put manje od onih iz Cammea, povraća mi se.
Nikad ne reci "nikad", ali više nikad neću koristiti uslugu GPP-a osijek031.com smile (za sad sam na dobrom putu, već godinu dana bez GPP-a).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe...ja sam se već prestao sekirati oko gpp-a...Jedno 5 godina već ne koristim GPP. Koristio sam ga prvu godinu faksa, i sada ponekad kad stvarno nemam izbora...Kad sam shvatio da je to kriva brija - dofuro sam bic! Jedan su mi ukrali, pa sad imam drugi. I bratu su ukrali, al ga ja našo i zvao policiju tak da je vraćen! I prijatelju su ukrali jedan ispred vrata stana na 7. katu zaključanog!!!

I da, prije par mjeseci sam uganuo nogu - JAKO uganuo nogu jer sam žurio na bus gpp-ov! Bila je zima, veliki minusi a ja bolestan! Imao sam pokaz taj mjesec silom prilika... I došepam do busa koji je stajo na semaforu da mi vrata otvori - vozač ono okreće očima ko da sam ga bubreg pito! Pa mu kažem da me noga boli evo uganio...hitnu tjeo zvat! - nije reko ni dobar dan!!!

A drugi puta sam tako s uganutom nogom sjedio u busu mačkamama i na bosutskom pred pekarom čekam da stane vozač...a on produži (valjda jer nitko nije ustao), da bi ga onda morao zvati da stane jer ima izlaz! A on će na mene šta nisam usto!? - reko sam mu da nisam usto jer me nega boli i jedva hodam - a kamoli da držim ravnotežu dok on divlja s gasom i kočnicom!!!
Nisu normalni ti vozači - ljudi upadaju po busu oni ništa,...sjećam se baka neka upala on ništa,...divlja i dalje da žena ne može ni ustati!!!

Stvarno mi nisu jasni! To divljanje i iživljavanje s gasovima i kočnicama...A nije mi ni jasno zašto bi ja morao ustajati i čekati na izlazu da bi on stao!? Pa računo sam da uvijek staju na svakoj stanici - i kad uspori, zastane... ja ustanem i izađem...Oni valjda očekuju da putnici tu hitro ko zecevi uskaču i iskaču! Zapravo, najbolje bi bilo kad ne bi morali uzimati putnike uopće, da nemaju problema s tim dosadnim putnicima koji im daju plaću!!!

Moja preporuka svima: probajte koristiti bicikli mjesec dana da vidite razliku koliko se brže stigne, koliko manje se živaca pogubi i koliko se manje umori - a zimi se i manje smrzne!!!

Evo da zaključim: Za tramvajem i curom se nikada ne trči - uvijek dođe sljedeći/sljedeća!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ica je napisao/la (Pogledaj post): ›

Moja preporuka svima: probajte koristiti bicikli mjesec dana da vidite razliku koliko se brže stigne, koliko manje se živaca pogubi i koliko se manje umori - a zimi se i manje smrzne!!!

[/b]


I onda se uznojis ko svinja Cool Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2010. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ica je napisao/la: ›
ja dam makedoncu u Makedonki za veliko pivo - OSJEČKO! Jel to osječka firama? Njima rado dam i više od 10 kn... Wink


Tu se slažemo Smile I baj d vej svaka čast ako se i zimi voziš bicom...

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nužda zakon mijenja! Previše sam se puta smrzavo na stanici a busa nema, kasni - ili tramvaj negdje zastoj...bar 10-15 min ga uvijek treba čekati na zimi! isto tako i kada se vraćam kući sa faksa...Pa onda presjedati u centru pa opet čekanje...Znam da sam uvijek dolazio kući crknut!!! I u biti uvijek hodaš negdje okolo ili stojiš u tramvaju...

A ako evo sada u 00.09 h smislim otići recimo u makedonku to je nekih 4-5 km i tamo sam za maksimalno 20 min lagane vožnjice i parkiram 2 m od makedonke!

A nije to toliko strašno zimi - imam dobre cipele, one kao marte, CAT (katerpilar) visoke. hlače imam koje ne popuštaju kišu, isto tako i jakna! Kapa debela, topla i policijska kabanica! Tako da mi se jedino smrzne lice malo...mislio sam uzeti onu kapu što pokrije lice pa samo oči vire - al to bi bilo previše - onda bi stvarno bio ko betmen-specijalac...hehe!

A ljeti se otuširam onda kad se uznojim ko svinja...Tu foru s tuširanjem sam koristio i kada sam GPP koristio - ono busevi baš i nemaju klimu! A na asfaltu osječkom baš i nije svježe... Tako da kako god uzmeš, ne gine tuširanje! Wink

Ali ne uznojim se baš nešto...više se uznojim kad pješke idem negdje. Valjda sam navikao na bicikli pa mi onda teško hodat - sve nekako sporo prolazi kraj mene pa se trudim brže hodat...hehe!

I na biciklu je ljeti bolje jer ipak piri vjetrić kada voziš 25 km/h prosječno - lakše je i vrućinu podnijeti! Samo kapa sa šiltom obavezno zbog sunca!

Osijek je jako mali grad tako da je bicikl idealan i jeftin - u zagrebu bi se bome nabicikliro debelo!!!
U osijeku je sve u krugu od 10-15 km, za bicikli je to smiješno malo!

Do županje treba od osijeka biciklom 3-4 sata. Prijatelj jedan išao..hehe..
A busom treba 3 sata - pa ti vidi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: